Алфавітний покажчик


Статті

Статичний спосіб - це вплив плоскими аплікаторами на ділянки тіла з великим радіусом кривизни: спина, живіт, область грудної клітки, попереково-крижовий відділ хребта, руки, ноги, долоні та стопи. На плоских аплікаторах потрібно лежати, при необхідності аплікатори невеликих розмірів можна фіксувати на проблемну зону та займатися своєю звичайною справою.

 

Валики – це аплікатори для динамічного застосування («мільйонний голковий душ»). Терапевтичний ефект досягається у кілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора. Гальванічний струм, що у шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсивний характер.

 

Пневмонія – це гострий інфекційно-запальний процес у легенях із залученням всіх структурних елементів легеневої тканини та обов'язковим ураженням альвеол легень, з розвитком у них запальної ексудації.

 

Статико-динамічна аплікаційна дія може виявлятися в русі за допомогою еластичних аплікаційних стрічок, поясів.

 

Шановні покупці! МВК "Ляпко" прийняла рішення випускати свої вироби не в кольоровому варіанті, як зазвичай, а в однотонної гамі.

 

Хвороба Бехтерєва (хвороба Штрюмпелля - Бехтерєва - Марі, анкілозуючий спондилоартрит, АС) - це запалення міжхребцевих суглобів з подальшим їх анкілозом.

 

Ревматоїдний артрит - це системне запальне захворювання сполучної тканини з переважним ураженням дрібних суглобів за типом ерозійно-деструктивного поліартриту неясної етіології.

 

Пристрої аплікаційні Ляпко (ПАЛ) в різних модифікаціях (пластини, валики, пояси, стрічки та аплікаційний костюм Ляпко) є оригінальними, потужними, що володіють безліччю оздоровчих можливостей засобами. 

 

Фізіотерапевтичні процедури в гінекології використовуються як лікувальні заходи, як заходи, що допомагають відновленню організму жінки після пологів, операцій, а також є засобом профілактики деяких захворювань.

 

Міжхребцева грижа - це дегенеративне захворювання, при якому відбувається запалення і деформація міжхребцевого диска, його зміщення, руйнування фіброзного кільця і інші негативні зміни.

 

Займаючись дослідженням питань дитячої психології і педагогіки, вчені прийшли до приголомшуючих висновків. Виявляється, близько третини кори головного мозку відповідає за розвиток моторики рук.

 
Головний біль - одна з найбільш частих скарг, з якою людина звертається до лікаря. 

Згідно з методичними рекомендаціями щодо застосування пристроїв аплікаційних Ляпко в педіатрії для лікування і розвитку дітей, рекомендується застосовувати аплікатори з меншим кроком: 3,5-5,0 мм.

 

Скелет людини складається з 206 кісток, різних за формою, будовою та розміром. Він представлений великим різноманіттям - від широких і плоских кісток склепіння черепа до довгих трубчастих кісток кінцівок.

 

Сон (лат. Somnus) - періодичний фізіологічний стан, протилежний стану неспання, що характеризується зниженою реакцією на навколишній світ. 

 
Що таке отоларингологія? Отоларингологія - розділ медицини, що вивчає фізіологію і патологію горла, носа, вуха і прилеглих до них анатомічних областей, а також розробляє методи профілактики, діагностики та лікування захворювань цих органів. 

Пристрої аплікаційні Ляпко (ПАЛ) в процесі використання стикаються зі шкірою, не ушкоджуючи її, і не мають контакту з кров’ю. У лікувальних установах після сеансу аплікацій вони повинні піддаватися дезінфекції згідно зі Стандартами проведення дезінфекції виробів медичного призначення, шляхом їх повного занурення в дезінфікуючий розчин.

 

Спортивні люди, які вдосконалюють свої фізичні здібності в намаганні, отримати результати, над людських можливостей. Їм необхідна допомога, як у досягненні перемог, так і у відновлення після навантаження і в збереженні здоров'я. Такі надійні допоміжні засоби для багатьох спортсменів стали різнометалічними багатоігольчатими аплікаторами Ляпко.

 

Ожиріння не просто «зайва маса тіла» — це тяжке хронічне захворювання. Жодною іншою хворобою люди не хворіють так часто, як ожирінням. За останніми оцінками ВООЗ, більше 1 млрд людей у світі мають зайву вагу.

 

Остеохондроз - це дегенеративно-дистрофічне захворювання хребта, в основі якого лежить ураження міжхребцевих дисків, що супроводжується їх прогресуючої деформацією, зменшенням висоти і розшаруванням, що призводить до реактивних процесів в оточуючих їх тканинах.

 

Шийним остеохондрозом називають прогресуюче дистрофічно-дегенеративне ураження міжхребцевих дисків в області 1-7 хребців, що належать до шийного відділу.

 

Учені довели, що короткочасна дія на нервові закінчення сідничних м'язів чинить позитивний вплив на роботу мозку.

 

П'яткова шпора - один з симптомів прояву попереково- крижового остеохондрозу хребта і природженої або набутої патології, пов'язаної з підвивихом або неправильним формуванням взаємовідносин суглоба зі стопою, які завжди пов'язані з структурно- функціональними особливостями попереково-крижового відділу хребта і корінців, що проходять в цих зонах.

 

Взаємозв'язки стрес-асоційованих гормонів та показників системи імунітету при застосуванні різнометалевих багатоголчастих "Аплікаторів Ляпка"

 

Різно-голчасті аплікатори, «їжачки» Ляпко великими і маленькими кроками пробіглися по всій планеті; даруючи людям здоров'я і радість повноцінного життя без болю. Аплікатор завоював визнання всього світу, про що свідчать численні дипломи та сертифікати

 

Часто виникає питання, який аплікатор Ляпко вибрати. Відразу варто відзначити, що по лікувально-профілактичному впливу аплікатори між собою не мають відмінностей. У кожному використовується однаковий сплав металів, голки і матеріали виготовлення.

 

В настоящее время успехи официальной медицины несомненны. Одна из главных задач, стоящих перед медициной – выявление болезни на ранней стадии, что позволит лечить людей намного эффективнее.

 

Важнейшим положением, составляющим основу метода поверхностного множественного иглоукалывания, является учение о точках и зонах акупунктурного воздействия – проекциях участков наибольшей активности системы кожно-органного взаимодействия, существование которой доказано исследованиями (зоны Захарьина-Геда, кожно-сегментарно-висцеральные рефлексы и др.).

 

По статистике, каждый пятый житель планеты страдает той или иной формой сексуального расстройства. И возраст, увы, не всегда определяющий фактор.

 

Сколиоз – искривление позвоночного столба. Причем не всякое искривление, а именно боковое отклонение вертикальной оси позвоночника. Дело в том, что в норме наш позвоночник не является идеально ровным.

 

Простатит (лат. prostatitis; анат. prostata — предстательная железа + -itis — воспаление) — термин, определяющий воспалительные поражения предстательной железы.

 

«Если Вы хотите знать, сколько стоит здоровье, спросите тех, кто его потерял!» Кто потерял свое здоровье, не жалеет ни времени, ни сил, ни средств, чтобы его вернуть, хотя бы частично.

 

Нередко, увлекшись работой на грядке под палящим солнышком или разморясь на пляже, мы не замечаем, как уже успели обгореть. Невероятно, но аппликатор Ляпко и в этом случае придет на помощь!

 

При переломах воздействуют на все свободные поверхности рук выше и ниже места перелома (гипсовой повязки). Воздействие может проводиться как аппликатором “Волшебная лента “Здоровье”, так и валиком.

 

Фізіотерапія - спеціалізована галузь клінічної медицини, що вивчає фізіологічну та лікувальну дію природних та штучно створюваних фізичних факторів на організм людини.

 

Сделать кожу именно такой поможет аппликационная терапия Ляпко, которая способствует активизации обменных процессов в тканях и клетках, улучшает лимфо- и кровоток, избавляет от отеков различного происхождения.

 

Центральна і периферична дистрофія сітківки, глаукома, атрофія зорового нерва (різного генезу), короткозорість, діабетична ретинопатія та ін. Є хронічно-прогресуючими захворюваннями в офтальмології, які призводять до істотного зниження зору, а в деяких випадках і до сліпоти.

 

Остеопороз – хроническое системное, метаболическое заболевание, которое характеризуется снижением костной массы и структурной перестройкой, приводящей к повышению ломкости костей и риску переломов.

 

Гострі респіраторні захворювання (ГРЗ), або гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) - найпоширеніша в світі група захворювань, яка об'єднує грип, парагрип, респіраторно-синцитіальну інфекцію, риновірусні і аденовірусні інфекції та інші катаральні запалення верхніх дихальних шляхів.

 

Развитие мелкой моторики и тактильной чувствительности - мощный стимул  совершенствования восприятия, внимания, мышления, речи, координации, наблюдательности, воображения и памяти (зрительной и двигательной).

 

Подагра – болезнь очень древняя. Во времена Гиппократа ее называли "болезнью королей" и аристократов, поскольку только богатым людям было доступно употребление в пищу большого количества мяса

 

Минералы и кристаллы - прекрасные лекари, преданные и добросовестные целители душ и тел человеческих. Они, «не задумываясь», отдают свою энергию, а взамен забирают нашу физическую боль и душевную тревогу.

 

Артериальная гипотензия или гипотония (греч. «hypo», т.е. снижение и лат. «tensio», т.е. давление) — это продолжительное состояние, которое характеризуется уровнем систолического (верхнего) давления ниже 100 мм рт.ст., а диастолического (нижнего) давления — ниже 60 мм рт.ст.

 

Гіпертонічна хвороба або артеріальна гіпертензія - протікає хронічно, це схильне до прогресування захворювання, в клінічній картині якого провідним симптомом є стійке, тривале підвищення артеріального тиску.

 

Травматическая болезнь спинного мозга является актуальной и сложной неврологической проблемой, характеризуется прогрессирующиминарушениями в работе основных функциональный систем организма — иммунной, гормональной, нервной.

 

Інсульт - гостре порушення мозкового кровообігу, що характеризується раптовою (протягом декількох хвилин, годин) появою загальномозкової неврологічної симптоматики

 

Зоны ЗАХАРЬИНА–ГЕДА - ограниченные участки кожи, в которых при заболеваниях внутренних органов часто появляются отраженные боли, а также изменения чувствительности в виде болевой и температурной гиперестезии (повышенной чувствительности).

 

Біль в суглобах (артралгія) - дуже поширена проблема, яка може бути пов'язана з інфекцією або інтоксикацією, травмою, запаленням або зносом хрящів. Хвороби суглобів - це, мабуть, найпоширеніші недуги 21 століття. За статистикою, більше ніж у 30% населення планети відзначаються ті чи інші порушення в роботі суглобів.

 

Трихология — наука о волосах и волосистой части кожи головы. Она изучает морфологию и физиологию волос, разрабатывает теоретические и практические методики лечения волос и кожи головы.

 

Фармакологическая промышленность в последнее время занимает лидирующие позиции в медицине. Мы постоянно слышим рекламную информацию о том, что та или иная таблетка наверняка поможет нам быть здоровыми.

 

Выделение— часть обмена веществ, осуществляемая путем выведения из организма конечных и промежуточных продуктов метаболизма, чужеродных и излишних веществ, для обеспечения оптимального состава внутренней среды и нормальной жизнедеятельности.

 

«Физиопроцедура» включает в себя следующие этапы:
-Использование аппликационного костюма Ляпко - 30-40 минут;
-Воздействие целебным пароконцентратом фитопаросауны (кедровой фитобочки) – 10-20 минут;
-Отдых, прием вкусного, насыщенного витаминами фито-чая.

 

Аплікаторами ми впливаємо безпосередньо на шкіру – найбільший орган тіла людини, що постійно росте зсередини, має різноманітні функції й найтіснішим чином пов'язаний з усім організмом. При цьому задіються всі шари шкіри: епідерміс, дерма й гіподерма.

 

Вагітність є абсолютно природним станом. Але разом з тим, це особливий період в житті жінки, коли організм відчуває додаткове навантаження і від здоров'я матері залежить здоров'я дитини.

 

Варикозна хвороба – це захворювання, що супроводжується необоротним постійно прогресуючим збільшенням довжини й ширини поверхневих вен нижніх кінцівок, появою їхньої звивистості або вузлових розширень, а також порушенням венозного кровотоку.

 

Цукровий діабет — група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної або відносної недостатності гормону інсуліну, в результаті чого розвивається гіперглікемія — стійке збільшення вмісту глюкози в крові.

 

Шия виконує безліч життєво важливих функцій. Вона з'єднує голову з тулубом. Шийні хребці й м'язи покликані забезпечити голові найбільшу рухливість. Між хребцями знаходяться диски, поруч із якими проходять нерви шиї.

 

Багатьох жінок під час вагітності турбують болі в області попереку, спини й таза. Особливо часто подібні симптоми супроводжують другу половину вагітності. Це пов'язано з тими процесами, які відбуваються в організмі жінки під час росту плода.

 

Лікування і профілактика хронічного м'язового болю актуальна і складна проблема. Больові м'язово-скелетні синдроми часто викликають тривалі втрати працездатності навіть у людей молодого віку. У нормі під час роботи один м'яз повинен скорочуватися, а в цей час інший (м'яз-антагоніст) - розслаблятися, відновлюватися.

 

Болі в спині або попереку знаходяться серед найбільш частих скарг пацієнтів у загальномедичній практиці. Вони посідають друге місце (після респіраторних захворювань) за частотою звернень за медичною допомогою.

 

«Сімейство» аплікаторів Ляпко - це безліч голчастих пристроїв, різних за розміром, формою, кроку, набору металів і способу фіксації. Відстань між голками в них коливається від 3.5 до 7,0 мм.

 

Приблизно кожна сота людина хворіє на артрит. Це захворювання вражає людей будь-якого віку, особливо часто — жінок середніх років і літніх людей. 80% людей старше 65 років страждають на артрит.

 

Вилікувати артроз, як і старість, неможливо, але вчасно звернути увагу на цей процес — значить продовжити свою «молодість суглобів» і рухатися без проблем! З цією метою при артрозі можливе застосування аплікаторів Ляпка, які нормалізують обмін речовин, покращують кровотік в уражених тканинах і стимулюють процеси регенерації.