Багатоголчаста терапія пристроями аплікаційними Ляпка в косметології

Пристрої аплікаційні Ляпка (далі по тексту — аплікатор Ляпка), призначені для широкого застосування в комплексній терапії й профілактиці різних захворювань, а також у косметології. Це чудовий засіб для зміцнення й збереження здоров'я.

Аплікаторами ми впливаємо безпосередньо на шкіру – найбільший орган тіла людини, що постійно росте зсередини, має різноманітні функції й найтіснішим чином пов'язаний з усім організмом. При цьому задіються всі шари шкіри: епідерміс, дерма й гіподерма.

Застосування аплікаторів Ляпка в косметології

Гладка пружна шкіра — показник здоров'я й молодості. Саме тому люди за всіх часів прагнули призупинити природний процес старіння. Негативний вплив навколишнього середовища, незбалансоване харчування, стреси впливають на шкіру.

З віком колагеновий матрикс шкіри (тургор) стає усе більш жорстким, що призводить до зниження її еластичності.

Втрата пружності шкіри й поява зморшок — природний процес, викликаний зниженням рівня синтезу колагену й еластину (білків, що втримуються в дермі).

Крім того, і колаген, і еластин прекрасно втримують вологу, завдяки чому шкіра залишається зволоженою. А це — застава її здоров'я, краси й молодості.

На щастя, у наших силах якщо не повністю зупинити, то хоча б сповільнити процес руйнування колагену й еластину.

Спеціально для догляду за обличчам МВК «Ляпко» були розроблені «Валики лицьові» М и МК, а також аплікатор «Краплинка». Вони зручні для масажу обличчя завдяки своїй маленькій площі впливу й мінімальному кроку голки (3,5 мм).

За рахунок виникнення гальванічних струмів на кінчиках голок і між ними, аплікатор «Краплинка» й лицьовий валик активно впливають на м'язи обличчя, шиї й області декольте. Тонізуючи їх, ми досягаємо ефекту ліфтингу, поліпшуємо овал обличчя.

«Краплинка» й лицьовий валик підсилюють клітинну регенерацію, допомагають зміцнити судинну стінку, нормалізувати кровообіг, запобігти запальним процесам, які виникають у результаті підвищеної проникності ушкоджених судин. Вони є прекрасною профілактикою старіння шкіри.

Масаж обличчя із застосуванням аплікаторів Ляпка

Масаж обличчя із застосуванням аплікаторів Ляпка стимулює судинну систему й поліпшує роботу мікросудин. Нормалізує процеси метаболізму й поліпшує регенерацію тканин. Активізує роботу фібробластів, тим самим стимулюючи вироблення колагену й еластину. Виявляє гарний очищувальний (детокс) ефект за рахунок стимуляції кровообігу. Отже, поліпшується робота клітини загалом.

Показання до проведення масажу обличчя із застосуванням аплікаторів Ляпка

Масаж рекомендується для поліпшення тонусу шкіри, попередження появи й усунення передчасних зморшок, для збереження й відновлення овалу обличчя, зменшення жирових відкладень, усунення набряку, поліпшення кольору шкіри й т.п. Звичайно тривалість масажу коливається від 10 до 15 хвилин. На курс призначають від 10 до 20 процедур через день (інтенсивний курс) або 1 раз у 7–14 днів (підтримуючий курс). Рекомендовано 2–3 курси на рік залежно від показань.

Протипоказання

Масаж не рекомендується при гострих захворюваннях обличчя. Процедура протипоказана при гнійничкових, гострих, грибкових інфекціях шкіри обличчя (дерматит, екзема, герпес та ін.), плоских бородавках. Не можна робити масаж при гірсутізмі (рості волосся за чоловічим типом у жінок), куперозі 3-го стадії (судинних «зірочок»), ушкодженнях шкірного покриву.

При кістах, новоутвореннях в щитоподібній залозі масаж шиї протипоказаний. Масаж обличчя можна робити. При наявності гіпотиреозу, гіпертиреозу по шиї можна працювати, але потрібно обходити зону щитоподібної залози.

Після проведення масажу рекомендується використання косметологічних засобів, відповідних до типу шкіри. Вплив аплікаторів сприяє глибшому проникненню активних речовин в шкіру.

Простота використання дозволяє виконувати самомасаж аплікаторами Ляпко в домашніх умовах.

Самомасаж не може повністю замінити косметичний масаж, проте систематичне його застосування дає стійкі результати.

Самомасаж рекомендується робити щовечора, а по можливості й зранку. За відсутності протипоказань його може застосовувати кожна жінка, що проявляє турботу про свою шкіру. Отже, аплікаційна терапія Ляпка сприяє активізації обмінних процесів у тканинах і клітинах, формуванню гарного овалу обличчя, ліфтинговому ефекту. Аплікатор допомагає в боротьбі з мімічними зморшками, поліпшує лімфо- і кровоток, рятує від набряків різного походження, підвищує пружність і еластичність тканин.