Гарантія

Гарантія якості продукції на весь асортимент продукції МВК "Ляпко"

Інтернет-магазин «Аплікатори Ляпко» гарантує належне і захищене якість всієї, пропонованої продукції компанії!

Ви можете бути впевнені, що купуючи лікувально-оздоровчу продукцію - Аплікатори Ляпко у нас в офіційному інтернет магазині, Ви отримуєте легальний і якісний товар від сертифікованого виробника МПК "Ляпко". Вся продукція, яку ми пропонуємо, сертифікована і проведена в Україні.

Сертифікований виробництво аплікаторів і масажерів в Україні

Головний офіс і склад компанії знаходяться в Україні, в м Київ. Є ще офіційний регіональний склад-магазин в Одесі для зручності обслуговування наших клієнтів на півдні України. Ми виробляємо всю продукцію, захищену міжнародними патентами, безпосередньо на власних виробничих потужностях і так само, ми особисто дбайливо пакуємо і відправляємо її Вам. Якщо ви телефонуєте нам - Ви говорите саме з нами, з тими хто призводе, продає і відправляє аплікатори і масажери.

Якість Аплікаторів Ляпко перевірено часом!

Ми самі використовуємо аплікатори проводячи навчання, лікувальні масажі та процедури в наших медичних центрах в Києві та Одесі. Наші досвід у створенні, виробництві та медичній практиці дозволяє пропонувати вашій увазі, тільки те що працює і приносить користь нашим покупцям і клієнтам. Ми пропонуючи купити Вам якісні аплікатори Ляпко, які отримали визнання в багатьох країнах світу. Крім цього, ми безжально знімаємо з продажу та виробництва, видаляємо з каталогу будь-яку продукцію, що отримала нарікання від наших покупців і медичних фахівців.

Купуючи у нас аплікатори і масажери Ляпко - Ви купуєте продукцію, за яку ми на всі 100% відповідаємо своєю репутацією!

Для Вашої зручності, ми розмістили всі необхідні сертифікати і супутню документацію на сторінках нашого сайту в розділі "Про компанію", у вкладках "Інформація" і "Грамоти та патенти".

Заміна та повернення неякісного товару. Повернення грошей за покупку.

У разі, якщо наш товар не відповідає затвердженим стандартам якості і безпеки в Україні, ви завжди можете направити нам запит на заміну неякісного або непридатного до використання товару і ми гарантуємо, що, в найкоротший час, обміняємо його на аналогічний та безпечний, або проведемо швидке повернення грошових коштів, якщо вас не задовольняє товар або аналогічна заміна.

Умови і терміни повернення платежів

Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом семи днів. (Частина 3 статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" від 01.12.2005 року № 3161-IV). Виплата грошових коштів, проводиться за місцем покупки при наявності документа, що підтверджує оплату (товарного або касового чека).

Процедура розгляду заяв про та консультації:

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:00
Субота - неділя: вихідні

Прийом замовлень та рекламацій на сайті цілодобово, без вихідних.

Пишіть нам email:  shop@lyapko.ua 
   
Або телефонуйте і залишайте запит на заміну товару за телефонами:

  +38 (063) 591 44 45 (Viber, Whatsapp)

  +38 (095) 372 44 41 (Telegram)

  +38 (067) 622 70 00

            +38 (048) 721 50 40

Консультація по Skype: shop.lyapko

Ми дякуємо вам за увагу до продукції МПК "Ляпко"!
Будьте здорові і життєрадісні з аплікатором Ляпко!

Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних