Гарантія

Гарантія якості на весь асортимент продукції МВК "Ляпко"

Інтернет-магазин "Аплікатори Ляпко" гарантує належну і захищену якість всієї, пропонованої продукції компанії!

Ви можете бути впевнені, що купуючи лікувально-оздоровчу продукцію - Аплікатори Ляпко у нас в офіційному інтернет магазині, Ви отримуєте оригінальний і якісний товар від сертифікованого виробника МВК "Ляпко". Вся продукція, яку ми пропонуємо, сертифікована і вироблена в Україні.

Виробництво аплікаторів і масажерів сертифіковане в Україні

Головний офіс і склад компанії розташовані в Україні, в м. Київ. Є ще офіційний регіональний склад-магазин в Одесі для зручності обслуговування наших клієнтів на півдні України. Ми виробляємо всю продукцію, захищену міжнародними патентами, безпосередньо на власних виробничих потужностях, а також особисто дбайливо пакуємо і відправляємо її Вам. Якщо ви телефонуєте нам - Ви говорите саме з нами, з тими, хто виробляє, продає і відправляє аплікатори та масажери.

Якість Аплікаторів Ляпко перевірена часом!

Ми самі використовуємо аплікатори, проводячи навчання, лікувальні масажі та процедури в наших медичних центрах у Києві та Одесі. Наш досвід у створенні, виробництві та медичній практиці дає змогу пропонувати вашій увазі тільки те, що працює і приносить користь нашим покупцям і клієнтам. Ми пропонуємо купити Вам якісні аплікатори Ляпко, які отримали визнання в багатьох країнах світу. Крім цього, ми негайно припиняємо продаж та виробництво будь-якої продукції, що отримала нарікання від наших покупців і медичних фахівців.

Купуючи у нас аплікатори та масажери Ляпко - Ви купуєте продукцію, за яку ми на всі 100% ручаємося своєю репутацією!

Для Вашої зручності, ми розмістили всі необхідні сертифікати та супутню документацію на сторінках нашого сайту в розділі "Про компанію" та "Грамоти і патенти".

Заміна та повернення неякісного товару. Повернення грошей за покупку.

У разі, якщо наш товар не відповідає затвердженим стандартам якості та безпеки в Україні, ви завжди можете направити нам запит на заміну неякісного або непридатного до використання товару і ми гарантуємо, що, в найкоротший час, обміняємо його на аналогічний і безпечний, або проведемо швидке повернення грошових коштів, якщо вас не задовольняє товар або аналогічна заміна.

Умови та строки повернення платежів

Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом семи днів. (Частина 3 статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" від 01.12.2005 року № 3161-IV). Виплата грошових коштів проводиться за місцем купівлі за наявності документа, що підтверджує оплату (товарного або касового чека).

Обробка запитів і консультації:

Понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 17:00
Субота - неділя: вихідні

Прийом замовлень та рекламацій на сайті цілодобово, без вихідних.

Пишіть нам email:  shop@lyapko.ua 
   
Або телефонуйте і залишайте запит на заміну товару за телефонами:

  +38 (063) 591 44 45 (Viber, Whatsapp)

  +38 (095) 372 44 41 (Telegram)

  +38 (067) 622 70 00

            +38 (048) 721 50 40

Консультація по Skype: shop.lyapko

Ми дякуємо вам за увагу до продукції МВК "Ляпко"!
Будьте здорові і життєрадісні з аплікатором Ляпко!

Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних