Виробництво

Початок виробництва

Історія виробництва аплікаторів Ляпко почалася в 1996 році. Перші аплікатори Микола Григорович Ляпко виготовив самостійно, в домашніх умовах.

Удосконалюючи технічні характеристики виробів, винахідник зрозумів, що перед ним стоїть завдання налагодити механічне виробництво, і згодом Миколою Григоровичем був винайдений не тільки ряд продуктів для оздоровлення, а й безпосередньо технологія їх виробництва, включаючи конструкції всіх виробничих механізмів, оскільки аналогів такого виробництва на ринку не існувало і не існує до теперішнього часу.

У 1997 році Миколою Григоровичем Ляпко був отриманий перший патент «Аплікатор Ляпко М.Г.». На сьогоднішній день винахідник є власником більше 150 патентів в 20 країнах світу, в тому числі в Україні, США, Канаді, Великобританії, Німеччині, Індії, Казахстані, Польщі, Іспанії, Ізраїлі, Туреччині, Фінляндії, Норвегії, Мексиці, Болгарії і т.д.

Протягом декількох років в місті Красногорівці, Мар'їнського району, Донецької області сформувався великий виробничий комплекс, який дозволив здійснювати експорт виробів медичного призначення на ринки багатьох країн світу.

Де виробляють Аплікатори Ляпко зараз?

Сьогодні Медико-виробнича компанія «Ляпко» знаходиться на території України, в місті Київ.

Процес виробництва аплікаторів Ляпко є повний, закритий цикл. Завдяки впровадженню автоматизованих процесів вдалося значно підвищити рівень стандартизації якості, знизити витрати і збільшити обсяги виробництва.

Аплікатори Ляпко є медичним виробом і рекомендовані до використання в медичних установах, дозволені до продажу в аптеках, магазинах медичної техніки.

На підприємстві, яке виробляє аплікатори Ляпко впроваджена система менеджменту якості, відповідно до вимог ISO 9001: 2015. Аплікатори Ляпко відповідають вимогам Дерективи Ради Європи 93/42 / ЄЕС, успішно застосовуються в багатьох клініках, госпіталях, медичних установах, НДІ рефлексотерапії України.

Висока якість аплікаторів Ляпко підтверджена тривалим терміном гарантійного обслуговування.

На території України офіційний сайт виробника - lyapko.ua, на ньому представлений повний асортимент аплікаторів Ляпко, усі товари оригінальні і завжди є в наявності. Остерігайтеся підробок!Сертифікати


Дивитися всі


Патенти


Дивитися всі


Нагороди та дипломи


Дивитися всі
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних