Застосування аплікатора Ляпко

Пристрій аплікаційний Ляпко

Це еластичні гумові пластини і валики, виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота).

Базові метали основи голок - це мідні (латунні) і залізні голки, всі або частина яких мають покриття з іншого металу (вільний тільки кінчик голки). Для комфортності відчуттів, захисту шкіри від надмірного тиску, пошкодження по периметру аплікатора розташовані гумові обмежувачі (стовпчики).


Показання до застосування аплікаторів

Захворювання і пошкодження опорно-рухового апарату

 1. Перенапруга нервово-м'язового апарату
 2. Міозити
 3. Міалгія
 4. Хронічний тендовагініт
 5. Пошкодження зв'язкового апарату хребетного стовпа і суглобів кінцівок
 6. Сколіоз
 7. Травми, переломи кісток
 8. Післяопераційний стан
 9. Остеохондроз
 10. Остеопороз
 11. Артрит
 12. Артроз
 13. Біль у суглобах
 14. Біль в попереку

Захворювання нервової системи

 1. Відновлення після черепно-мозкових травм і інсультів
 2. Неврологічні прояви остеохондрозу хребта
 3. Люмбаго
 4. Неврити
 5. Невралгії
 6. Міастенія
 7. Спастичні паралічі
 8. Істерія, неврастенія, безсоння
 9. Сексуальні неврози
 10. Нічний енурез
 11. Мігрень
 12. Хвороба Рейно
 13. Дитячий церебральний параліч

Захворювання серця і судин

 1. Гіпертонія
 2. Гіпотонія
 3. ІХС (стенокардія, кардіосклероз)
 4. Варикозне розширення вен нижніх кінцівок

Захворювання органів дихання

 1. Нежить
 2. Ангіни
 3. Ларингіти
 4. Бронхіти
 5. Пневмонія
 6. Бронхіальна астма (у т.ч. алергічного походження)

Захворювання органів травлення

 1. Гастрити
 2. Гіпотонія шлунка
 3. Виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки
 4. Дискінезія кишечника
 5. Коліти (запори)
 6. Печінкова колька
 7. Дискінезія жовчного міхура
 8. Панкреатит
 9. Метеоризм (здуття живота)

Акушерство

 1. Ранні токсикози
 2. Гіпо- та гіпергалактія
 3. Збереження вагітності
 4. Знеболювання і регулювання пологової діяльності, відновлення в післяпологовому періоді і після кесаревого розтину

Жіночі хвороби

 1. Порушення оваріально-менструального циклу (аменорея, дисменорея)
 2. Аднексити
 3. Клімактеричний синдром
 4. Безпліддя

Урологія

 1. Гломерулонефрит, пієлонефрит
 2. Ниркова колька
 3. Цистити
 4. Цисталгії
 5. Простатити
 6. Аденома передміхурової залози

Шкірні хвороби

 1. Нейродерміт
 2. Кропив'янка
 3. Свербіж шкіри
 4. Екзема

Стоматологія

 1. Пародонтоз
 2. Стоматит
 3. Знеболювання при стоматологічних операціях
 4. Зубний біль

Ендокринні захворювання

 1. Гіпотиреоз, гіпертиреоз
 2. Цукровий діабет
 3. Аліментарне ожиріння
 4. Зняття абстинентного синдрому при алкоголізмі та тютюнопалінні
 5. Відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатностіДля досягнення хорошого терапевтичного ефекту необхідно:

 1. Вибрати потрібний аплікатор
 2. Правильно вибрати зони, режими і способи впливу.
 3. Правильне укладання на аплікатори.
 4. Контролювати тривалість впливу

Вибір аплікатора

Великий асортимент продукції дозволяє вибрати необхідний і корисний кожній людині аплікатор. Це плоскі і циліндричні аплікатори, пояси, стрічки та масажери. Застосування плоских аплікаторів - це оптимальний спосіб, що не вимагає додаткових зусиль від пацієнта і допомоги від інших. Плоский аплікатор дозволить самостійно отримувати оздоровлення в спокійному, горизонтальному положенні.


Валики - це аплікаційні пристрої для динамічної дії (мільйонний «голчатий душ»). Для роботи валиком частіше необхідна стороння допомога. Перевага валика полягає в тому, що їм зручно обробити ті місця, які важкодоступні для статичного аплікатора. Валиком зручніше дозувати вплив, тиск на зону застосування. Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора.


Аплікаційні пояса надійно фіксуються на тілі. Фіксатори забезпечують рівномірний притиск аплікатора до поверхні тіла і дають можливість рухатися, продовжувати розпочату справу і в той же час отримувати лікування. Фіксувати аплікатор можна самостійно, без сторонньої допомоги - легко, швидко, надійно і на будь-яких ділянках тулуба, кінцівок, суглобів.


«Чарівна Стрічка «Здоров'я» - дуже еластична стрічка з закріпленими« сотами» голок. Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Збільшена площа покриття надає унікальне оздоровчу дію на організм в процесі оздоровлення практично всіх акупунктурних точок оброблюваної зони. Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Стрічка не обмежує рух і дозволяє здійснювати активні дії, комплекс розминок або відновлювальних вправ.


Масажери "Фараон" виконані з екологічно чистого матеріалу, що застосовується в медицині. За допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять видів точкового. Поперемінне використання кожною із сторін масажера дає різні відчуття, що забезпечує універсальність в застосуванні, а саме: можливість підбору властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, в зв'язку з конкретною проблемою. Ручні масажери "Фараон" рекомендовані для застосування в домашніх умовах, в центрах масажу і мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК та інших лікувальних установах.


Зони застосування аплікатора

Плоскі статичні аплікатори і голчасті валики використовуються для впливу на основні, додаткові і допоміжні зони. Валики також використовують на зони вздовж хребта для рефлекторної діагностики. Як за допомогою аплікатора, так і за допомогою валика можна за короткий термін зняти біль, відновити працездатність, перевести нервову систему з стресового стану в нормальний, отримати терапевтичний ефект при різних патологічних станах.

У 90% випадків необхідно впливати на ту зону, яка турбує (зона болю), а для підвищення ефективності лікування слід впливати на додаткові і допоміжні зони. У загальну рецептуру завжди необхідно включати основну зону (область хребта). Додаткові і допоміжні зони потрібно використовувати в тому випадку, коли з ряду причин неможливо впливати на основну зону. Додаткові і допоміжні зони можуть перебувати на місцях, протилежних по розташуванню до основної зоні. Для потенціювання (посилення) лікувального ефекту доцільно включати в рецептуру впливу симетричні зони здорової сторони.

Правильна укладка на аплікатори

Головна умова правильного укладання - рівномірний розподіл ваги тіла на всій поверхні аплікатора. Ні в якому разі не укладайте аплікатор на абсолютно рівну поверхню. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта в шийному і поперековому відділах за допомогою подушок і згорнутих валиками рушників. Можна самостійно регулювати інтенсивність впливу, для більш щільного притиснення голочками потрібно більше зробити ущільнення з валика. Якщо десь слід послабити притиск, значить покласти тонку тканину на зони підвищеної чутливості.

Протягом перших п'яти хвилин «спілкування» з аплікатором первинні, дискомфортні, колючі відчуття переходять в комфортні відчуття потужного тепла, приємної «вібрації», поколювання, в подальшому може виникнути відчуття сонливості, загального розслаблення, що переходить в здоровий повноцінний сон.

Якщо Ви відчуваєте різкий дискомфорт, це свідчить про те, що ви лягли неправильно. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення аплікаторів, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікаторів, що супроводжується дряпанням шкіри. Для усунення цих явищ слід піднятися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м'який валик.

Тривалість використання

Час впливу аплікаторів залежить від наявних в даному випадку симптомів і тієї конкретної задачі, яку Ви перед собою ставите. При інтенсивних болях, підвищенні артеріального тиску, дратівливості, безсонні рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість дії - 15-30 хвилин, для валика -10-15 хвилин.

При гіпотонії, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, а також у ослаблених хворих і людей похилого віку лікування ефективно проводити в ранкові години і першу половину дня. Тривалість сеансу становить для аплікатора - 7-10 хвилин, для валика - 5-7 хвилин. В окремих випадках виражений позитивний ефект досягається тривалим впливом від 30 хвилин до 1-2 годин. Курс лікування становить 1-2 тижні. Лікування можна повторити через 2-4 тижні.

Є позитивний практичний досвід тривалого, протягом декількох місяців поспіль щоденного застосування аплікаторів. Спостерігалося стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічного болю, підвищення життєвого тонусу і працездатності.

Чим і як чистити аплікатор Ляпко? Дезінфекція аплікатора Ляпко в домашніх умовах.


Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних