Як вибрати аплікатор Ляпко

Часто виникає питання, який аплікатор Ляпко вибрати. Відразу варто відзначити, що по лікувально-профілактичному впливу аплікатори між собою не мають відмінностей. У кожному використовується однаковий сплав металів, голки і матеріали виготовлення.

Основні відмінності полягають в розмірах, формах і кроці голок. Як вибрати серед великого асортименту оптимальний варіант? Ось кілька рекомендацій які допоможуть не розгубитися, і визначиться з купівлею аплікатора.

Крок голки

Важливий параметр, на який варто звернути увагу - крок голки (відстань між голками). Наші аплікатори розрізняються по кроку голки, від 3,5 до 7,0 мм. Його підбирають залежно від індивідуальної чутливості шкіри і необхідного ступеня інтенсивності впливу, орієнтуючись на комфортність відчуттів при процедурі.

Наші лікарі-рефлексотерапевти рекомендують:

  • Дітям, пацієнтам з підвищеною чутливістю або малим шаром підшкірно-жирової клітковини рекомендується використовувати аплікатори з більш густим кроком (3,5-4,9мм).
  • Дорослим з нормальною статурою - 5,8-6,2 мм.
  • З великим шаром підшкірно-жирової клітковини- 6,2-7,0 мм.

Усі аплікатори по відстані між голками можна поділити на:

  • делікатні - відстань між голками 35-49 мм;
  • універсальні – відстань між голками 5,0-5,8 мм;
  • інтенсивні (сильні) – відстань між голками 6,2-7,0 мм.

Використовуючи будь-який аплікатор, можна отримувати інтенсивну або делікатну дію шляхом самостійного регулювання сили притиску. Для зменшення сили притиску можна використовувати аплікатор через тонку бавовняну тканину або складену в 2-3 шари марлю.

Великі види аплікаторів

Важливо відзначити, що чим більше одночасна площа впливу аплікатора, тим швидше буде отримано лікувально-оздоровчий ефект. Почнемо рекомендації з ПАЛП Килимок Великий 7,0 Ag . Має найбільшу площу впливу і відстань між голками 7,0 мм, завдяки чому він володіє підвищеною інтенсивністю і ефективністю впливу. Рекомендований для спини і великих ділянок тіла. Надає лікувальний ефект не тільки на проблемні зони, але і весь організм.

Так само для великих ділянок тіла можна вибирати аплікатори Ляпко:

Всі плоскі аплікатори призначені для отримання повноцінної процедури без допомоги сторонньої людини.

Невеликі види аплікаторів

До них можна віднести: ПАЛП Супутник плюс, ПАЛП Шанс, ПАЛП Народний 7,0 Ag, ПАЛП Дует, ПАЛЦ М'ячик голчастий 4,0 Ag, ПАЛП Краплинка 3,5 Ag. Маленькі аплікатори Ляпко призначені для більш точного впливу на больові зони. Їх можна застосовувати при застуді, зубного болю, для впливу на активні точки на долонях, ступнях, зап'ястя, на проблемні зони в попереку і т. п. Деякі можна фіксувати на тілі і ходити протягом дня.

Валики Ляпко

Валики це аплікатори для динамічного застосування (мільйонний «голчатий душ»). Використовуються на всіх ділянках тіла. Валик вимагає допомоги іншої людини, якщо впливати потрібно на важкодоступні місця. Якщо ви визначилися, що вам необхідний саме валик Ляпко, то потрібно знати особливості кожного.

ПАЛЦ Валик Лицьовий М 3,5 Ag спеціально розроблений для впливу на обличчя і зону волосистої частини голови. Також дає можливість обкатувати практично будь-які ділянки тіла (зони дрібних суглобів кінцівок, кисті і стопи), також, ідеально підходить для дітей.

ПАЛЦ Валик універсальний М 3,5 Ag застосовується на всіх ділянках голови і тіла. Може використовуватися в лікуванні та діагностиці людей всіх вікових груп.

ПАЛЦ Валик Великий М 5.0 Ag має найбільшу робочу поверхню і крок голки, що дозволяє впливати на великі ділянки тіла: спину, поперек, крижі, область сідниць, груди, живіт, кінцівки. Рекомендований для лікування пацієнтів з великим статурою або надлишковою вагою. Використовують для боротьби з целюлітом.

ПАЛЦ М'ячик голчастий - особливий аплікаційний пристрій, призначений для роботи з дрібною моторикою кисті, стопи, а також для впливу на інші рефлекторні зони на тілі людини.

Аплікатори, які можна зафіксувати на проблемну зону та займатися звичною роботою.

До такого виду аплікаторів відносяться ПА Чарівна стрічка «Здоров'я» 4,3 Ag, ПАЛП Устілки плюс 5.0 Ag , ПАЛП Пояс універсальний 4,3 Ag (М) , ПАЛП пояс "Малюк" , ПАЛП Ромашка М 5,0 Ag .

Завдяки гнучкості і еластичності стрічки дуже ефективні при болях у хребті, суглобах, м'язах, головний біль, при варикозної хвороби нижніх кінцівок, травмах і переломах.

Устілки впливають не тільки на стопи, але і на весь організм, так як на ступнях знаходяться безліч біологічно активних точок. Спеціально підібрана величина обмежувальних валиків дозує і коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи і виключаючи можливість ушкодження шкіри.

Пояси складаються з пластин які розташовані на двох регульованих поясах, які дозволяють переміщати їх, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок. Завдяки надійним фіксаторам кріпляться на проблемні зони. Пояси зручні тим, у кого недолік часу, вони дозволяють займатися звичними справами і одночасно оздоровлюватися.

Аплікатор «Ромашка-М» універсальний багатофункціональний аплікатор завдяки, наявності «рухливих пелюсток», можна повторити рельєф будь-якої ділянки тіла. У комплекті йде з гумками і фіксують шнурівками за допомогою яких надійно фіксується на тілі.

Mасажери

Масажер Фараон має значно виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу.

Масажер «Фараон Л» унікальний тим, що поєднує в собі позитивне общеоздоравлівающее вплив пірамідальної структури, багаторазово посилене впливом мінералів. Така будова масажера дозволяє впливати і на фізичне тіло, і, що важливо, на тонкі польові структури організму, в яких, по суті, і криються основні причини захворювань.