ЗАСТОСУВАННЯ ПРИСТРОЇВ аплікаційних ЛЯПКО У трихології

ЧУДОВЕ ВОЛОССЯ – ПОКАЗНИК ЗДОРОВ'Я

Трихологія — наука про волосся та волосисту частину шкіри голови. Вона вивчає морфологію та фізіологію волосся, розробляє теоретичні та практичні методики лікування волосся та шкіри голови.

Офіційно вважається, що трихологія – це підрозділ дерматокосметології. Волосся – це прикраса, якою людину нагородила сама природа. Вони є придатками шкіри ниткоподібної форми.

Близько 90% волосся складається із твердого кератину – білка, який відповідає за міцність. Також у волоссі міститься пігмент меланін, вода, ліпіди, вітаміни та мікроелементи.

БУДОВА ВОЛОССЯ

Основними частинами волосся є:

 • Стрижень – видима частина волосся;
 • Корінь – невидима частина волосся, розташована під шкірою у волосяному мішечку.

ЗОВНІШНЯ БУДОВА ВОЛОССЯ

Стрижнева частина волосся складається з 3-х шарів:

 1. Кутикула - зовнішній шар волосся, який складається з 6-10 шарів, подовжених ороговілих пластиноподібних клітин, які за типом черепиці накладаються один на одного у напрямку від коренів до кінців. Кутикула насамперед має захисну функцію. Саме цей шар відповідає за блиск та шовковистість волосся.
 2. Кортекс (кіркова речовина) – середній шар, найтовстіша частина волосся. Тут міститься кератин та меланін. Кортекс забезпечує волоссю міцність та еластичність.
 3. Медулла (мозкова речовина) – це стрижень волосся, що складається з 2-4 шарів неороговілих клітин епідермісу. Медулла відповідає за терморегуляцію, об'єм, надає силу волоссю, забезпечує їх поживними речовинами.

ВНУТРІШНЯ БУДОВА ВОЛОССЯ

Коренева частина волосся розташована у волосяному мішечку (волосяному фолікулі або волосяній цибулині). Тут відбувається безперервний процес розподілу клітин.

У цибулини знаходиться волосяний сосочок, що складається з кровоносних судин та нервів, через які забезпечується харчування.

У самому корені розміщуються меланоцити – це клітини, що визначають забарвлення волосся. Також на колір волосся впливає кількість повітряних бульбашок, що знаходяться у волоссі.

Дивлячись на волосся, можна оцінити здоров'я людини.

На стан волосся впливають багато факторів: екологія, спосіб життя, харчування, пора року, стреси, порушення обміну речовин, несприятливий клімат, шкідливі звички, прийом лікарських засобів, стан здоров'я в цілому.

Основні проблеми волосся – це:

 • їхнє випадання;
 • повільне зростання;
 • лупа,
 • себорея,
 • алопеція (облисіння),
 • рання сивина,
 • ламкість і т.д.

При неправильному поводженні з волоссям їх зростання часто сповільнюється. Тому дуже важливо використовувати правильно підібрані засоби догляду.

Не дозволяйте волоссю сильно бруднитися. Шкірне сало, бактерії та бруд огортають коріння волосся і заважають їм «дихати», що призводить до уповільнення росту волосся.

Регулярно підстригайте кінчики волосся, щонайменше раз на півтора-два місяці. Це помітно допоможе прискорити темпи зростання волосся.

ЧОМУ УПОВІЛЬНЮЄТЬСЯ ЗРОСТАННЯ ВОЛОССЯ?

Однією з головних причин повільного росту волосся є дефіцит поживних речовин, поганий кровообіг шкіри голови. При цьому волосяні фолікули стають пасивними, але всі свої функції вони зберігають. У разі надходження у фолікули необхідних поживних речовин зростання волосся прискорюється. Найефективнішою є «постачання» поживних речовин у вигляді кров'яного потоку.

Нормальному росту волосся сприяють такі мінерали як хром, кальцій, мідь, залізо, йод, магній, калій, марганець, кремній, сірка, селен та цинк.

ЯК ПОКРАЩИТИ КРОВООБІГ?

З метою посилення кровотоку в шкірі голови можна використовувати натуральні живильні олії. Масло містить у своєму складі велику кількість необхідних для волосся жирних кислот, чудово вбирається в шкіру і відновлює активність волосяних фолікулів.

Поліпшити кровообіг можна за допомогою масажу. Масажування шкіри голови стимулює волосяні фолікули, що також сприяє зростанню волосся. Виконувати масаж слід щонайменше 10 хв. щоденно.

Дуже гарні заняття йогою. Вправи йоги допомагають відновити правильний кровообіг та підвищити активність волосяних цибулин.

Відмінним засобом для стимуляції волосяних фолікулів є систематичне застосування пристроїв аплікаційних Ляпко.

МЕТОДИКИ АПЛІКАЦІЙНОЇ ТЕРАПІЇ ЛЯПКО ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗРОСТАННЯ ВОЛОССЯ

Аплікаційну терапію на ділянку голови можна проводити одночасно з нанесенням відварів трав на водній основі. Застосування відновлювальних комплексів для волосся на жирній основі дозволено після аплікаційної терапії, щоб уникнути псування гуми аплікатора, так як вона не олійна. Після зняття аплікатора в місці його застосування протягом 10 хвилин усі пори відкриті, кровообіг покращено, і дія нанесених різних відновлювальних комплексів для волосся значно посилюється.

Масаж шкіри голови із застосуванням ПАЛ:

 • покращує кровообіг та посилює приплив крові до всіх шарів шкіри;
 • стимулює судинну систему та покращує роботу мікросудин;
 • нормалізує процеси метаболізму;
 • покращує процеси розподілу клітин;
 • надає хороший очищуючий ефект, (детокс).

На курс призначають від 10 до 20 процедур щодня або через день (інтенсивний курс), а також 1 раз на 7-14 днів (підтримуючий курс). Рекомендовано 2-3 курси на рік залежно від показань.

Волосисту частину шкіри голови слід обкатувати аплікаційними валиками: «Валиком лицьовим М», «Валиком універсальним М», «Валиком великим М», «М'ячиком голчастим» 10 – 15 хвилин. Відчуття мають бути комфортними.

Для статичного впливу рекомендовано використання ПАЛ "Ромашка М" у вигляді "шапочки" на голову протягом 20 - 30 хвилин. Для рівномірного притиску та посилення ефекту зверху можна надіти в'язану шапочку, поверх якої робити легкі комфортні натискання руками. Через 5-7 хвилин ви відчуєте приємне тепло та легку пульсацію шкіри голови, що вказує на покращення кровообігу.

Позитивний лікувальний ефект також має масаж голови масажером «Фараон» протягом 7 до 10 хв.

Для стабілізації нервової системи добре зарекомендувало себе застосування в трихологічній практиці плоских аплікаційних пристроїв Ляпко на область спини для поліпшення циркуляції крові: «Килимок великий», «Масажний килимок голчастий великий», «Шанс 6,2х4», «Народний».

"Ромашка М", "Шанс", "Масажна подушка голчаста", "Квадро", "Народний", "Супутник плюс", "Устілки плюс" на шийно-комірцеву зону для досягнення седативного (заспокійливого) ефекту.

Процедуру слід приймати у другій половині дня (краще перед сном). Тривалість дії 20-30 хвилин.

Прокочування в долонях, по голові, по обличчю «м'ячиком голчастим» протягом 10-15 хвилин чинить заспокійливий ефект, сприяє розслабленню нервової системи, знімає головний біль, знижує артеріальний тиск.

Хороший терапевтичний ефект чинить також вплив на біологічно активні точки стопи аплікаційним пристроєм Ляпко «Устілка Плюс»: вранці ходьба протягом 2-3 хвилин (можна приймати з ними душ), увечері 15-20 хвилин в положенні сидячи, імітуючи ходьбу або прокочуючи пляшку тощо.

Регулярне застосування пристроїв аплікаційних Ляпко допоможе зробити Ваше волосся красивим і здоровим!