Аплікаційні пояси

Способи застосування аплікаторів

За способом впливу на тіло людини аплікатори діляться на: статичні, динамічні, статико-динамічні.

Статичні - вплив плоскими аплікаторами на ділянки тіла з великим радіусом кривизни: спина, живіт, область грудної клітини, попереково-крижовий відділ хребта, руки, ноги, долоні і стопи.

Динамічні ( «голчастий дощ») - вплив валиками на всі ділянки тіла. Особливо ефективні при впливі на ділянки тіла з малим радіусом кривизни: шия, голова, обличчя, ноги і руки.

Статико-динамічна аплікаційна дія може виявлятися в русі за допомогою еластичних аплікаційних стрічок, поясів. Аплікаційні пояса - зручні тим, у кого недолік часу, вони дозволяють займатися звичними справами і одночасно приймати лікування.

Пояс «Малюк»

Пояс «Малюк» складається з 6 аплікаційних пластин і 2-х регульованих поясів (розмір кожної пластини 36 x 80 мм; крок голки 3,5 мм).

Завдяки надійним фіксаторам кріпиться на проблемні зони: безпосередньо на зону болю, зону проекції хворого органу, зони біологічно активних точок і меридіанів. За допомогою поясів можна регулювати силу притиску аплікатора. Фіксувати аплікатор можна самостійно, без сторонньої допомоги - легко, швидко, надійно і на будь-яких ділянках тулуба, кінцівок, суглобів. Для цього передбачено регулювання довжини пояса. При необхідності для одночасного впливу на основну і допоміжну зону, пластини пояса можна розсунути, наприклад: 3 на область попереку, 3 на область живота. При захворюваннях суглобів фіксація вище і нижче суглоба.

Показання до застосування: головний біль, біль в спині, попереково-крижовий радикуліт, хронічний панкреатит, цукровий діабет та інші захворювання внутрішніх органів, захворювання суглобів і ін.

Тривалість сеансу залежить від того, який вид впливу необхідний:

 • тонізування - від 7 до 10 хв .;
 • заспокійливий ефект - від 20 хв. до 2 год .;
 • зняття гострого болю - від 10 до 15 хв .;
 • допомога при хронічному болі - від 30 хв. до 2 год.


Пояс «Універсальний М»

(П'ять аплікаційних пластин розміром: 140 х 65 мм, 140 х 65 мм, 90 х 65 мм, 68 х 65мм, 77 х65мм; крок голки 4,3 мм). Пластини пристрою розташовані на двох регульованих поясах, які дозволяють переміщати їх, вибираючи зручне положення для впливу на невеликі ділянки голови, на тулубі, верхні і нижні кінцівки.

Відмінною особливістю цього аплікатора є його оригінальна будова. На пластинах аплікатора зроблені спеціальні насічки (прорізи), які забезпечують м'який і рівномірний притиск на чутливі рефлексогенні зони навколо очей, області рота і вух та інших зон особи.

Систематичне використання аплікатора Ляпко «Пояс універсальний М» на різні ділянки обличчя і волосистої частини голови допомагає позбутися від головних болів, зняти нервову напругу, поліпшити самопочуття, слух, пам'ять і якість сну. Сприяє посиленню провідності зорового нерва, поліпшенню кровообігу і обмінних процесів в області головного мозку і очей.

В офтальмології застосування на область очей забезпечує оздоровчий вплив на органи зору і зону навколо очей: розслаблює м'язи очного яблука, знімає напругу. Рекомендований для збереження і поліпшення зору, а також для лікування та профілактики короткозорості, вікової (пребіопіі) і вродженої далекозорості (легкої та середньої тяжкості), спазм акомодації (псевдоміопії), в комплексному лікуванні глаукоми, катаракти, зорової втоми (астенопії), атрофії зорових нервів, діабетичної ретинопатії.

Показаний для зняття симптомів, викликаних підвищеним навантаженням на очі (біль, різі в очах, подразнення, сухість), попереджає комп'ютерний синдром, прибирає дрібні зморшки і покращує еластичність шкіри навколо очей.

У лор патології: при гаймориті, фронтитах, алергічних вазомоторних ринітах; в неврології, при болях в суглобах; в стоматології при зубному болі.


«Чарівна стрічка« Здоров'я »

«Чарівна стрічка« Здоров'я »- еластична стрічка з закріпленими « сотами » голок.

Кожна стрічка складається з робочої частини (з голками) і бинтовою гуми (без голок) - для м'якої фіксації стрічки на тілі. 1 сегмент стрічки - довжина приблизно 44мм, ширина 22 мм - одинарна смуга (1 п.), Ширина 44 мм - подвійна смуга (2 п.), Крок голки 4,3 мм.

Аплікатор "Чарівна стрічка" Здоров'я "- дуже еластична стрічка з закріпленими« сотами » голок. Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Збільшена площа покриття надає унікальну оздоровчу дію на організм під час застосування на акупунктурні точки оброблюваної зони. Після обмотування аплікатором виникає відчуття легкості, тепла, розслаблення, з повним відновленням сил і енергії організму. Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Стрічка не обмежує рухи і дозволяє здійснювати активні дії, комплекс розминок або відновлювальних вправ.

Упаковки по групах:

Як визначитися з вибором стрічки для своєї проблеми

При впливі на невеликий суглоб рекомендується брати стрічку меншої довжини (3-х, 5-ти сегментну 1 п., довжиною 1,32 м, довжиною 2,2 м). Якщо потрібно застосувати, наприклад, на всю нижню кінцівку, то використовувати стрічки більшої довжини (9-ти сегментну 1 п. + 1 п., 1 п. + 2 п., довжиною 3,96м і т.д.). Якщо в упаковці кілька стрічок, то їх можна застосовувати на дві кінцівки одночасно або по черзі.

Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Витки стрічки накладати на кінцівку не туго, можна поруч, а також і на відстані 2,5 см один від одного, в разі потреби, для комфортного застосування їх можна послабити. Процедуру краще проводити в положенні лежачи, кінцівку тримати горизонтально або на 10-15 см вище.

Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах.

Після зняття стрічки для більшого комфорту рекомендується зробити легкі погладжуючи рухи в зоні аплікації.

Завдяки цим властивостям набагато легше досягти результатів в лікуванні і профілактиці різних захворювань:

 • при болях в спині, при захворюваннях внутрішніх органів, суглобів, в м'язах, головному болі, в комплексному лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок та ін.
 • У спорті, за рахунок повного аплікаційного впливу на всю поверхню проблемної зони, дозволяє швидше відновлюватися після фізичних навантажень. Підвищує силову і швидкісну витривалість спортсменів.
 • Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) за рахунок значного прискорення біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі.
 • Підвищує в 2-3 рази ефективність масажу, вісцерального і лімфатичного масажу живота, мануальної терапії.
 • Збільшує працездатність організму.
 • Знімає відчуття важкості, скутості в руках в ногах.
 • Допомагає в комплексному лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок.

Тривалість аплікаційного сеансу залежить від обраного виду впливу:

 • тонізування - від 7 до 10 хв;
 • заспокійливий ефект, допомога при хронічних захворюваннях - 20 хв;
 • зняття гострого болю - від 10 до 30 хвилин;
 • підвищення працездатності, витривалості організму - від 8 до 12 хв;
 • відновлення після тренувань, ігор - від 15 до 30 хв;
 • відновлення після травм, операцій і т.д. - замотування робити 2-3 рази на день по 2-10 хв., вище або нижче зони пошкодження. Якщо є доступ і збережена цілісність шкіри, обробляється і сама зона ушкодження.