Комплексна процедура з використанням аплікаційного костюма Ляпко і фітопаросауни

«Фізіопроцедура» включає наступні етапи:

 • Використання аплікаційного костюма Ляпко – 30-40 хвилин;
 • Вплив цілющим пароконцентратом фітопаросауни (кедрової фітобочки) – 10-20 хвилин;
 • Відпочинок, прийом смачного, насиченого вітамінами фіто-чаю.

Комплекс рекомендується доповнити втирання "живого бальзаму", а також масажем.

Процедура проводиться на зручній, м'якій кушетці. Приглушене світло і тиха музика допоможуть зняти емоційне навантаження і відключитися від повсякденної метушні.

Аплікаційний костюм Ляпко

Аплікаційний костюм Ляпко є набір «Чарівних стрічок Здоров'я», якими обертається все тіло людини (включаючи руки, ноги та голову). Для досягнення загального оздоровчого ефекту процедуру рекомендується проводити 1-2 рази на місяць. Ефект від процедури спостерігається протягом кількох тижнів та проявляється покращенням загального стану, настрою, енергетичним підйомом, підвищенням витривалості, працездатності.

Стимулювання основних, а також специфічних рефлекторних точок на шкірі сприяє тому, що організм миттєво переходить у особливий режим роботи, включаються внутрішні резерви та механізми оздоровлення та омолодження. Відбувається активізація метаболічних процесів. При цьому у людини виникає дивовижний стан спокою, насолоди, легкості.

Фітопаросауна

Кедрова фітобочка призначена для проведення сеансів прогрівання тіла людини з додаванням цілющих фітозборів. Поєднання теплої, вологої пари порівняно невисоких температур (40 – 45ºС), деревини кедра та цілющих, зібраних вручну трав надає потужну оздоровчу дію. Користуватися фітобочкою може кожен: дитина, доросла, літня людина. Завдяки тому, що голова залишається зовні, виключається навіть найменше навантаження на дихальні шляхи та судини головного мозку.

Будь-які вироби з кедра несуть у собі енергію та цілющу силу самої природи – тому особливо цінуються тими, хто дбає про своє здоров'я.

Кедрова деревина насичена ефірними оліями та фітонцидами – речовинами, що знищують хвороботворні мікроорганізми. Науково доведено факт, що у кедровому лісі мікроорганізмів на 1м3 утричі менше, ніж у стерильній лікарняній операційній!

Фітопаросауна сприяє очищенню організму на тканинному та клітинному рівні, надає колосальний оздоровчий ефект, а саме:

 • Є незмінним лікувальним засобом при захворюваннях серцево-судинної системи. Особливо ефективна при ІХС, аритмії, тахікардії, брадикардії, гіпо- та гіпертонії, облітеруючому ендартеріїті, атеросклерозі, постінсультних та постінфарктних станах (не раніше 6-ти місяців після нападу). Знижує рівень холестерину в крові.
 • Виводить з організму шлаки, знижує наслідки всевозможних отруєнь таким чином, зменшуючи навантаження на нирки.
 • Позитивно впливає на функціонування нервової системи, заспокоюючи і рівніва людина. Покращує сон, знижує наслідки стресів, допомагає подолати хронічну втому. Таким чином виробляється стійкість організму до стресів.
 • Покращує роботу імунної системи, підвищує сопротивляемость організму до несприятливих факторів навколишнього середовища. 
 • Добре поводиться з інфекційними та віруальними захворюваннями, відновлює функції дихальних шляхів (при інгаляції, за допомогою нахилу голови до отвору в фітобочку).
 • Зменшує м'язову і суглобову біль, збільшує еластичність м'язів і рухливість суглобів.
 • Запобігає серйозним наслідкам і виліковує деякі шкірні захворювання.
 • Має виражену антицелюлітну дію. При регулярному і правильному використанні даної процедури можна досягти серйозних результатів у схудненні. За рахунок рясного потовиділення за одну процедуру можна втратити від 500 до 1200 ккал. Зниження маси тіла сягає 400г за 1 сеанс. 
 • Має потужний омолоджуючий ефект. Поліпшується еластичність шкіри. Млява і втомлена шкіра під дію цілющої пари розпрямляється, набуває тонусу, стає пружною, розгладжуються зморшки, шкіра насичується вологою.

Таким чином, комплексне застосування аплікаційного костюма Ляпко та вплив цілющим пароконцентратом фітопаросауни допоможе Вам відновити та зберегти здоров'я, позбавить синдрому хронічної втоми, емоційної напруги та стресу, забезпечить високу працездатність та життєву активність.