Аплікатори Ляпко – немедикаментозний метод лікування

Чим шкідливий безконтрольний прийом ліків

Фармакологічна промисловість останнім часом займає лідируючі позиції з медицини. Ми постійно чуємо рекламну інформацію про те, що та чи інша таблетка, напевно, допоможе нам бути здоровими. Сучасна людина схильна вірити в чудодійні пігулки та таблетки, які позбавлять її всіляких хвороб. Але чи це так насправді?

Найчастіше ліки застосовуються без призначення лікаря. Люди самі призначають собі лікування, тим самим посилюючи наявну проблему. Та й ті лікарські препарати, що призначаються для лікування конкретного захворювання, завдають істотної шкоди організму загалом. Адже вони мають багато побічних ефектів. Тривалий та безконтрольний прийом ліків спричиняє лікарську непереносимість або інтоксикацію. А іноді їхнє застосування просто протипоказане!

Безумовно, бувають ситуації, коли без застосування фармакологічних препаратів не обійтися. Але в ряді випадків необхідність прийому ліків зовсім відсутня. Головний біль, м'язові спазми, біль у спині, суглобах тощо часто можна зняти, використовуючи різні безмедикаментозні методи лікування.

Таким безпечним і поширеним напрямом лікування та реабілітації на сьогоднішній день є фізіотерапія, що використовує методи, випробувані тисячоліттями, а також створені в наш час. Вона може застосовуватись як самостійно, так і в сукупності з іншими методами лікування.

Фізіотерапія – безпечний та поширений напрямок лікування та реабілітації

Фізіотерапія - це лікування із застосуванням природних та фізичних факторів: тепло та холод, ультразвук, електричний струм, магнітне поле, лазер, ультрафіолетове, інфрачервоне та інші види випромінювань, лікувальні грязі, вода, масаж, гірудотерапія, рефлексотерапія, аплікаційна терапія Ляпко та інші.

Переваги фізіотерапії:

  • Висока ефективність та безпека при одночасному прийомі лікарських препаратів.
  • Відсутність побічних явищ.
  • Продовження періоду ремісії під час лікування хронічних захворювань.
  • Відсутність звикання, що може виникати при тривалому прийомі лікарських засобів.
  • Безболісність.
  • Можливість одночасно використовувати кілька методів лікування.

Завдяки своєму активному впливу на організм фізіотерапія дає змогу скоротити прийом ліків за рахунок підвищення чутливості організму до лікувальних властивостей медикаментів. Вона пробуджує внутрішні резерви організму, зміцнює імунітет і цим скорочує терміни лікування.

Як самостійний спосіб лікування фізіотерапія ефективна на початкових стадіях розвитку захворювання.

Найчастіше вона використовується як додатковий метод у загальному курсі лікування.

Аплікаційна терапія Ляпко

Пристрої аплікаційні Ляпко є одним з методів рефлексотерапії і можуть розглядатися як самостійний розділ фізіотерапевтичного лікування.

Аплікатори Ляпко в різних модифікаціях (пластини, валики, аплікаційні пояси, аплікаційні стрічки) є оригінальним, потужним приладом, що має безліч оздоровчих лікувальних можливостей. Їхня дія заснована на принципах традиційної китайської медицини — поверхневої багатоголчастої акупунктури, а також на загальних фізіологічних механізмах життєдіяльності. Докладнішу інформацію можна отримати у статті «Аплікатори Ляпко – механізми дії та зони застосування».

Клінічні ефекти методу багатоголчастої терапії виявляються в аналгетичному, спазмолітичному, протизапальному, протинабряковому, нейротрофічному та імуномодулюючому впливі. Також у регуляції функцій вегетативної нервової системи, нормалізації процесів збудження та гальмування у ЦНС.

Аплікаційна терапія Ляпко відноситься до немедикаментозних методів лікування.

В окремих випадках їх застосування може повністю замінити або значно зменшити кількість призначених лікарських препаратів.

Однак повне відміна лікарського препарату, або зниження його дози можливе тільки після консультації лікаря.

Існує група пацієнтів, яким протипоказані електро-фізіотерапевтичні процедури з різних причин. Це і підвищені цифри артеріального тиску, наявність металу в організмі (спиці, металеві уламки, імпланти, кардіостимулятори), вагітність та ін. Хороший терапевтичний ефект у таких хворих спостерігається при призначенні масажу та багатоголчастої аплікаційної терапії.

У цих випадках аплікаційна терапія Ляпко є засобом вибору.

Аплікаційна терапія Ляпко поєднується з усіма видами медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування. Простота застосування аплікаційних пристроїв Ляпко, їх безпека дозволяє приймати такі процедури в домашніх умовах. Пристрої аплікаційні Ляпко чудово допомагають знімати різні види болю та м'язових спазмів.

Показані при головному, м'язовому болю, при болі в шиї, спині, при грижах хребта, при остеохондрозі хребта, болях у суглобах, артрозах, артритах, при травмах та переломах верхніх та нижніх кінцівок, при інсультах, лор захворюваннях та ін.

Рекомендовані до застосування під час вагітності для знеболювання та регулювання пологової діяльності; для відновлення в післяпологовому періоді, поліпшення лактації та ін.

Для покращення психоемоційного стану, для зняття стресу, рекомендується застосовувати аплікатори на шийно-комірцеву зону (зона стресу), на міжлопаткову зону на 20-30 хвилин.

Застосування у вечірній час на будь-які області тіла, залежно від проблеми, сприяє відновленню сну.

Після аплікаційної терапії Ляпко у багатьох пацієнтів проявляється виражений сечогінний ефект, що сприяє виведенню зайвої рідини з організму.

Нормалізація артеріального тиску

Прокочування в долонях, по голові, по обличчю «М'ячиком голчастим», «Валиком лицьовим М», «Валиком універсальним М» або роблячи притискання по обличчю по масажних лініях маленьким аплікатором «Краплинка» протягом 3-7 хвилин дає тонізуючий ефект, підвищує тиск.

Вплив на ці зони протягом 10-15 хвилин дає заспокійливий ефект, сприяє розслабленню нервової системи, знімає головну біль, знижує артеріальний тиск.

Аплікаційні пристрої Ляпко слід віднести до групи імуностимуляторів (не хімічного походження!). Вони м'яко нормалізують роботу імунної системи та допомагають організму протистояти інфекціям та несприятливим факторам навколишнього середовища.

Пристрої аплікаційні Ляпко виконують функцію «гірчичників» та рекомендовані до застосування (за відсутності температури) при запальних захворюваннях органів дихання (ГРЗ, бронхіт, бронхіальна астма) на спину та область грудної клітки спереду.

При пневмонії аплікаційна терапія Ляпко призначається з 3-4 дня – кінця першого тижня від початку захворювання за відсутності підвищеної температури тіла та триває весь період лікування та реабілітації.

При вперше виявленому цукровому діабеті аплікаційна терапія на зони проекції підшлункової залози спереду та ззаду допомагає органу відновитись енергетично.

Метали, що входять до складу голок аплікаторів, позитивно впливають на роботу підшлункової залози. Цинк посилює вироблення інсуліну, мідь регулює рівень цукру на крові. Аплікаційна терапія Ляпко допомагає впоратися з ускладненнями захворювання: нейропатією та порушенням нервової провідності. Вона відновлює чутливість уражених відділів, зменшує больові прояви, добре поєднується з масажем, з усіма видами фізіопроцедур та з медикаментозним лікуванням. Рекомендована до застосування при інсулінозалежному типу діабету.

Аплікаційні пристрої Ляпко показані до застосування в будь-якому віці. Їх використання добре зарекомендувало себе як у немовлят, так і у людей похилого віку.

Важливо відзначити, що локальне (місцеве) поліпшення кровообігу при аплікаційній терапії відбувається без додаткового навантаження на серце, оскільки посилюється робота периферичного кровообігу та серце у цей час відпочиває. Це дуже важливо для всіх категорій хворих і, особливо, з ішемічною хворобою серця, недостатність кровообігу 1-2 ступеня, людей похилого віку.

Висновки

Таким чином, ПРИСТРОЇ АППЛІКАЦІЙНІ ЛЯПКО, призначені для широкого застосування в комплексній терапії та профілактиці різних захворювань, а також для зміцнення та збереження здоров'я. Застосовувати їх слід з профілактичною метою для надання загальнооздоровчого ефекту, а також при різних захворюваннях. Особливо при патології опорно-рухового апарату, суглобових та м'язових болях, захворюваннях нервової системи, що супроводжуються головним болем, безсонням, «синдромом хронічної втоми» тощо.

Для того, щоб лікування було правильним, необхідно звернутися до «Методичних рекомендацій щодо застосування аплікаторів Ляпко», статтям на офіційному сайті Ляпко та вивчити проблему, що цікавить, зони застосування з урахуванням запропонованих схем.