Антицелюлітна програма із застосуванням аплікаторів Ляпко

Красива здорова шкіра – візитна картка нашого організму

Зробити шкіру саме такою допоможе аплікаційна терапія Ляпко, яка сприяє активізації обмінних процесів у тканинах та клітинах, покращує лімфо- та кровотік, позбавляє набряків різного походження, підвищує пружність та еластичність тканин, сприяє зниженню ваги тіла та корекції фігури. Також пристрої аплікаційні Ляпко (далі за текстом – аплікатори Ляпко) та масажери Ляпко є відмінним засобом для профілактики появи та боротьби з целюлітом.

Целюліт – це структурні зміни у підшкірно-жировому шарі, що ведуть до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Його можна охарактеризувати як застійні явища у жировій тканині, що призводять до її дистрофії.

Целюліт як косметична проблема, але ознака здоров'я – це «мертва зона», де тканини не отримують корисних речовин, а продукти обміну не виводяться. Таким чином, настає справжня інтоксикація жирової тканини, що поступово формуються стійкі рубцеві зміни.

Целюліт потрібно і можна лікувати – це допоможе уникнути більш серйозних проблем зі здоров'ям.

Можна виділити такі періоди ризику виникнення целюліту:

 • період статевого дозрівання;
 • прийом оральних контрацептивів;
 • вагітність;
 • період менопаузи.

Причини виникнення целюліту

Серед безлічі факторів , що є прямими або непрямими причинами порушення кровообігу та жирового обміну, з достатньою часткою ймовірності сформульовані такі:

1. Гормональний дисбаланс, насамперед дисфункція яєчників, захворювання щитовидної залози та інша гормональна патологія.
2. Вплив зовнішніх факторів – порушення правильного режиму харчування, куріння, гіподинамія.
3. Гострі та хронічні стресові ситуації.
4. Спадково-конституційні чинники.

При целюліті відбувається ряд змін жирової тканини:

 • збільшується обсяг жирових клітин (адипоцитів),
 • з'являється набряклість,
 • сполучнотканинні волокна, колаген і еластин втрачають еластичність і поділяють жирові клітини, настає ефект «замурованості» клітин, в них накопичуються токсини,
 • перетискаються нервові закінчення – змінюється чутливість шкіри та тонус судин,
 • утруднюється лімфо - та кровообіг.

Таким чином, формуються скупчення клітин – ті самі неестетичні пагорби, що мають вигляд «апельсинової кірки».

Види целюліту

Види целюліту визначаються за щільністю шкіри та підшкірно-жирової клітковини.
Розрізняють:

 • щільний,
 • м'який,
 • набряклий,
 • фіброзний
 • змішаний целюліт.

Стадії целюліту

1-ша стадія – передцелюлітна.
Починається із уповільнення струму крові в капілярах, збільшення проникності їх стінок, порушення венозного відтоку та циркуляції рідини у лімфатичній системі.

Видимих ​​ознак цьому етапі немає. Єдиним натяком на ранній целюліт можна вважати більш тривале, ніж зазвичай, загоєння подряпин та синців, поява синців від найменших ударів, незначну набряклість тканин.

2-я стадія – початкова.
Набряк, що починається. Лімфатичні судини передавлені, накопичуються токсини, надходить мало кисню. Зміни видно тільки при взятті шкіри в складку або при м'язовому напрузі як ефект «апельсинової кірки». Відзначається деяка блідість, зниження температури та еластичності шкіри у уражених областях.

3-я стадія - дрібновузликова
Жирові клітини спайуються в грона і оточуються рубцевою тканиною. Еластичні перегородки жирової клітковини стають грубими тяжами, схожими на рубці. Набряклість та порушення мікроциркуляції прогресують. Явний ефект «апельсинової кірки» без спеціальних тестів, стоячи та лежачи. Можна промацати численні дрібні та середні вузлики. Помітний набряк тканин. Блідість та зниження температури шкіри, капілярні зірочки, болючість при глибокому натисканні. Целюліт такої міри вважатимуться захворюванням, він часто супроводжується порушенням кровопостачання, набряками, розширенням вен.

4-а стадія – великовузлкова
Застій лімфи, набряк, порушений венозний відтік. Нестача кисню сприяє ще більшій освіті рубців та набряків. 4-та стадія відрізняється більш вираженими змінами: вузли явні, великі, болючі, спаяні зі шкірою. Великі вузлики можна легко промацати руками. Є западинки та ділянки затвердіння. Виражений набряк тканин, болючість при пальпації ураженої області, є локальна зміна температури тканин.

Механізми розвитку целюліту

Антицелюлітна програма – це комплексний вплив на проблему целюліту з урахуванням чотирьох механізмів його розвитку:

 • Уповільнення відтоку лімфи;
 • Порушення мікроциркуляції;
 • Нагромадження жирових відкладень та формування жирових часточок;
 • Зниження тонусу шкіри.

Етапи антицелюлітної програми

Виходячи із зазначених механізмів розвитку целюліту, антицелюлітна програма включає наступні напрямки:

 • Лімфодренаж – виведення з міжклітинного простору надлишків рідини – лімфи. Поліпшення кровообігу в ураженій целюлітній зоні для блокування пускового механізму появи «апельсинової кірки»;
 • Ліполіз – розщеплення жирових відкладень;
 • Ліфтинг - підвищення пружності шкіри.

Все вищезгадане можна успішно виконувати із застосуванням аплікаторів Ляпко.

Антицелюлітна програма

Антицелюлітна програма із застосуванням аплікаторів Ляпко має на увазі індивідуальний підхід до клієнта. Акцент слід робити на механізм розвитку целюліту у конкретного пацієнта. Успіх антицелюлітних програм багато в чому залежить від правильного формування способу життя та стилю харчування.

Протипоказання до застосування

Відносними протипоказаннями є:

 • гострі інфекційні захворювання;
 • загострення хронічних захворювань із підвищеною температурою тіла;
 • стан декомпенсації при захворюваннях серцево-судинної системи, легень, печінки, нирок;
 • гострі тромбофлебіти;
 • хвороби крові та кровотворних органів у стадії декомпенсації;
 • гострі хірургічні стани;
 • різке виснаження;
 • порушення цілісності шкірних покровів.

Метод корекції ваги та фігури, пропонований МПК Ляпко, змушує повірити в себе, сили та можливості свого організму. Аплікаційна терапія не просто спрямована на позбавлення від жирового прошарку, целюліту та зменшення ваги, це справжнє лікування всього організму, виведення шлаків та токсинів, покращення обміну речовин, зміцнення імунної системи, покращення настрою та підвищення працездатності.

Завдяки дії аплікаторами Ляпко, швидкість лімфотоку та кровотоку під час сеансу збільшується у кілька разів.

Курс аплікаційної терапії становить 10 - 15 процедур, тривалість коливається від 30 хвилин до 2 годин залежно від типу масажу, що проводиться.

Починати будь-який вид масажу слід з обробки всього тіла Валиком Великим протягом 5-7 хвилин – лімфодренажний ефект.

Спочатку слід обкатати стопи. Потім нижні кінцівки (знизу догори), спину. Локально і триваліше слід впливати на проблемні ділянки тіла (стегна, сідничну область, живіт).

При целюліті, ожирінні обов'язково впливати аплікаторами Ляпко на область спини – грудний та попереково-крижовий відділи хребта. Додатково слід задіяти зони гомілок, стегон, передпліччя та плеча, область живота.

Найкращий ефект досягається при вплив аплікаторів на великі ділянки тіла.

Для проведення процедури можна використовувати Килимок Великий, Ромашку, аплікатор Квадро, Аплікаційний костюм Ляпко.

Час дії 20-60 хвилин.

Процедуру слід проводити на голодний шлунок або через 1,5-2 години після їжі. Критерієм завершення дії є відчуття приємного тепла у сфері шлунка.

На завершальному етапі виконують масаж спини та проблемних ділянок тіла Масажером Фараон.

Масаж можна робити безпосередньо по шкірі (із застосуванням масажних засобів) або через тонку тканину з бавовни.

Час масажу – 5-10 хвилин.

Широкий асортимент продукції МПК Ляпко допоможе вам зробити правильний вибір. А правильне застосування аплікаторів зробить вашу шкіру красивою та здоровою.

Валик великий має максимальний крок (5,0мм) та найбільшу робочу поверхню. З його допомогою можна швидко та ефективно обробити великі ділянки тіла.

Масажер Фараон дозволяє масажисту додати до свого арсеналу не тільки оригінальний та приємний для пацієнта масаж, але й значно збільшити його ефективність.

Масажер Фараон зручно застосовувати для самомасажу.

В домашніх умовах зручно використовувати аплікатори Ромашка, пояс Малюк, Устілки Плюс, Чарівні стрічки Здоров'я. Їх можна зафіксувати на проблемних ділянках тіла.

Бережіть свою шкіру та дбайте про неї з молодості, а продукція МПК Ляпко допоможе вам у цьому.

Будьте завжди здорові та красиві!