Аплікатор Ляпко для схуднення

«Вставши з-за столу голодним - ви наїлися; 
якщо ви встаєте наївшись - ви переїли; 
якщо встаєте переевшім - ви отруїлися» 

Антон Павлович Чехов

Надмірна вага і ожиріння - результат формування аномальних або надмірних жирових відкладень, які можуть завдавати шкоди здоров'ю.

Шкода надмірної ваги

Ожиріння не просто зайві кілограми - це важке хронічне захворювання. Жодною іншою хворобою люди не хворіють так часто, як ожирінням. За останніми оцінками ВООЗ, понад 1 млрд. Чоловік у світі мають зайву вагу.

Переїдання і ожиріння є серйозною медичною проблемою, яка актуальна незалежно від соціальної і професійної приналежності, зони проживання, віку і статі.

В економічно розвинених країнах майже 50% населення мають надлишкову вагу, з них 30% страждають ожирінням. З кожним роком збільшується число дітей і підлітків, які страждають ожирінням. ВООЗ розглядає ожиріння як глобальну епідемію, що охоплює мільйони людей.

У нашій країні питання зайвої ваги не приділяється належної уваги. На жаль, до України в даний час навіть не існує офіційної статистики, що дозволяє оцінити масштаб цієї проблеми.

За даними окремих авторів надлишкова маса тіла і ожиріння відзначається практично у кожного третього-четвертого жителя нашої країни. Однак такі хворі безуспішно лікуються від супутніх захворювань, обумовлених ожирінням, не отримуючи спеціалізованої допомоги з приводу основного захворювання.

Високу медико-соціальну значимість проблеми ожиріння визначає не тільки його поширеність.

Добре відомо, що надлишкова маса тіла привносить в життя людини велика кількість додаткових проблем - обмеження рухової активності, упереджене ставлення оточуючих, проблеми в особистому житті і професійній діяльності, труднощі у виборі одягу і багато інших.

У хворих на ожиріння дуже часто спостерігаються депресивні і невротичні стани.

Крім соціальної дезадаптації і психологічних проблем, ожиріння супроводжується також високим ризиком інвалідизації хворих працездатного віку і значним скороченням тривалості життя. Це відбувається внаслідок розвитку важких супутніх захворювань, адекватне лікування яких неможливе без корекції маси тіла.

Для оцінки ступеня ожиріння введений показник індексу маси тіла (ІМТ).

Він розраховується як відношення маси тіла в кілограмах до квадрату зросту в метрах (кг / м²).

У нормі ІМТ становить 18-24,9кг / м.

Безпечним вважається ІМТ:

 • для жінок 22-23,4кг / м
 • для чоловіків 23,5-24,9кг / м

ІМТ більше або дорівнює 25 - надмірна вага;

ІМТ більше або дорівнює 30 - ожиріння.

А найпростіший метод оцінки - виміряти окружність талії. При зайвої масі тіла окружність талії у жінок більше 80 см, у чоловіків - понад 94 см.

Причини розвитку ожиріння

Причин ожиріння завжди багато: це і особливості поведінки самої людини, і фактори навколишнього середовища, і порушення в роботі ендокринної системи. На 20-40 відсотків маса тіла визначається генетичними факторами, інші - фактори середовища і способу життя, харчових звичок. Дуже часто «успадковуються" не стільки біологічні особливості організму, скільки спосіб життя, харчові звички, які складаються в сім'ї і засвоюються кожним з нас вже в дитинстві.

Ожиріння розвивається внаслідок порушення енергетичного балансу організму. Витрата енергії відбувається в трьох процесах: обмін речовин, перетравлювання їжі, робота м'язів. Вага залежить не тільки від того, чим і як людина харчується, а й від того, наскільки активний спосіб життя він веде. Робота м'язів сприяє зниженню артеріального тиску, рівня тригліцеридів, глюкози в крові і підвищення концентрації «хорошого» холестерину.

У нормі 75% енергії, що надходить з їжею, витрачається на обмін речовин, 10-15% - на виробництво тепла, 15-10% - на фізичні вправи. В останні десятиліття у багатьох країнах підвищився рівень життя, змінилася структура харчування, збільшилося споживання висококалорійних продуктів з високим вмістом жиру і з низьким вмістом клітковини.

Все це сприяє споживанню надлишкової енергії, а значить, і поширенню ожиріння серед більшої кількості людей. У багатьох країнах різко скоротили години для занять фізичною культурою в навчальних закладах, що сприяє поширенню ожиріння у дітей, навіть в самому ранньому віці.

При цьому, слід зазначити, що жирова тканина є важливою складовою нашого тіла і виконує ряд важливих функцій:

 1. Накопичує жир і зберігає енергетичний запас, який необхідний для росту і нормальної роботи організму.
 2. Оточує внутрішні органи і шлунково-кишковий тракт, захищаючи їх від механічних струсів і травм.
 3. Підтримує оптимальну температуру організму, виконуючи функцію теплоізоляційного шару.
 4. Накопичує жиророзчинні вітаміни (A, D, E, K).
 5. Виконує ендокринну функцію, виділяючи в кров ряд необхідних речовин, а також є великим депо стероїдних гормонів (особливо естрогенів - жіночих статевих гормонів).

Однак, проблема зайвої ваги і ожиріння, надання профілактичної і лікувальної допомоги дуже актуальні. Уявіть - зниження ваги на 10 кг при ожирінні зменшує ризик смерті на 25%.

З ростом ожиріння, зростає число безпосередньо пов'язаних із зайвою масою тіла, що загрожують життю захворювань:

 • цукровий діабет;
 • гіпертонія;
 • ішемічна хвороба серця;
 • інфаркти міокарда;
 • інсульти;
 • атеросклероз;
 • болю в суглобах і спині;
 • жовчнокам'яна хвороба тощо.

Отже: ожиріння - це серйозна хвороба, яка потребує лікування. Головне в лікуванні - підбір помірно низькокалорійної дієти (лікувальне харчування), збільшення фізичного навантаження (в тому числі ЛФК, масаж), психологічна і соціальна підтримка (психотерапія).

Відмінний результат для схуднення надають Аплікатори Ляпко


Методика схуднення з аплікаторами Ляпко

Метод корекції ваги і фігури, пропонований МПК «Ляпко», змушує повірити в себе, в сили і можливості свого організму. Аплікаційна терапія не просто спрямована на позбавлення від жирового прошарку, целюліту і зменшення ваги, це справжнє лікування всього організму, відновлення мікроциркуляції, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи, поліпшення настрою і підвищення працездатності.

Завдяки впливу аппликаторами Ляпко, швидкість лімфотоку і кровотоку під час сеансу збільшується в кілька разів.

Курс аплікаційної терапії становить 10 - 15 процедур, тривалість коливається від 30 хвилин до 2 годин в залежності від типу проведеного масажу.


лімфодренажний ефект

Починати будь-який вид масажу слід з обробки всього тіла Валиком Великим протягом 5-7 хвилин - лімфодренажний ефект.

Спочатку слід обкатати стопи. Потім нижні кінцівки (від низу до верху), спину. Локально і триваліше слід впливати на проблемні ділянки тіла (стегна, сідничний область, живіт).

При ожирінні обов'язково впливати аппликаторами Ляпко на область спини - грудної і попереково-крижовий відділи хребта. Додатково слід задіяти зони гомілок, стегон, передпліччя і плеча, область живота.

Великі ділянки тіла

Найкращий ефект досягається при впливі аплікаторів на великі ділянки тіла.

Для проведення процедури можна використовувати Килимок Великий , Ромашку М , аплікатори Квадро , Шанс 6,2х4 , Аплікаційний костюм Ляпко .

Час впливу 20-60 хвилин. Даний сеанс слід проводити як мінімум через годину після прийому легкої їжі, після аплікаційного впливу також не рекомендується приймати їжу протягом 1-1,5 години, пити тільки негазовану воду.

Критерієм ефективності аплікаційної процедури є відчуття тепла в області шлунка.

Посилення жиросжигающее ефекту


Хороший жиросжигающий ефект роблять «Чарівні стрічки« Здоров'я » : дві 1 + 1, 1 + 2 - 7 або 9 -сегментние, які рекомендовано розміщувати на проблемних зонах.

Для посилення ефекту можна поєднувати аплікаційні обгортання стрічками і поясами з заняттями на спортивних тренажерах: біговій доріжці, орбітрек, велотренажері.

У місці додатка аплікатора відбувається інтенсивне спалювання жирової тканини з виділенням великої кількості тепла і рідини.

«ФАРАОН»

Завершують процедуру проведенням інтенсивного масажу ділянок з підвищеними жировими відкладеннями за допомогою масажера «Фараон» . Шкіру при цьому обробляють масажним маслом або кремом.