АРТРОЗ. ЛІКУЄМО АРТРОЗ ІЗ АПЛІКАТОРАМИ ЛЯПКА!

Вилікувати артроз, як і старість, неможливо, але вчасно звернути увагу на цей процес — значить продовжити свою «молодість суглобів» і рухатися без проблем! З цією метою при артрозі можливе застосування аплікаторів Ляпка, які нормалізують обмін речовин, покращують кровотік в уражених тканинах і стимулюють процеси регенерації. Якщо проблема пов'язана з ураженням суглобів верхніх кінцівок, то потрібно впливати аплікаторами на область суглоба, а також на шийний і верхньогрудний відділ хребта, звідки беруть початок нервові волокна, які іннервують верхні кінцівки.

Якщо проблеми в суглобах нижніх кінцівок, потрібно застосовувати аплікатори на область суглоба та на попереково-крижовий відділ хребта, звідки беруть початок нервові волокна, які іннервують нижні кінцівки.

     

Можна використовувати на проблемні ділянки хребта аплікатори «Квадро», «Шанс» та ін., розташовуючи їх як уздовж хребта, так і поперек. Особливо зручний у застосуванні аплікатор «Ромашка М», який завдяки своїм гнучким «пелюсткам» набуває рельєф будь-якої ділянки тіла. Ним можна впливати на будь-які ділянки хребта, тазостегнові та колінні суглоби (зафіксувавши еластичним бинтом), прикладати до литок, стоп. Крім плоских аплікаторів можна використовувати аплікаційні пояси ( «Універсальний V», «Малюк»), «Чарівні стрічки Здоров'я». Рівномірний притиск до поверхні тіла та простота фіксації дозволяють вільно рухатися, займатися звичайними справами й одночасно лікуватися.

    ​    

 

При артрозах рекомендується фіксація аплікатора на 10–15 хвилин до зон пошкоджених суглобів; додатково можна використовувати зони протилежного боку. Час впливу — 20–40 хвилин, курс лікування — 1–2 тижні, лікування можна повторити через 2–4 тижні. Є позитивний практичний досвід тривалого, упродовж декількох місяців поспіль щоденного застосування аплікаторів. Спостерігалося стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічного болю, підвищення життєвого тонусу та працездатності.

Лікувальна дія аплікаторів посилюється, якщо їх застосовувати, попередньо змочивши шкіру водою, гіпертонічним розчином або поклавши змочену марлеву серветку з відваром лікарських трав, лікарських препаратів на водній основі. До того ж після зняття аплікатора все пори шкіри в місці його застосування розкриті й нанесення лікувальних масел, мазей і компресів найбільш ефективне.

Додатково або перед масажем можна проводити обробку больових і прилеглих зон за допомогою аплікаторних валиків «Великого М» або «Універсального М».

 

Лечение артроза валиком Ляпко

Також необхідно проводити масаж верхніх, нижніх кінцівок, відповідних зон хребта, суглоба, наприклад за допомогою масажера «Фараон», але при цьому треба уникати безпосереднього впливу на хворий суглоб, оскільки це може збільшити в ньому запальну реакцію.

Дуже ефективно впливати на стопи, використовуючи аплікаційні «Устілки Плюс», або інші види плоских аплікаторів, а також валики. На стопах знаходяться біологічно активні точки — проекції всіх органів і систем. Вплив на них аплікаторами сприяє відновленню та нормалізації функції всіх органів і систем.

Ви можете отримати консультацію щодо застосування аплікаторів Ляпка, зателефонувавши нам за тел.:

+38 (050) 570 75 65
+38 (067) 622 70 00
+38 (048) 721 50 40

 

Артроз. Опис хвороби.

Артроз

АРТРОЗ — це ураження суглобів, що часто виникає через їх зношування, а також обмінні дегенеративні порушення в клімактеричному періоді. Дане захворювання руйнує міжсуглобні хрящі. Це призводить до порушення функціонування суглобів і ускладнює їх рух. Суглоб перестає бути еластичним і пружним, у результаті чого втрачає здатність справлятися навіть з незначним навантаженням. Усе навантаження припадає на кістку, вона пошкоджується, виникає запалення.

Крім того, болі при артрозі дуже сильні. Наприклад, при ураженні кульшового суглоба біль відчувається не тільки в стегні, а й у всій нозі, у коліні, через що виникає кульгавість і порушується біомеханіка хребта. Отже, прогресуючий артроз може ускладнюватися болями в спині, появою гриж міжхребцевих дисків.

Розвинутися артроз може в людей будь-якого віку, а не тільки в літніх, як прийнято вважати. Особливо схильні до захворювання ті, хто веде спосіб життя, пов'язаний з постійними фізичними навантаженнями, наприклад танцюристи та спортсмени. Захворіти на артроз можуть жінки, які постійно ходять на високих підборах, люди з надмірною вагою й сильним викривленням хребта, із захворюваннями судин, щитоподібної залози, псоріазом, ревматоїдним артритом, цукровим діабетом.

Характерні ознаки артрозу суглобів — біль при навантаженні, що стихає в спокої, скорочення рухливості й хрускіт у суглобі, напруження м'язів у районі суглоба, можлива періодична поява припухлості, поступова деформація суглоба. Загалом для захворювання типовий механічний ритм болів — виникнення болю під впливом денного фізичного навантаження та стихання в період нічного відпочинку. Можливі тупі постійні нічні болі, що пов'язані з венозним застоєм.

Короткочасний «стартовий» біль з'являється після спокою та незабаром проходить на тлі рухової активності. Ймовірна так звана «блокада суглоба», інтенсивність болю при якій позбавляє пацієнта можливості зробити навіть невеликий рух. Як правило, артроз утворюється нешвидко та починається з поразки одного суглоба, але через деякий час у процес задіються й інші суглоби, зазвичай ті, які компенсаторно брали на себе підвищене механічне навантаження, щоб розвантажити спочатку уражений суглоб. Якщо хворобу не лікувати, з роками виникає біль при русі.