Плоскі аплікатори Ляпко

Способи застосування аплікаторів

По способу на тіло людини аплікатори діляться на: статичні, динамічні, статико-динамічні.

Статичний спосіб - це вплив плоскими аплікаторами на ділянки тіла з великим радіусом кривизни: спина, живіт, область грудної клітки, попереково-крижовий відділ хребта, руки, ноги, долоні та стопи. На плоских аплікаторах потрібно лежати, при необхідності аплікатори невеликих розмірів можна фіксувати на проблемну зону та займатися своєю звичайною справою.

Динамічний («гольчастий дощ») – вплив валиками на всі ділянки тіла. Особливо ефективні при дії на ділянки тіла з малим радіусом кривизни: шия, голова, обличчя, ноги та руки.

Статико-динамічна аплікаційна дія може виявлятися у русі за допомогою еластичних аплікаційних стрічок, поясів.

Плоскі аплікатори великих розмірів

Важливо, що чим більша одночасна площа впливу аплікатора, то швидше буде отримано лікувально-оздоровчий ефект. Усі плоскі аплікатори призначені для отримання повноцінної процедури самостійно без сторонньої допомоги.

«Масажний Килимок голчастий великий плюс 6,2 Ag» (Крок голки 6,2 мм, розмір 560х290мм).

Відмінною особливістю "Масажного килимка голчастого великого плюс" є його розмір 560х290 мм, який дозволяє задіяти всю поверхню спини та включити в роботу максимальну кількість рефлекторних зон. На спині по обидва боки хребта і безпосередньо над хребтом найближче розташовані від виходів корінців черепномозкових та спинномозкових нервів та інших структур. Тут також проходять дуже важливі меридіани, які впливають на всі органи та системи організму, в районі яких вони проходять, керують захисною енергією людини, впливають на її стійкість до захворювань.

Комфортний крок голки 6,2 мм підходить для людей із різним ступенем чутливості шкіри.

Відпочинок на килимку дає можливість активно впливати на хребет, позбавитися болю в суглобах і знизити напругу в м'язах. Регулярне використання килимка покращує кровообіг, підвищує життєвий тонус та працездатність. Ходьба по килимку в положенні сидячи або притискання з п'яти на носок сприятливо впливає на нервові закінчення, розташовані на стопах, і несе в собі загальний оздоровчий ефект для всього організму.

«Килимок великий» - (крок голки 7,0, розмір 275 мм х 480 мм), має велику площу впливу та найбільшу відстань між голками, і, отже, найбільший тиск на кожну голку, завдяки чому він має підвищену інтенсивність та ефективність впливу. Максимальний крок голки аплікатора 7,0 мм є найінтенсивнішим. Він комфортний для аплікацій пацієнтам з нормальною статурою, а також людям з великим шаром підшкірно-жирової клітковини.

На аплікаторі можна довго лежати на проблемній зоні та впливати через рецептори шкіри на патологічне вогнище (статична дія). Чим більша відстань між голками, тим більше буде виражена гальвано-електрична дія аплікатора. Спільно з рефлекторно-механічною дією це сприяє покращенню обміну речовин, посилює відновлювальні процеси в організмі, надає розсмоктуючу дію, допомагає виробленню біологічно активних речовин, покращує проведення нервових імпульсів, знижує больову чутливість, підвищує роботу імунної системи. Також відбувається мікроіонофорез металів, з яких зроблені голки, в рідинне середовище організму. Ці мікроелементи - метали грають важливу роль у забезпеченні нормального функціонування різних органів та систем.

Рекомендується для аплікацій:

На спину при болях у спині, викликаних м'язовим спазмом, дегенеративними процесами хребта (остеохондроз, спондильоз, спондилолістез), грижами хребта, при захворюваннях внутрішніх органів. А також як засіб профілактики різних захворювань та патологічних станів, зняття вагового навантаження з хребта після робочого дня.

На живіт (допоміжна зона) - для посилення лікувального ефекту при захворюваннях органів травлення; при ожирінні на ділянки підвищених жирових відкладень.

Як килимок під ноги (у положенні сидячи, лежачи) для впливу на рефлексогенні зони всього організму. .

Для людей з підвищеною чутливістю можна застосовувати аплікаційну терапію через тонку пелюшку, для посилення дії аплікатора можна застосовувати на вологу шкіру або вологу тканину.

"Килимок 6,8" (крок голки 6,8, розмір 248 мм х 462 мм).

Відмінністю пристрою аплікаційного Ляпко «Килимок 6,8» від пристрою аплікаційного Ляпко «Килимок 7,0» є менший крок голки та розмір аплікатора, це м'якше впливає на шкіру. Він комфортний для аплікацій пацієнтам із нормальною статурою, а також людям із чутливою шкірою.

Килимок рекомендований для аплікацій на спину, під стегна, ікри, як килимок під стопи (у положенні сидячи, лежачи). На нього рекомендується лягати животом — для профілактики та комплексної терапії захворювань органів травлення, при ожирінні для зниження ваги, при целюліті.

Аплікатор Ляпко «Килимок 6,8» також застосовується як профілактичний засіб для зміцнення та збереження здоров'я, що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин.

Для посилення дії аплікатора його можна застосовувати на вологу шкіру або через вологу тканину.

«Шанс 6,2х4» (Крок голки – 6,2мм, розмір – 475х235 мм) Велика площа впливу та комфортний крок голки 6,2 мм, дозволяють застосовувати його на будь-які ділянки тіла. Завдяки наявності еластичних гумових з'єднань його можна скласти до розміру одного аплікатора «Шанс», що дуже зручно у використанні, транспортуванні та зберіганні.

Може застосовуватись самостійно або з іншими аплікаторами на будь-які зони. Складаючи його до потрібного розміру, можна міняти робочу поверхню: зменшувати або збільшувати, застосовувати як вздовж, так і впоперек тулуба.

Рекомендується для аплікацій:

На спину при болях у спині, викликаних м'язовим спазмом, дегенеративними процесами хребта (остеохондроз, спондильоз, спондилолістез), грижами хребта, при захворюваннях внутрішніх органів. А також як засіб профілактики різних захворювань та патологічних станів, зняття вагового навантаження з хребта після робочого дня.

На живіт (допоміжна зона) - для посилення лікувального ефекту при захворюваннях органів травлення; при ожирінні на ділянки підвищених жирових відкладень.

Як килимок під ноги (у положенні сидячи, лежачи) для впливу на рефлексогенні зони всього організму.

Для людей з підвищеною чутливістю можна застосовувати аплікаційну терапію через тонку пелюшку, для посилення лікувальної дії аплікатора можна застосовувати на вологу шкіру або вологу тканину.

"Квадро" (Крок голки 6,2 мм; 5,8 мм; 4,9 мм; розмір 118x470 мм; 118 х 470 мм; 106 x 460 мм), є універсальним аплікатором і може застосовуватися на будь-які зони. Користувачам з підвищеною чутливістю, дітям рекомендовано застосовувати аплікатори з меншим кроком 4,9 мм, з нормальною статурою 5,8 мм, з більш вираженим шаром підшкірно-жирової клітковини 6,2 мм. Застосовувати можна як вздовж хребта, так і впоперек, на сам хребет можна впливати. Пацієнтам, з вираженими остистими відростками, застосовувати вздовж хребта по черзі або одночасно, маючи 2 та більше аплікаторів.

За бажанням може бути розрізаний поздовжньо та/або поперечно на два або чотири аплікатори (2 «Дуета», 2 «Шанси» або 4 «Супутника») для вибіркової дії на окремі зони тіла з індивідуальною тривалістю впливу кожного з аплікаторів. Наприклад, при сколіозі з одного боку, де м'яз переростянутий - впливаємо до 10 хвилин - тонізація; де спазмований – 20 хвилин та більше. Може застосовуватися самостійно або з іншими аплікаторами на область спини (основна зона), живіт (допоміжна зона), кінцівки (додаткова зона) відповідно до методичних рекомендацій щодо застосування аплікаторів при різних захворюваннях. А також як засіб профілактики захворювань та покращення загального самопочуття.

«Ромашка-М» (Крок голок 5,0 мм; діаметр 314 мм). Комплектація набору: плоский аплікатор – 1 шт., фіксуюча шнурівка – 2 шт., резинки із застібкою (фастексом) – 5 шт.

Універсальний багатофункціональний аплікатор, його відмінними рисами є: незвичайна форма, велика площа впливу, наявність «рухливих пелюсток», які дозволяють повторювати рельєф будь-якої ділянки тіла. Він підходить для вирішення всіх проблем тіла.

При головному болі, при випаданні волосся застосовувати на голову у вигляді шапочки, яку можна зафіксувати гумовими ремінцями або притискати руками. Можна лягти на «Ромашку М», із захопленням шийно-комірної області, під шию покласти валик для кращого рівномірного притиску (зона стресу, при алергічних реакціях). Також її можна переміщати на ділянки хребта, що лежать нижче, при відповідних проблемах у цих зонах. Дуже комфортно лежати попереково-крижовим відділом хребта, зоною сідниць при захворюваннях попереково-крижового відділу хребта, малого тазу, нижніх кінцівок.

Застосовувати на область живота при захворюваннях органів травлення; під стегна, ікри; сидячи в положенні, лежачи - на стопи. Зручно фіксувати на великі суглоби: плечовий, колінний, кульшовий.

Розрізавши (розділивши) «Ромашку-М» за вказаними лініями, можна отримати сегменти для різних варіантів укладання і фіксації на різні важкодоступні ділянки тіла.

«Масажна подушка голчаста 5,8 Ag (Крок голки 5,8, розмір 385х165 мм). Унікальність винаходу «Масажної подушки голчастої» полягає у можливості регулювання наповнення її повітрям, завдяки чому користувач може створити індивідуальну конфігурацію аплікатора та забезпечити максимально комфортний та приємний вплив.

"Масажна подушка голчаста" складається з порожнистої камери, на двох протилежних стінках якої виконані елементи рефлекторного впливу, які утворюють дві робочі поверхні аплікатора. Елементи рефлекторного впливу, розташовані на передній поверхні подушки, являють собою класичні голки аплікатора Ляпко, встановлені на відстані 5,8 мм.

Елементи рефлекторного впливу, розташовані на задній поверхні подушки, виконані у вигляді округлих виступів, які забезпечують м'яку масажну дію і можуть використовуватися навіть під час занять спортом. Можна застосовувати у положенні лежачи, сидячи, а також фіксувати у вигляді пояса.

«Масажна подушка голчаста» зручна для застосування в зонах анатомічного вигину хребта (шийний, поперековий відділи), а також вздовж та поперек хребта, для комфорту відчуттів, регулюючи ступінь наповнення повітря.

Плоскі аплікатори менших розмірів

До них можна віднести: ПАЛП "Дует", ПАЛП "Шанс", ПАЛП "Народний", ПАЛП "Устілки-плюс", ПАЛП "Супутник плюс", ПАЛП "Краплинка". Маленькі аплікатори Ляпко призначені для дії на зону болю. Також їх можна застосовувати при застуді (як гірчичник), для впливу на активні точки при захворюваннях внутрішніх органів, на зони Захар'їна-Геда тощо. Деякі можна фіксувати на тілі та ходити протягом дня.

«Дует» (Крок голки 4,9 мм; 5,8 мм; 6,2 мм; розмір 53х 460 мм; 59 x 470 мм; 59 х 470 мм). Користувачам з підвищеною чутливістю, дітям рекомендовано застосовувати аплікатори з меншим кроком 4,9 мм, з нормальною статурою 5,8, з більш вираженим шаром підшкірно-жирової клітковини 6,2.

Два «Дуети» за площею впливу можуть замінити аплікатор «Квадро».

Оптимальним є використання при болях у спині. Може фіксуватися у вигляді пояса або вздовж хребта. Може застосовуватися на кінцівки протягом меридіанів. Застосовується для вибіркового на окремі зони тіла з індивідуальною тривалістю впливу кожного з аплікаторів. Наприклад, при сколіозі на одній стороні, де м'яз переростянутий – впливаємо до 10 хвилин – тонізація, де спазмований – 20 хвилин і більше. На кінцівки при захворюваннях суглобів можна зафіксувати його за допомогою еластичних бинтів (вище та нижче за суглоб); під стегна під час іррадіації болю, під ікри, на стопи (у положенні сидячи, лежачи). Можна застосовувати через марлю, змочену відваром лікарських трав, препаратів, одержуючи ефект електрофорезу в домашніх умовах.

«Народний» (Крок голки 7,0 мм; розмір 95 х 320 мм). Завдяки своєму розміру і великій відстані між голками має підвищену інтенсивність та ефективність впливу.

На плоскому аплікаторі можна довго лежати (статична дія) на проблемній зоні та впливати через рецептори шкіри на патологічне вогнище. Чим більша відстань між голками, тим більше буде виражена гальвано-електрична дія аплікатора. Яка спільно з рефлекто-механічною дією аплікатора сприяє покращенню обміну речовин, посилює відновлювальні процеси в організмі, надає розсмоктуючу дію, допомагає виробленню біологічно активних речовин, покращує проведення нервових імпульсів, знижує больову чутливість, підвищує роботу імунної системи.

Рекомендований для аплікацій на будь-які ділянки тіла, особливо ефективний при дії на хребет (основна зона) – один пристрій по черзі, або два одночасно дозволять охопити всю його довжину.

На ділянку живота (допоміжна зона)— посилення лікувального ефекту при захворюваннях органів травлення; при ожирінні на ділянки підвищених жирових відкладень.

Застосовувати на кінцівки (додаткові зони): під стегна, ікри; сидячи в положенні, лежачи - на стопи. Також можна фіксувати у вигляді пояса (статико-динамічний вплив) на великі суглоби: плечовий, колінний, тазостегновий і займатися звичайними справами.

Аплікаційний пристрій зручний у транспортуванні та доступний за ціною кожному. Для людей з підвищеною чутливістю можна застосовувати аплікаційну терапію через тонку пелюшку, також для посилення дії аплікатора можна застосовувати на вологу шкіру або вологу тканину.

«Шанс» (Крок голки 6,2 мм; 5,8 мм; 4,9 мм; розмір 118 x 235мм; 118 x2 35 мм; 105 х 230 мм). Розрізняється кроком голки. Незважаючи на невеликий розмір, може застосовуватись самостійно або з іншими аплікаторами на будь-які зони

Зручно застосовувати на область потилиці при головному болі, на шийно-комірцеву зону при болях у шиї, на грудний відділ хребта, на попереково-крижовий відділ хребта при болях у попереку, на кінцівки при проблемах із суглобами.

Застосування на хребет - одного пристрою по черзі, або двох одночасно, дозволяє охопити всю його довжину. На передню поверхню грудної клітини можна застосовувати у вигляді гірчичника, на область живота при захворюваннях внутрішніх органів, поклавши зверху обтяжувач (мішок з піском) для рівномірного притиску.

Можна укладати під стегна, ікри. На стопи застосовувати в положенні сидячи, роблячи притискання з п'яти на носок або імітуючи ходьбу аплікатором, який лежить на подушці. Також на стопу вплинути можна лежачи, зігнувши ноги в колінах. На кінцівки при захворюваннях суглобів застосовувати вище та нижче суглоба, зафіксувавши аплікатор у вигляді пояса.

Можна застосовувати на марлю, змочену відваром лікарських трав, препаратів, отримуючи ефект електрофорезу в домашніх умовах.

«Устілки плюс» (Крок голки 5,0 мм; розмір: 37-40, 40-43, 43-46). У комплекті з устілками є тапочки для фіксації та зручності застосування.

Оригінальний та особливий аплікатор. Унікальність аплікатора полягає в тому, що між голками з кроком 5,0 розташовані гумові обмежувальні валики. Спеціально підібрана висота яких дозує та коригує силу впливу голок на рефлексогенні зони підошви, попереджаючи та виключаючи можливість пошкодження шкіри.

Даний аплікатор стимулює природні здібності організму до самозцілення, відновлює та нормалізує функції всіх органів та систем, пробуджує до дії нашого «внутрішнього лікаря», перемагає гіподинамію та її наслідки.

Аплікатор «Устілки Плюс» - це оздоровча система, яка підходить усім і кожному, без обмежень за віком, статтю та вагою! Підошовна поверхня стоп є особливою мікропунктурною зоною організму. На стопі перебувають біологічно активні точки — проекції всіх органів прокуратури та систем, вплив за допомогою аплікатора сприяє нормалізації їх функції (мал.1)


Мал.1

На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, приймати душ, а також ванни з відваром лікарських трав або соляним розчином.

Вклавши устілку всередину бавовняного носка (р-р 27-29) і одягнувши його на стопу, перебуваючи в положенні сидячи, можна прокатувати по підлозі предмети, наприклад, качалку або скляну пляшку для оптимізації дії.

Дуже важливо, щоб устілка торкалася всієї стопи. Для рівномірного притиску устілки до стопи, в ділянку склепіння стопи, під неї потрібно покласти ватяну або марлеву підкладку. Устілки потрібно набувати за розміром ноги і більше, щоб пальці не виступали за межі стопи, тому що на кінчиках пальців є дуже важливі біологічно активні точки. Рекомендуємо орієнтуватися на найбільший розмір сім'ї.

Зручні у використанні, можна підкласти вату між аплікаційною устілкою та тапочками на рівні зон, які потрібно активізувати.

Але незважаючи на те, що можна впливати на ізольовані області стоп, найкращий необхідний ефект досягається при обробці обох ступнів. Покриваючи всі рефлекторні зони стопи, лікування стає «цілісним», тому що вплив відбувається на весь організм.

Для посилення лікувального ефекту можна покласти на устілки тканинний прошарок - 2-3 шари марлі або рідку бавовняну тканину, змочену розчином лікарських препаратів, відваром трав, соляним розчином.

Устілки плюс також можна використовувати на будь-які ділянки тіла: на спину, живіт, під ікри, стегна. Якщо їх покласти вздовж, то вийде довгий аплікатор, якщо покласти поруч, то маленький килимок.

Час впливу устілками визначається отриманням бажаного ефекту:

  • стимулюючий (тонізуючий) вплив 5-7 хв. у активному руховому режимі (ходьба); стоячи на устілках або інтенсивно «прокатуючи» стопи з устілкою.
  • заспокійлива (седативна) дія - 15-30 хвилин плавних, поступальних, хвилеподібних рухів стопи на устілці, при вихідному положенні сидячи на стільці або лежачи в ліжку.

«Супутник плюс» (Крок голки 6,2 мм; 5,8 мм; 4,9 мм; розмір 59x 235мм; 59 x 235мм; 53 х 230 мм), має всі властивості великих і малих аплікаторів. Він названий так, тому що супроводжує нас у поїздках та подорожах, через його розмір не займає багато місця, але в потрібний момент завжди опиняється під рукою.

Користувачам з підвищеною чутливістю, дітям рекомендовано застосовувати аплікатори з меншим кроком 4,9 мм, з нормальною статурою 5,8, з більш вираженим шаром підшкірно-жирової клітковини 6,2.

Незважаючи на невеликий розмір, він має широкий спектр використання. Рекомендовано застосовувати самостійно або у комплексі з іншими аплікаторами.

При простудних захворюваннях може використовуватися замість гірчичників (статична дія), застосовувати на марлю, змочену відваром лікарських трав, препаратів, отримуючи ефект електрофорезу в домашніх умовах. Його можна прикласти, зафіксувати у болючих зонах: на спину при болях у спині, на потилицю, на область шиї, на болісний суглоб. Незамінний помічник при укусах комах (прикладати до місця укусу), травми. Під час фіксації до тіла з ним можна рухатися та займатися своїми звичайними справами (статико-динамічна дія).

«Краплинка» (Крок голки 3,5 мм; розмір 33 х 33 мм). Аплікатор розроблений для догляду за шкірою обличчя, шиї, зони декольте. Зручний для масажних процедур, сприяє активізації обмінних процесів у тканинах і клітинах, допомагає у боротьбі з мімічними зморшками, покращує лімфо- та кровотік, позбавляє набряків різного походження, підвищує пружність та еластичність шкіри. Може використовуватися як «швидка допомога» і застосовуватися при невідкладних станах: непритомність, непритомність, укуси комах, для зняття серцевих нападів, бронхоспазму, зменшення гострих болів, для тривалого носіння при хронічних больових синдромах.

У будь-якій проблемі є точка болю, наприклад: голова болить, потрібно зафіксувати один аплікатор в точці болю, другий на протилежній симетричній стороні. З огляду на невелику площу впливу, носіння тривале – 1 – 3 години. Застосування при непритомності: кінчик носа, верхня губа, кінчики пальців на руках.

Вплив ПАЛ «Краплинка» на активні зони відповідності органам на долонях і стопах за методикою Су Джок терапії має позитивний, оздоровчий ефект на організм. У Вас виникли проблеми з будь-яким органом? Розгляньте уважно малюнок зі схемою відповідності на долонях рук та стопах (Мал. 2). Визначте область із точкою відповідності проблемному органу. Прикладіть до цієї зони маленький аплікатор, трохи натисніть кілька хвилин. Регулярно проводячи такі маніпуляції, Ви зможете суттєво покращити стан хворого органу.


Мал.2