Літотерапія

Ф.М. Достоєвський стверджував, що краса врятує світ. Дивлячись на кристали, що несуть спокій і гармонію душі, відчуваєш почуття тріумфу і подяки Творцеві, а також глибоку впевненість, що краса справді врятує світ.

Мінерали та кристали - прекрасні лікарі, віддані та сумлінні цілителі душ і тіл людських. Вони, «не замислюючись», віддають свою енергію, а натомість забирають наш фізичний біль та душевну тривогу.

Кожному кристалу властиві власні вібрації, властиві лише йому аспекти свідомості, пам'ять і енергетика. Таким чином, використовуючи енергію мінералів, можна очищати, зцілювати і гармонізувати проблемні органи та системи. структуру тригранної піраміди і підсилюють її лікувальні властивості, тому що на одній із площин вставлено каміння.

На відміну від існуючих масажерів, «Фараон Л» має виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального та сегментарного масажу, а також п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожної зі сторін масажера – надає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору властивостей будь-якого віку, маси тіла, порога чутливості, конкретної проблеми, що неможливо отримати при використанні інших масажерів. «Фараон Л» позитивно впливає на енергетичний стан людини, сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності,

Масажери пластмасові Ляпко «Фараон Л» унікальні тим, що поєднують у собі позитивну загальнооздоровну дію пірамідальної структури, багаторазово посилене впливом мінералів. Така будова масажера дозволяє впливати і на фізичне тіло, і, що важливо, на тонкі польові структури організму, в яких по суті і криються основні причини захворювань.

ТИГРОВЕ ОКО

Лікувальні властивості

Показаний хворим та ослабленим людям, надає благотворну дію при жіночих захворюваннях, хронічних депресіях, знижує кров'яний тиск, нормалізує сон та роботу нервової системи, позбавляє від нічних кошмарів та постійного недосипання, допомагає при бронхіальній астмі та псоріазі, знімає запалення у суглобах. Благотворно впливає зниження сприйнятливості людини до зміни погоди.

Магічні властивості

Камінь має сильну захисну енергетику. Магічні властивості тигрового ока були відомі ще з давніх часів. Камінь вважали сонячним, у більшості випадків його використовували як оберег від впливу чорних магів і злих духів, камінь захищав свого власника від псування та пристріту.

Вплив на чакри: впливає на чакру сонячного сплетення, що відповідає за печінку, селезінку та інші органи травної системи. Ця чакра пов'язана з волею, керуванням емоціями та уявою.

Знаки зодіаку : Близнюки, Діва.

Гранат

Лікувальні властивості

Гранати позитивно впливають на травлення, дихання, кровообіг та імунну систему, допомагають при високій температурі, запаленні горла та головних болях. Корисні для травлення, при захворюваннях шкіри, при запорах та алергії.

Магічні властивості

Гранат - камінь кохання, здатний відганяти смуток та приносити радість власнику. Вважається, що червоні гранати збуджують сексуальність, викликають почуття відваги, стимулюють волю та витривалість. Ці мінерали є символами вірності, віри, відданості та сили.

Вплив на чакри : впливає на крижову чакру, що забезпечує енергією пряму кишку та опорно-руховий апарат; що сприяє волі до життя, фізичної енергії, потенції; викликає почуття впевненості та стійкості.

Знаки зодіаку : Діва, Стрілець, Козеріг, Телець, Лев, Водолій, Скорпіон.

ЗМІЙОВИК (серпентин)

Лікувальні властивості

Сприяє очищенню організму та крові. Підвищує стійкість організму до багатьох захворювань. Використовується при діабеті, гіпоглікемії, паразитарних інфекціях, а також для покращення засвоєння кальцію та магнію. Допомагає при головному болі, прискорює зрощення кісток.

Магічні властивості змійовика (серпентину)

Змійовик допомагає у медитації та духовних пошуках, захищає власника від негативних впливів недоброзичливців. Може використовуватися для очищення всіх чакри, особливо для активації тім'яної. Додає відчуття впевненості.

Вплив на чакри : впливає на серцеву чакру, що впливає на серцево-судинну систему, грудну клітину, хребет і руки. Ця чакра зміцнює волю, сприяє відкритості, чутливості. Також камінь впливає на чакру сонячного сплетення, що впливає на органи травної системи. Чакра пов'язана з волею, управлінням емоціями та уявою.

Знаки зодіаку : Діва, Скорпіон, Козеріг.

АМЕТИСТ

Лікувальні властивості

Використовується для зняття стресу, зміцнення ендокринної та нервової систем, збільшення активності правої півкулі мозку, нормалізації дії епіфіза та гіпофіза, очищення крові. Він регулює кровотворення та покращує кровообіг. Гармонізує всі рівні свідомості, сприяє підвищенню інтелекту

Магічні властивості

Вважається, що аметист наділяє людину проникливістю, гасить душевний біль, тривогу, сповнює ауру добрими намірами, допомагає контролювати злі думки, емоції. Під час медитації він сприяє досягненню спокою та розслаблення, дає відчуття умиротворення. Ініціює розкриття «третього ока».

Вплив на чакри : впливає на лобну чакру (чакру Третього ока). Очищаючи її, робить кольори аури яснішими, сприяє внутрішньому баченню

Знаки зодіаку : Близнюки, Терези, Водолій.

КОШАЧЕ ОКО

Лікувальні властивості

Літотерапевти припускають, що все каміння з ефектом «котячого ока» діють однаково. Вони допомагають при бронхіальній астмі, анемії, нападах ревматизму, здатні послабити біль у суглобах. Деякі народні цілителі вважають, що це каміння є добрим засобом лікування різних захворювань горла та дихальної системи.

Магічні властивості

Мінерал приваблює до свого власника взаємне кохання, притягує симпатію оточуючих. Боязких і невпевнених у собі людей він наділяє мужністю, чарівністю. Допомагає уникнути конфліктів, налагодити стосунки у сім'ї та на роботі, приваблює прихильність начальства.

Вплив на чакри : впливає на горлову чакру

Знаки зодіаку : Діва, Близнюки

АГАТ

Лікувальні властивості

Агати збільшують потенцію, допомагають при тривалому затяжному кашлі та хворобах горла. Сприяють нормалізації кислотності шлункового соку, і навіть детоксикації організму. Надають позитивний вплив на щитовидну залозу та судинну систему, лікують органи дихання та травлення: печінку, жовчні шляхи.

Магічні властивості

Агат може захистити від енергетичних атак та «енергетичного вампіризму». Переймає він негативну енергію. У Європі агат був символом здоров'я, процвітання та довголіття.

Вплив на чакри : агати впливають на всі чакри, залежно від кольору каменю.

Знаки зодіаку : Телець, Близнюки

ГЕМАТИТ

Лікувальні властивості

Гематит або, як його часто називають, крововилив, позитивно впливає на систему кровообігу, нормалізує артеріальний тиск, збільшує опір стресів, стимулює сексуальну енергію. Він лікує хвороби печінки, нирок, селезінки та підшлункової залози. Гематит може допомогти при сечових та гормональних розладах, а також при венеричних захворюваннях.

Магічні властивості

Гематит є символом хоробрості та мудрості. З давніх-давен люди вважали, що він дає сили і невразливість у бою, сприяє збереженню оптимізму, хоробрості і волі.

Вплив на чакри : впливає на пупочну та крижову чакри.

Знаки зодіаку : Рак, Телець.

Корал

Лікувальні властивості

Корали благотворно впливають на кровообіг та серцево-судинну систему, активізують обмін речовин, лікують пухлини, нариви, виразки, у тому числі внутрішні. Корали корисні при захворюваннях щитовидної залози та допомагають при астмі. Є заспокійливим засобом, вони допомагають при головних болях, безсонні та нервовому збудженні. Корал відновлює всі органи горла і гортані, тому його рекомендують людям, яким доводиться постійно говорити і напружувати зв'язки (ораторам, співакам і т.д.)

Магічні властивості

Корал - засіб для підвищення тонусу та зняття втоми. Він зменшує напругу, страх, депресію, надає розсудливості. Корали благотворно діють на психіку людини, нейтралізують негативні стани – гнів, заздрість.

Вплив на чакри : впливає на горлову чакру.

Знак зодіаку : Риби

НЕФРИТ

Лікувальні властивості

Має високу теплоємність. Прикладений до області шлунка або біля нирок нефрит діє як тривалий зігріваючий компрес або грілка, поступово знімаючи біль. Вважається, що він найкраще допомагає при лікуванні хвороб нирок. Нефрит нормалізує тиск, покращує роботу легенів та серця, зміцнює печінку, шлунок, кістки, всю кровоносну систему, зір, слух, захищає волосся від пересихання. Даний камінь є відмінним засобом від головного болю, запаморочення, атеросклерозу, інсультів та очних хвороб.

Магічні властивості

У Китаї нефрит – національний камінь. Нефриту приписують здатність давати життєву силу, міцне здоров'я та довголіття. Надає людям почуття м'якості, справедливості, прагнення до знань, сміливості та чистоти. Він сприяє щасливим змінам.

Вплив на чакри : впливає на серцеву чакру та чакру сонячного сплетення.

Знак зодіаку : Водолій

ПЕРЛИ

Лікувальні властивості

Вироби з перлів допомагають при захворюваннях нирок, печінки, травної системи та гіпертонії. Перли використовувалися для лікування катаракти та інших захворювань очей. Стародавні китайці застосовували його посилення гостроти зору, і навіть лікування хвороби вух.

Магічні властивості

У багатьох країнах вважають, що перли сприяють довголіттю. Його споглядання заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу та умиротворення.

Вплив на чакри : впливає на тім'яну та горлову чакри.

Знак зодіаку : Рак

БІРЮЗА

Лікувальні властивості

Благотворно впливає на тих, хто страждає на безсоння і тих, кого мучать нічні кошмари. Бірюза особливо корисна для серця, легень, печінки та шлунка. Зміцнює зір, допомагає зняти головний біль, лікує застудні захворювання, сприяє регенерації шкіри. Позитивно впливає на голосові зв'язки та щитовидну залозу.

Магічні властивості

Бірюза приносить щастя у коханні та дружбі, встановлює мир у сім'ї. Вона приносить добробут і достаток власнику, посилює інтуїцію, робить людину честолюбною, хоробрим, завбачливим, проникливим. Головна властивість бірюзи – примиряти все вороже, утихомирювати сварки, встановлювати мир у всьому, відводити невиправданий гнів та злі помисли.

Вплив на чакри : впливає на горлову чакру.

Знаки зодіаку : Телець, Скорпіон, Стрілець

МАЛАХІТ

Лікувальні властивості

Малахіт вважається "каменем здоров'я". Є засобом від астми, ревматизму, зубного болю, отруєння та виганяє меланхолію. У сучасній східній та західній літотерапії малахіт використовують при лікуванні хвороб серця та легень, для покращення функції підшлункової залози та селезінки. Він сприяє регенерації тканин, заспокоює нервову систему, благотворно впливає на гіпофіз та епіфіз.

Магічні властивості

Малахіт у багатьох народів є оберегом від недуг, «пристріту» та інших бід, а також хорошим дитячим амулетом, що захищає дитину від хвороб та небезпек. Камінь створює в організмі фізичну та емоційну гармонію. Він дарує мудрість та духовні сили.

Вплив на чакри : впливає на лобову та серцеву чакру.

Знаки зодіаку : Телець, Терези