Характеристики

Ширина (см)
7,2
Діаметр (см)
5,1
Крок голки (мм)
3,5
Кількість голок (шт)
496
Вага (г)
190
Матеріал основи
гума медичного призначення
Склад голок
залізо, мідь, нікель, цинк, срібло
Форма
валик
Колір
синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

"Валик універсальний" крок голки - 3,5, розмір - 72х51 мм, к-ть голок 496. Оптимальні розміри робочої поверхні і крок голки аплікаційного валика дозволяють застосовувати його на усіх ділянках тіла і голови. Валик може використовуватися в лікуванні і діагностиці людей всіх вікових груп.

Валики - це аплікатори для динамічного застосування ("мільйонний голчастий душ"). Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора. Гальванічний струм, що виникає в шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсивний характер.

Завдяки збалансованій і компактній конструкції валики дуже ефективні і прості у використанні. Усі аплікаційні валики забезпечені гумовими втулками, тому чинять м'яку, делікатну дію на шкіру. Застосування валиків посилює кровообіг, відмінно знімає втому, усуває напругу і ломоту в м'язах, підвищує життєвий тонус. За допомогою цього аплікатора ви усунете біль, та після аплікацій відчуєте себе повними сил.

Валики рекомендується застосовувати для лікувальної дії на будь-які поверхні тіла, особливо ті, які важко обробляти плоским аплікатором. При обробці спини і інших важкодоступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.

Методика застосування аплікаційного валика при больових синдромах:

  1. Обкатувати в довільному напрямі:
    - місце локалізації болю;
    - вище і нижче зони болю.
  2. Проводити обкатку валиком по протилежній стороні - симетричній місцю хвороби. Наприклад: Якщо біль в правій руці, то катаємо ліву руку. Якщо біль в правій нозі - катаємо ліву ногу. Якщо біль в грудній клітині - катаємо зону проекції на спині. Якщо біль в спині - катаємо зону проекції на грудях. Якщо біль в попереку - катаємо живіт. Якщо біль в животі - катаємо поперек.

Використання валиків ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкірного покриву, дія на які аплікаторами дозволяє досягти найбільших результатів.

Застосовуючи валик, можна зробити заспокійливу (седативну) або збудливу (тонізуючу) дію. Для отримання заспокійливого ефекту (наприклад, при болях в попереково-крижовому відділі або в нижніх кінцівках) сеанс триває 10-15 хвилин з охопленням великої ділянки поверхні тіла.

При сеансі лікування по збудливому методу (наприклад, при парезі м'язів і інших станах) робиться швидке і сильне роздратування впродовж 5-7 хвилин, але із захопленням меншої площі тіла. Голки валика, стикаючись з шкірою, не ушкоджують її. Метод ефективний і неінвазивний, тобто повністю виключає перенесення інфекції (вірусного гепатиту, СНІДУ).

Гарантійний термін - 1 рік згідно ТУ.

Відгуків (15)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних