Характеристики

Вага (г)
51
Форма
масажер
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

Масажер "Фараон" - це експериментально підібрана геометрична фігура, пропорції якої практично відповідають принципу золотого перерізу. По своїй будові форма масажера нагадує молекулу газу метану, який є основою всесвіту. Додаткові виступи на масажних поверхнях - горбки різних форм (у вигляді півсфер і конусів із закругленою вершиною) перетворюють кожну кулю на злагоджену піраміду. Завдяки цим виступам зростає ефективність якісних властивостей масажера. Виступи утворюють поєднання складних лінз, які, у свою чергу, фокусують світлоэнергетичні пучки і направляють їх на масажовану поверхню. Вершину масажера вінчає "корона", що посилює неповторність масажера. Її форма в мініатюрі дублює тетраедр, одна з ніжок якого повернена таким чином, що усі виступи знаходяться в одному напрямі.

На відміну від існуючих масажерів, "Фараон" має значно більше виражені масажні властивості: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожної із сторін масажера надає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість підбору його властивостей, для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості, конкретної проблеми.

"Фараон" чинить позитивну дію на енергетичний стан людини, що сприятливо впливає на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. В процесі масажу і після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, які виправляють негативні і слабкі коливання порушених тканин, примушуючи їх вібрувати в здоровому ритмі.

Виготовлений з екологічно чистого зносостійкого полімеру, який при терті не електризується, масажер дозволяє підтримувати під час масажу сприятливу структуру поля, що особливо важливо при масажі голови.

Методика застосування

Масажер можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути його так, щоб вибрані Вами виступи масажера знаходилися в зоні робочої поверхні. Чим гостріше виступи, тим глибший і інтенсивніший масаж вони дозволяють зробити.

Чотири види міри інтенсивності масажу :

  1. Легкий масаж - це м'яке поверхневе масажування кулями з великим радіусом (основа піраміди).
  2. Більше виражений масаж здійснюється великими півсферами, розташованими на основних кулях. При цьому відбувається дія на поверхневі шари м'язів.
  3. Глибокий масаж виконується конусовидними виступами з кулястими вершинами. М'язи при цьому опрацьовуються на всю глибину.
  4. Високоефективний масаж - найбільш інтенсивний, служить для глибокої обробки м'язів, зв'язок. Проводиться найгострішими конусовидними виступами.

Тривалість масажу і його інтенсивність визначає отримання бажаного ефекту. Масаж до 15 хвилин і більше сприяє повному розслабленню м'язів, створює седативний ефект. Короткий масаж 3-7 хвилин, чинить тонізуючу дію.

Під час сеансу слід виконувати кругові рухи за годинниковою стрілкою або подовжні - вгору-вниз. Для масажу можна використовувати різні мазі. Масажер сприяє рівномірному розподілу і ефективному вбиранню їх на шкірі.

Використовуючи масажер "Фараон", можна проводити загальний, сегментарний і точковий масаж.

Загальний масаж чинить позитивну дію на весь організм в цілому, приводячи до гармонії усі його системи. Для тонізації рекомендується проводити глибокий і інтенсивніший масаж ( 3-а і 4-а мірі інтенсивності) впродовж 5-7 хвилин. А для релаксації -1-я і 2-а мірі інтенсивності, впродовж 15 хвилин.

Сегментарний масаж чинить позитивну дію на певні системи організму, нормалізує роботу внутрішніх органів, залежно від рефлекторно-сегментарних зв'язків зони тіла, на якій проводиться масаж.

Точковий масаж є одним з методів рефлексотерапії. Він впливає на біологічно активні точки, чинячи терапевтичну і профілактичну дію. Масажування однією кулькою використовується для масажу окремих м'язових груп. Масажування одночасно двома кульками застосовують для масажу довгих м'язів спини і м'язових груп гомілки, стегна, плеча, хребетних м'язових груп.

Ручний масажер "Фараон" рекомендований для застосування в домашніх умовах, а також в центрах масажу і мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, лікувальних і санаторно-оздоровчих установах.


Відгуків (4)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних