Характеристики

Довжина (см)
32
Ширина (см)
9,5
Крок голки (мм)
7
Кількість голок (шт)
591
Вага (г)
190
Матеріал основи
гума медичного призначення
Склад голок
залізо, мідь, нікель, цинк, срібло
Форма
килимок
Колір
синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

Завдяки розміру та великій відстані між голками має підвищену інтенсивність і ефективність впливу. 

На плоскому аплікаторі можна довго лежати (статична дія) проблемною зоною і впливати через рецептори шкіри на патологічний осередок. Чим більше відстань між голками, тим більш виражена гальвано-електрична дія аплікатора. Яка спільно з рефлекторно-механічною дією аплікатора сприяє поліпшенню обміну речовин, підсилює відновні процеси в організмі, надає розсмоктуючу дію, допомагає виробленню біологічно активних речовин, покращує проведення нервових імпульсів, знижує больову чутливість, підвищує роботу імунної системи. 

Рекомендований для аплікацій на будь-які ділянки тіла, особливо ефективний при впливі на хребет (основна зона) - один пристрій по черзі, або два одночасно дозволять охопити всю його довжину.

На зону живота (допоміжна зона) - для посилення лікувального ефекту при захворюваннях органів травлення; при ожирінні на ділянки підвищених жирових відкладень (живіт, стегна).

Застосовувати на кінцівки (додаткові зони): під стегна, литки; в положенні сидячи, лежачи - на стопи.

Також можна фіксувати у вигляді пояса (статико-динамічна дія) на великі суглоби: плечовий, колінний, тазостегновий і займатися звичайними справами. 

Аплікаційний пристрій зручний в транспортуванні і доступний за ціною кожному. Для людей з підвищеною чутливістю можна застосовувати аплікаційну терапію через тонку пелюшку, також для посилення дії аплікатора його можна застосовувати на вологу шкіру або вологу тканину.


Відгуків (14)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних