Характеристики

Ширина (см)
11
Діаметр (см)
6,1
Крок голки (мм)
5
Кількість голок (шт)
570
Матеріал основи
гума медичного призначення
Склад голок
залізо, мідь, нікель, цинк, срібло
Форма
валик
Колір
синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

ПАЛЦ "Валик великий" має крок голки - 5,0, розмір - 111хd61 мм, к-ть голок - 570. Завдяки оптимальним розмірам робочої поверхні і відстаням між голками ефективно впливає на великі ділянки тіла : спину, поперек, зону сідниць, живіт і кінцівки.


Валики - це аплікатори для динамічного застосування ("мільйонний голчастий душ"). Терапевтичний ефект досягається у декілька разів швидше, ніж при застосуванні статичного аплікатора. Гальванічний струм, що виникає в шкірі, на вістрях і між голками носить імпульсивний характер.


Завдяки збалансованій і компактній конструкції валики дуже ефективні і прості у використанні. Усі аплікаційні валики забезпечені гумовими втулками, тому чинять м'яку, делікатну дію на шкіру. Застосування валиків посилює кровообіг, відмінно знімає втому, усуває напругу і ломоту в м'язах, підвищує життєвий тонус. За допомогою цього аплікатора ви усунете біль, та після аплікацій відчуєте себе повними сил.

Валики рекомендується застосовувати для лікувальної дії на будь-які поверхні тіла, особливо ті, які важко обробляти плоским аплікатором. При обробці спини і інших важкодоступних ділянок тіла валик вимагає участі помічника.


Методика застосування аплікаційного валика при больових синдромах:

  1. Обкатувати в довільному напрямі:
     - місце локалізації болю;
     - вище і нижче зони болю.
  2. Проводити обкатку валиком по протилежній стороні - симетричній місцю хвороби.
    Наприклад: Якщо біль в правій руці, то катаємо ліву руку. Якщо біль в правій нозі - катаємо ліву ногу. Якщо біль в грудній клітині - катаємо зону проекції на спині. Якщо біль в спині - катаємо зону проекції на грудях. Якщо біль в попереку - катаємо живіт. Якщо біль в животі - катаємо поперек.

Використання валиків ефективне для проведення точної рефлексотерапевтичної діагностики - пошуку найбільш чутливих ділянок шкірного покриву, дія на які аплікаторами дозволяє досягти найбільших результатів.

Рекомендовані товари

Відгуків (5)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Отправка...
Заказать звонок
Нажимая на кнопку «заказать звонок» вы даете согласие на обработку ваших персональных данных