Характеристики

Крок голки (мм)
4,3
Вага (г)
9040
Матеріал основи
гума медичного призначення
Склад голок
залізо, мідь, цинк, срібло
Форма
стрічка
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

Комплектація аплікаційного костюма Ляпко

Костюм аплікаційний Ляпко складається зі стрічок, упакованих в два футляра.

Великий футляр зі стрічками містить:

  • 3-смугова 12-сегментна - 1 шт. для фіксації на тулуб;
  • 2-смугова 12-сегментна - 2 шт. для фіксації на ногах;
  • 1-смугова 12-сегментна - 1 шт. додаткова.

Малий футляр зі стрічками містить:

  • 2-смугова 9-сегментна - 2 шт. для фіксації на руках;
  • 1-смугова 9-сегментна - 1 шт. для фіксації на області голови, шиї;
  • 1-смугова 7-сегментна - 2 шт. додаткові;

Кожна аплікаційна стрічка з двох сторін має вільну від голок ділянку бінтрезіни, призначений для фіксації.


Аплікаційний костюм Ляпка є оригінальним, потужним засобом, якому властива безліч оздоровчих можливостей.

Під час застосування аплікаційного костюма Ляпка в організмі створюється регульований позитивний тренувальний стрес, при якому починає працювати механізм включення захисних резервів. При цьому відбувається виділення ендорфінів, гістаміноподібних речовин, активізація обмінних процесів.
На клітинному рівні, на рівні підсвідомості уколами голок аплікаційного костюма Ляпка формується потужний і дуже корисний сигнал тривоги, імітується загроза життю і організм миттєво переходить в особливий режим роботи, включаються фантастичні надможливості.

Відбувається викид «природних внутрішніх ліків», інтенсифікуються обмінні процеси, які супроводжуються виділенням великої кількості вуглекислого газу, крім цього, знижується потреба в зовнішньому кисні, оскільки включається ендогенне дихання з використанням ендогенного (внутрішнього) кисню, що знаходиться в жировій тканині.
Пробуджуються сплячі внутрішні резерви, механізми оздоровлення й омолодження організму. Це дає людині великі сили й міцне здоров'я. Виникає дивний стан незвичайного спокою, задоволення, легкості, можливість відключитися від усіх своїх думок.

Методики застосування аплікаційного костюма

  • класична відновлювально-підготовча;
  • реабілітаційна;
  • передстартова.

Одягання костюма за класичною відновлювально-підготовчою методикою рекомендується проводити 1–2 рази на місяць для досягнення загального оздоровчого ефекту, перед фізичними та психологічними навантаженнями або після них. Тривалість процедури становить 30–90 хвилин. Спочатку в положенні стоячи необхідно обмотати тулуб аплікаційної стрічкою 3-смуговою 12-сегментною. Після цього пацієнта необхідно укласти на заздалегідь підготовлену кушетку. У положенні лежачи аплікаційні стрічки закріплюються на ногах і руках. Показником правильно одягненого костюма є комфортність відчуттів пацієнта.

Для максимального ефекту слід задіяти голову, долоні й підошовні поверхні, огорнувши їх аплікаційними стрічками.

Дуже важливо правильно підготувати кушетку для укладання. З цією метою необхідно найбільш точно змоделювати фізіологічні вигини хребта (шийний і поперековий) за допомогою м'яких валиків.

Перед виконанням процедури пацієнту слід виміряти артеріальний тиск.
Після того як костюм одягнений, потрібно розслабитися, дуже важливо правильно дихати — повільно й неглибоко. Часто пацієнти засипають. Поруч повинен знаходитися медпрацівник або людина з медичними навичками, яка проводить процедуру, для того щоб підтримувати контакт з пацієнтом (за потребою послабити або посилити ступінь тиску сегментів костюма, контролювати самопочуття).
Процедура не повинна проводитися на голодний шлунок, краще через годину-півтори після їжі.

Знімають костюм у зворотному порядку. Спочатку з голови, рук і ніг, а потім з тулуба. Після зняття аплікаційного костюма бажано проконтролювати артеріальний тиск (у більшості випадків він нормалізується), полежати, відпочити (поспати) 30–40 хвилин.

Ефект від процедури спостерігається протягом декількох тижнів і проявляється поліпшенням загального стану, настрою, енергетичним підйомом, підвищенням витривалості, працездатності.

Безпосередньо перед заходом, що вимагає максимальних енергетичних витрат (фізичних і психологічних) рекомендується застосовувати передстартову методику. Вона проводиться в положенні стоячи. Костюм одягається повністю, або фрагментарно (руки, ноги). Особливу увагу слід приділити м'язам, які будуть найбільш задіяні під час тренувального процесу, змагання. Після цього можна виконувати активні рухи (нахили, присідання і т.д.) Тривалість процедури не більше 5–10 хвилин.

Реабілітаційна методика застосовується після серйозних навантажень. Фрагменти костюма одягаються на частини тіла, які потребують відновлення. Слід задіяти від 15 до 60 % поверхні тіла. Тривалість процедури 15–50 хвилин.

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних