Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 622-70-00
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ

ПАЛЦ М'ячик голчастий 4.0 Ag

414 грн.
Колір:

Пристрій аплікаційний Ляпко «М'ячик голчастий», куля діаметром 55 мм, відстань між голками — 4 мм, кількість голок — 656.

Безкоштовна Доставка

Адресна доставка в регіони

Оплата при отриманні товару

Гарантія

Офіційно, від виробника

В наявності

Ми - виробник, товар завжди є на складі

  • Специфікація

  • Методика застосування

    М'ячик голчастий» - універсальний аплікатор. Завдяки своїй округлій формі він є незамінним помічником для нормалізації діяльності всіх органів і  систем  організму, а також   використовується   для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.

    При проблемах пов'язаних з порушенням провідності нервової системи слід стискати м'ячик в долонях і обкатувати стопи. Це активізує біологічно-активні точки, покращує чутливість  кінцівок, сприяє розвитку і відновленню функцій головного мозку. Однак, це далеко не єдина його корисна якість. «М'ячик голчастий» може стати маленьким доктором і улюбленою колючою іграшкою для дітей як  дошкільного віку, так і більш старших  вікових груп. Цей аплікатор розвиває у дітей дрібну моторику, тактильну чутливість, зміцнює імунітет, сприяє розвитку мови, поліпшенню пам'яті. Практика застосування довела, що, діти,  які використовують «М'ячик голчастий» (під наглядом батьків), значно випереджають у розвитку своїх однолітків. 

«М'ячик голчастий» зручний для виконання «пальчикової гімнастики». Ця лікувальна методика широко застосовується психологами, валеологами, логопедами, реабілітологами, невропатологами і дефектологами, лікарями, які працюють з дітьми, що мають затримку мови, складності з нервово-м'язових, нервово-психічним і психомоторним розвитком, що страждають на ДЦП, заїканням та іншими хворобами.

«М'ячик голчастий» зручний для виконання «пальчикової гімнастики». Ця лікувальна методика широко застосовується психологами, валеологами, логопедами, реабілітологами, невропатологами і дефектологами, лікарями, які працюють з дітьми, що мають затримку мови, складності з нервово-м'язових, нервово-психічним і психомоторним розвитком, що страждають на ДЦП, заїканням та іншими хворобами.

  Розвиток дрібної моторики і тактильної чутливості – це потужний стимул вдосконалення сприйняття, уваги, мислення, мови, координації, спостережливості, уяви і пам’яті (зорової та рухової). Існує безліч методик, орієнтованих на розвиток дрібної моторики, що мають на увазі викори­стання додаткових коштів і приладів, один з яких - «М’ячик голчастий».

Пристрій є кулею з гуми медичного призначення діаметром ≈ 55 мм із зафіксованими на неї голками з чотирьох металів (міді, заліза, срібла, цинку). Відстань між голками — 4 мм. Загальна кількість голок — 656 шт.

При проблемах, пов’язаних з порушенням провідності нервової системи та психічної діяльності, ПАЛ «М’ячик голчастий» необхідно впливати (прокатувати, робити легкі продавлювання та притискання) на долоні та стопі, що є зонами проекції усіх органів і систем організму людини. Така локальна дія розвиває дрібну моторику і тактильну чутливість кінцівок, сприяє розвитку і відновленню функцій головного мозку у дітей і дорослих.

Пристрій аплікаційний Ляпка «М’ячик голчастий» зручно використовувати для «пальчикової гімнастики», що широко застосовується дитячими психологами, валеологами, логопедами, реабілітологами, невропатологами і дефектологами, тобто лікарями, що працюють з дітьми, які мають за­тримку мови, затримку нервово-м’язового, нервово-психічного і психомоторного розвитку, які страждають ДЦП, заїканням та іншими хворобами.

 

 Мал. 22. Точки та зони прикладання «М’ячика голчастого» на верхніх кінцівках при різних захворюваннях і станах

 1. Шао-шан (Р11) - відноситься до активних точок, використовується при не­відкладних станах. Показання: утруднення дихання, кашель, непритомність, кома, ларингіт, фарингіт, лихоманка, шкірні висипи, свербіж.

2. Юй-цзі (Р10). Показання: кашель, ядуха, біль у горлі, біль у ділянці грудей та спини, підвищення температури тіла з головним болем, порушення сну.

3. Тай-юань (Р9). Показання: задишка, ядуха, сухість у роті, біль у плечовому суглобі, мі­жреберна невралгія, знижений тиск, порушення сну, депресія, головний біль.

4. Чжунь-чун (МС9). Показання: тепловий удар, біль в ділянці серця, занепокоєння, го­ловний біль, астенія, порушення пам’яті. Розташована в центрі кінчика середнього пальця кисті, легко доступна, використовується при втраті свідомості.

5. Хе-гу (GI 4). Показання: неврит лицьового нерва, шум у вухах, головний, зубний біль, біль і набряк у горлі, носова кровотеча, точка швидкої допомоги при падінні артеріального тиску (протипоказана при вагітності).

6. Шао-чун (С9 ). Показання: серцебиття, ядуха, біль у ділянці серця, аритмія, порушення мозкового кровообігу, точка швидкої допомоги при втраті свідомості.

7. Шень-мень (C7). Показання: задишка, болі в ділянці серця, безсоння, погіршення пам’яті, підвищення температури тіла.

8. Шан-ян (GI 1). Показання: надання швидкої допомоги при непритомності, комі, набряку слизової оболонки горла; біль в очах при глаукомі; шум у вухах, глухота; біль у плечовому суглобі та спині, оніміння пальців, гарячковий стан.

9. Хоу-сі (IG3) - точка широкого спектру дії. Показання: головний біль в потилиці, напруга м’язів в потилиці; кон’юнктивіт; носова кровотеча, шум у вухах; болі в м’язах плеча; парез верхніх кінцівок; епілептиформні судоми.

10. Ле-цюе (Р7) - точка широкого спектру дії. Показання: болі в ділянці серця; головний біль у скроневій області, кашель, ядуха; наслідки паралічу лицьового нерва; болі в області кисті, зап’ястка, ліктьового суглоба; невралгія трійчастого нерва.

11. Ян-сі (GI 5). Показання: головний біль, зубний біль; шум у вухах і глухота, риніт, біль і набряк слизової оболонки горла; біль в промене­зап’ястковому суглобі та кисті.

12. Ней-гуань (МС 6). Показання: болі в ділянці серця, стенокардія, тахікардія; захворювання органів грудної порожнини, кашель з астматичним компонен­том, ларингіт; підвищений артеріальний тиск; відрижка, блювота, болі в шлунку, підребер’ї; болі і судоми в області ліктьового суглоба і плеча; порушення сну.

Мал. 23. Точки та зони прикладання «М’ячика голчастого» на нижніх кінцівках при різних захворюваннях і станах

 1. Цзу-сан-лі (Е36) - точка широкого спектру дії, єдина і найважливіша для стимуляції дії шлунку та селезінки. По­казання: бурчання в животі, метеоризм, відрижка, повнота, здуття, діарея, непереварювання їжі (у випорожненні), біль внизу живота, нетримання сечі, гарячкові стани, загальна тонізуюча дія.

2. Сан-інь-цзяо (RP6). Показання: недостатність функції шлунку, зниження апетиту, пронос, блювота після їди, біль внизу живота, імпотенція, ускладнене сечовипускання, нетримання сечі, перевтома.

3. Кун-лунь (V60) - точка широкого спектру дії. Показання: головний біль, запаморочення, біль в очах; кровотеча з носа; напруга м’язів потилиці; болі в попереку з обмеженням руху, ішіас, артрити стопи; підвищений артеріальний тиск, геморой.

4. Ян-лін-цюань (VB34) - точка широкого спектру дії. Показання: захворювання печінки і жовчного міхура; гоніт, судоми м’язів нижніх кінцівок; ішіас, люмбаго; відрижка, звичний закріп; запаморочення, атеросклероз.

Мал. 24. Точки та зони прикладання «М’ячика голчастого» на тулубі при різних захворюваннях і станах

1) Да-бао (RP 21). Показання: болі у грудях, задишка; судоми м’язів кінцівок.

2) Цюй-чи (GI 11) - точка широкого спектру дії. Показання: болі в суглобах верхніх кінцівок, параліч верхніх кінцівок; гарячковий стан; туберкульоз легенів; порушення перистальтики кишечнику; кропив’янка, екзема, нейродерміт; неврастенія; підвищений артеріальний тиск.

 

 

Мал. 25. Точки та зони прикладання «М’ячика голчастого» в область голови при різних захворюваннях і станах

1. Шень-тін (VG24). Показання: невралгія першої гілки трійчастого нерва, запаморочення, болі в очах, сльозотеча, захворювання носа, емоційна нестій­кість, порушення сну, тривожні стани.

2. Цянь-дін (VG21). Показання: головний біль, запаморочення, біль в тім’яній області голови, недостатність мозкового кровообігу; риніт, носова кровотеча, захво­рювання вуха, судоми.

3. Бай-хуей (VG20). Показання: головний біль, запаморочення, закладеність носа, геморой, судорожні припадки, шум у вухах.

4. Хоу-дін (VG19). Показання: головний біль, запаморочення, носова кровотеча, болі в області шиї і потилиці, ригідність м’язів потилиці; бронхіальна астма.

5. ​Нао-кун (VB19). Показання: пониження зору, задишка, носова кровотеча, висока температура, шийні радикуліти, невралгії потиличних нервів, контрактура шийних потиличних м’язів, а також важлива при лікуванні хвороб очей.

6. Фу-бай (VB10). Показання: головний біль, шум у вухах, парез кінцівок, тик і кон­трактура м’язів шийно-потиличної області.

7. Цин-мін (V1). Показання: кон’юнктивіт, сльозотеча.

8. Цуань-чжу (V2). Показання: головний біль, біль в області лоба, невралгія пер­шої гілки трійчастого нерва; зниження гостроти зору, сльозотеча, тики м’язів повік.

9. Мей-чун (V3). Показання: головний біль, запаморочення; захворювання носа, зниження гостроти нюху, фронтит; захворювання очей.

10. Юй-яо (PC6). Показання: мігрень, захворювання очей.

11. Ян-бай (VB14). Показання: головний біль, запаморочення, блювота; тик і спазм мімічних м’язів; невралгія і неврит трійчастого і лицьового нервів.

12. Си-чжу-кун (TR23). Показання: болі в лобовій і скроневій областях, запаморочення, мігрень, кон’юнктивіт, зниження гостроти зору; парез, параліч лицьового нерва.

13. Тун-цзі-ляо (VB1). Показання: головний біль; захворювання очей, сльозотеча, зниження гостроти зору, ознаки атрофії зорового нерва, глауко­ма; периферичний параліч лицьового нерва, невралгія трійчастого нерва.

14. Чен-ци (E1). Показання: короткозорість, далекозорість, сльозотеча, астигматизм, неврит зорового нерва, ретиніт, катаракта, парез м’язів очного яблука.

15. Си-бай (E2). Показання: кон’юнктивіт, глаукома, кератит; невралгія другої гілки трійчастого нерва, парез лицьового нерва, птоз повіки, опу­щення кута рота, тик м’язів верхньої повіки; головний біль, запаморочення.

16. Інь-тан (РС3). Показання: головний біль в області лоба, запаморочення; захворювання носа; захворювання очей; підвищений артеріальний тиск.

17. Цзюй-ляо (Е3). Показання: глаукома, сльозотеча; невралгія першої гілки трійчастого нерва, птоз повіки, опущення кута рота, тик м’язів повіки; носова кровотеча; болі в зубах верхньої щелепи, щоки і губах.

18. Ді-цан (Е4). Показання: невралгія трійчастого нерва, парез лицьового нерва, тики і птоз повіки, опущення кута рота, слинотеча.

19. Хе-ляо (GI19). Показання: зниження нюху, носова кровотеча, вазомоторний риніт, парез мімічних м’язів рота, тризм, астма.

20. Жень-чжун (VG26) - точка реанімації. Показання: надання швидкої допомоги при втраті свідомості, судорожні істеричні припадки.

21. Дуй-дуань (VG27). Показання: надання швидкої допомоги при втраті свідомості, носова кровотеча, невралгія трійчастого нерва.

22. Чен-цзян (VC24). Показання: невралгія і неврит нижніх гілок трійчастого і лицьового нервів, судорожний стан, набряк особи. Ця точка має велике значення при істеричних припадках і при наданні швидкої допомоги (колапс, діабетична кома та ін.).

23. Тоу-вей (E8). Показання: невралгія трійчастого нерва, мігрень, неврит лицьового нерва, зниження зору, кон’юнктивіт.

24. Тай-ян (PC9). Показання: болі в скроневій області голови, мігрень, невралгія і неврит трійчастого і лицьового нервів, тик і контрактура міміч­них м’язів.

25. Нао-ху (VG17) - розташована на верхньому краю потиличного горба (зоровий горб). Показання: головний біль, біль і напруга потиличних м’язів; болі в очах, зниження гостроти зору. Покращує проведення нервових імпульсів по зоровому нерву; неврастенія.

26. Сюань-лі (VВ6). Показання: болі в скроневій області голови; захворюванні очей; зубний біль, набряклість обличчя.

 Рис. 26. Пристрій аплікаційний Ляпко «М’ячик голчастий» та Су Джок терапія

Дія ПАЛ «М’ячиком голчастим» на активні зони відповідні органам на долонях і стопах за методикою Су Джок терапії робить позитивний, оздоровчий ефект на організм.

У Вас виникли проблеми з яким-небудь органом? Розгляньте уважно малюнок із схемою відповідності на кистях рук і стопах. Визначте область з точкою відповідності проблемному органу. Прикладіть до цієї зони «М’ячик голчастий» і натисніть, промасажуйте декілька хвилин. Регулярно маса­жуючи вибрану зону на долонях і стопах, Ви зможете істотно поліпшити стан хворого органу.

 

Сфери застосування пристрою аплікаційного «М’ячик голчастий»: :

— при ушкодженнях суглобово-зв’язкового апарату кистей і стоп, для відновлення рухової функції стоп, кистей та пальців після травм (наприклад контрактура Дюпюітрена, після зняття гіпсу);
— для «розробки» м’язово-суглобових контрактур і нормалізації рухів при аутизмі, при дитячому церебральному паралічі (ДЦП);
— при черепно-мозкових травмах, інсультах на етапі домашньої реабілітації;
— при ураженнях периферичних нервів;
— при стресовому напруженому стані вегетативної нервової системи, переважанні симпатичного відділу вегетативної нервової системи (проявом чого є холодні руки, затерплі пальці);
— для лікування психо-мовних розладів у дітей (у логопедичній практиці для тренування тонких рухів пальців);
— для профілактики і ліквідації м’язового пальчикового стомлення, підготовки руки до письма, підвищення працездатності, зняття нервової напру¬ги (прояв нервової напруги — це холодні руки), як оздоровча технологія в освіті (пальчикова гімнастика та фізхвилинка в школі);
— для ефективної профілактики зап’ястного (карпального) синдрому (захворювання, що виникає при тривалому неправильному положенню кисті під час роботи з маніпулятором типу «миша» і клавіатурою комп’ютера);
— для зменшення психологічної тяги до паління і заміщення шкідливої звички тримати сигарету в руках - робити продавлювання та прокатування між долонями «М’ячиком голчастим»;
— при підготовці рук до гри на музичних інструментах. Допомагає зняти скутість, привести м’язи в тонус, усунути похолодання кінчиків пальців, викликане хвилюванням, а також зняти стомлення і біль в передпліччі через тривалі заняття;
— для зняття стресу. При катанні м’ячика стимулюються нервові закінчення і численні біологічно активні точки, розташовані на долоні. У ній ство¬рюється приємне розслаблююче відчуття.

Для зняття болю і досягнення ефекту гальмування (сідування) «М’ячиком голчастим» впливають на зони больових або проблемних точок від центру до периферії проти годинникової стрілки впродовж 15–20 хв.
Для отримання ефекту стимуляції впливають на точки загального спектру дії за годинниковою стрілкою від периферії до центру (впродовж 7–10 хв.).
ПАЛ «М’ячик голчастий» є засобом посиленої дії на зони больових та проблемних точок на тілі людини.
На зону больової точки, наприклад, розташованої в попереково-крижовому відділі хребта в паравертебральній зоні (зона виходу нервового корінця), можна лягати усім тілом на «М’ячик голчастий».
Для зменшення тиску під протилежну симетричну сторону можна укладати валик або згорнутий махровий рушник. Використовуючи зони спазмованої мускулатури, таким чином, можна проводити ортопедичну корекцію при S-подібних сколіозах.

Для отримання тонізуючого ефекту впливають «М’ячиком голчастим» по ходу руху енергії в каналі до появи стійкої гіперемії (почервоніння) шкіри по ходу меридіана (приблизно - 7–10 хв.), а для отримання седативного ефекту — проти ходу руху енергії в каналі до стійкої гіперемії шкіри (приблизно —10–15 хв.).

Швидка допомога
При виникненні невідкладного стану (втрата свідомості) «М’ячиком голчастим» протягом 20 секунд впливати швидкими постукуючими та по¬колюючими рухами на кінчики пальців рук і ніг, на мочки вух, а також на кінчик носу та верхню губу. Зробити паузу 15 сек. і повторити ці дії 2–3 рази. При больовому синдромі прикласти «М’ячик голчастий» до точки болю або точки відповідної проблемі, згідно з наявними у Вас схемами розташування точок акупунктури, притиснути та тримати 5–10–20 хв.

При невралгії трійчастого нерва, лицьових симпаталгіях та зубному болю - додатково застосовувати «М’ячик голчастий» в зонах найбільшого болю на 10–30 хв. і короткочасно (2–5 хв.) — на симетричні зони протилежної сторони. Також потрібна дія на мочку вуха з боку болю. Для підвищення ефективності слід короткочасно (1–2 хв.) впливати на мочку вуха здорової сторони. Для зняття болю після екстракції зуба впливати на мочку вуха.

Кардіалгії (болі в ділянці серця), як правило, супроводжуються остеохондрозом шийного або грудного відділів хребта. Впливати треба на больові точки в області грудної клітки і паравертебрально уздовж грудного відділу хребта, а також в зонах проекції кистей та стоп. З метою потенціювання (посилення) дії до рецептури необхідно включати симетричні точки і зони протилежної сторони. Наприклад, зона болю ліворуч — прикладати справа.


Відгуки (5)

Andrey 30.11.2020
Базовано на 5 відгуках.
Мячик это лучшее произведение, мобильный, его можно взять с собой везде, место вообще не занимает, очень функциональный, с ним можно как просто играть, так и успокаивать нервы, и при этом ещё лечиться, если что-то беспокоит. Великолепно успокаивает нервы, создаёт тепло и приток крови в тех местах где им воздействуешь + везде можно прокатить, даже в самых труднодоступных местах. Всем советую не пожалеете, Если сделаете подарок своему родственнику или любимому человеку, я вас уверяю он оценит это. Спасибо за ваши идеи, приобретайте и будьте здоровы!
Игорь 13.07.2017
Базовано на 5 відгуках.
Отличная вешь-антистресс. Беру на работу, обкатываю ладони, успокаиваюсь и одновременно прилив сил и энергии.
Ольга, логопед-дифектолог 22.02.2017
Базовано на 5 відгуках.
Давно известно насколько важно развить мелкую моторику у детей с речевыми нарушениями. В реализации данной задачи, помимо общепринятых приемов и упражнений, мне помогают аппликаторы Ляпко. Применяя аппликаторы в своей работе, я не только решаю прямые задачи по развитию мелкой моторики (тонкая моторика и активизация речевых зон коры головного мозга), но еще поддерживаю стойкий интерес детей к моим занятиям. А сходство Мячика игольчатого с ёжиком помогает насытить занятия разнообразным речевым материалом и упражнениями в игровой форме
Татьяна, психолог 22.02.2017
Базовано на 5 відгуках.
Использовала аппликаторы Мячик игольчатый и валик лицевой при работе с заиками. После стимулирования аппликаторами зон ладоней, шеи, затылка, области нижней и верхней челюстей, щёк у молодого человека наблюдалось спокойствие, ровное эмоциональное состояние, расслабленность мышц, дыхание становилось ровным.
Валентина Мясникова 22.02.2017
Базовано на 5 відгуках.
Моему сыночку 1,5 годика, не разговаривал совсем, не произносил ни слова. Приобрела у Вас мячик игольчатый и целыми днями играли мы с малышом: крутили и катали ручками.Спустя несколько дней наш малыш стал произносить слова и с каждым днем все больше и четче. Мы продолжаем эти игровые процедуры. Я очень довольна этим игольчатым мячиком. Всем мамам рекомендую.
Написати відгук
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити
  1. Аплікатор Ляпко
  2. Продукція
  3. Циліндричні
  4. ПАЛЦ М'ячик голчастий 4.0 Ag