Аплікатор Ляпко - унікальний продукт підкорив світ

Різно-голчасті аплікатори, «їжачки» Ляпко великими і маленькими кроками пробіглися по всій планеті; даруючи людям здоров'я і радість повноцінного життя без болю. Аплікатор завоював визнання всього світу, про що свідчать численні дипломи та сертифікати. А в Україні, країні виробника, аплікатор Ляпко рекомендований до медичної практики МОЗ і внесений до реєстру виробів медичного призначення. Також, Аплікатори визнані одними зі ста кращих товарів України. І це заслужено адже, Аплікатори призначені для широкого застосування в комплексній терапії різних захворювань і патологічних станів, а також як відмінний профілактичний засіб для зміцнення і збереження здоров'я, що підвищує працездатність і загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин. Застосування аплікаторів сприяє позбавленню від шкідливих звичок. Аплікатори можуть застосовуватися в умовах лікувальних установ, в санаторіях, а також самостійно - на дому. Аналогів у світі у аплікаторів немає, оскільки вони не мають собі рівних по силі і результатам впливу.

Мета компанії - зробити щасливим кожного

Всі дипломи свідчать про найголовніше для нас, це кохання споживача до продукції, чому ми несказанно раді. Мета компанії - зробити щасливою кожну людину і дати йому найцінніше, що тільки може бути - здоров'я! Асортимент продукції дуже великий, дозволяє вибрати кожній людині підходить саме йому аплікатор. Існує класифікація аплікаторів (плоскі, циліндричні, стрічки, пояси, масажери). У кожного аплікатора є свою офіційну назву. Однак, у аплікаційних «їжачків» є народні назви про які далі піде мова. Як тільки не називають продукцію Ляпко! По-простому, килимок з голками, голки для спини, масажний килимок для спини з голками. Найчастіше, це все визначення найпопулярнішого і всіма улюбленого Килимка Великого (або ж плоских аплікаторів меншого розміру).

Килимок Ляпко - король аплікаторів

Аплікатор Ляпко «Килимок Великий» є найбільшим в серії плоских Аплікаторів Ляпко . Завдяки своїм розміром, який становить 275мм. на 480мм. Килимок можна застосовувати для аплікації на всю зону спини, область живота, для ступень обох ніг.

Так само даний голчастий килимок має найбільшу відстань між голками 7,0мм. завдяки чому він має підвищену ефективність лікування.

Валики Ляпко

Другий за популярністю аплікатор це Валик, з народною назвою - голчастий валик або колючий ролик. Аплікатори Ляпко валики виконують ті ж функції що і килимки, їх форма дозволяє досягти ефекту «голчастого душа» на найрізноманітніші області поступально. За рахунок свого активного дії вони забезпечують терапевтичний ефект в кілька разів швидше, ніж статичні аплікатори.

Розрізняють три види голчастих валиків: Лицьовий (маленький) , Універсальний (середній) і Великий .

Лицьовий валик завдяки малому кроці голки (3,5 мм.) І ширині 40 мм. ідеально підходить для масажу обличчя і шиї, також, дуже хороший для дитячого масажу.

Універсальний валик воістину універсальний. Він забезпечить приємний масаж завдяки комфортному кроці голки 3,5 мм. Ширина валика 72мм. дозволить легко обробити будь-яку частину тіла.

Валик Великий, шириною 111мм. дає можливість охопити відразу велику частину тіла, а крок голки 5,0 мм. буде комфортний людям з великим статурою. Слід зазначити, що Валик великий це улюблений валик більшості чоловіків.

Як би, не називали аплікатори Ляпко серед кола користувачів, це анітрохи не впливає на їх ефективність і результативність в застосуванні! Важливо пам'ятати, що для досягнення максимального результату оздоровлення, головне це регулярність проведення аплікаційних процедур і дотримання правил здорового життя в цілому! Будьте здорові!