Характеристики

Довжина без бинтрезини (м)
3,08
Довжина з бинтрезиною (м)
3,98
Ширина (см)
4,4
Крок голки (мм)
4,3
Кількість голок (шт)
7140
Вага (г)
890
Матеріал основи
гума медичного призначення
Склад голок
залізо, мідь, цинк, срібло
Форма
стрічка
Колір
синій, червоний, помаранчевий, зелений, блакитний
Стан
новий
Гарантійний термін
12 місяців
Виробник
МВК "Ляпко"
Країна виробник
Україна

Опис

Еластична стрічка завдовжки 3,98 м  з бинтрезиною і 3,08 м  без бинтрезини, шириною 44 мм.  Кількість голок  7140. Відстань між голками  4,3 мм.  Стрічка складається з 7 сегментів. Сегмент — це частина стрічки довжиною приблизно 44 см. Кожна стрічка складається з робочої частини (з голками) і бинтової резини (без голок) для м'якої фіксації стрічки на тілі.

Аплікатор «Чарівна стрічка «Здоров'я» — дуже еластична стрічка з закріпленими «сотами» голок. Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. Збільшена площа покриття надає унікальну оздоровчу дію на організм під час застосування на акупунктурні точки оброблюваної зони. Після обмотування аплікатором виникає відчуття легкості, тепла, розслаблення, з повним відновленням сил і енергії організму. Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Стрічка не обмежує рух і дозволяє здійснювати активні дії, комплекс розминок або відновлювальних вправ.

Упаковки по групах:

Як визначитися з вибором стрічки для своєї проблеми

При впливі на невеликий суглоб рекомендується брати стрічку меншої довжини (3-х, 5-ти сегментну 1 п., довжиною 1,32 м, довжиною 2,2 м). Якщо потрібно застосувати, наприклад, на всю нижню кінцівку, то використовувати стрічки більшої довжини (9-ти сегментну 1 п. + 1 п., 1 п. + 2 п., довжиною 3,96м і т.д.). Якщо в упаковці кілька стрічок, то їх можна застосовувати на дві кінцівки одночасно або по черзі. 

Інтенсивність притиску голок стрічки до шкірного покриву регулюється в процесі обмотки. Витки стрічки накладати на кінцівку не туго, можна поруч, а також і на відстані 2,5 см один від одного, в разі потреби, для комфортного застосування їх можна послабити. Процедуру краще проводити в положенні лежачи, кінцівку тримати горизонтально або на 10-15 см вище. 

Обмотку стрічкою можна робити як під наглядом лікаря, так і самостійно в домашніх умовах. 

Після зняття стрічки для більшого комфорту рекомендується зробити легкі погладжуючи рухи в зоні аплікації. 

Після аплікаційної процедури виникає відчуття легкості, тепла, розслаблення, з повним відновленням сил і енергії організму. 

 Завдяки цим властивостям набагато легше досягти результатів в лікуванні і профілактиці різних захворювань: 

 • при болях в спині, при захворюваннях внутрішніх органів, суглобів, в м'язах, головному болі, в комплексному лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок та ін. 
 • У спорті, за рахунок повного аплікаційного впливу на всю поверхню проблемної зони, дозволяє швидше відновлюватися після фізичних навантажень. Підвищує силову і швидкісну витривалість спортсменів. 
 • Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) за рахунок значного прискорення біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі. 
 • Підвищує в 2-3 рази ефективність масажу, вісцерального і лімфатичного масажу живота, мануальної терапії. 
 • Збільшує працездатність організму. 
 • Знімає відчуття важкості, скутості в руках в ногах. 
 • Допомагає в комплексному лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок. 
 • Тривалість аплікаційного сеансу залежить від обраного виду впливу:
 • тонізування  - від 7 до 10 хв; 
 • заспокійливий ефект, допомога при хронічних захворюваннях - 20 хв; 
 • зняття гострого болю - від 10 до 30 хвилин;
 • підвищення працездатності, витривалості організму - від 8 до 12 хв; 
 • відновлення після тренувань, ігор - від 15 до 30 хв; 
 • відновлення після травм, операцій і т.д. - замотування робити 2-3 рази на день по 2-10 хв., вище або нижче зони пошкодження. Якщо є доступ і збережена цілісність шкіри, обробляється і сама зона ушкодження. 

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Відправка...
Замовити дзвінок
Натискаючи на кнопку «замовити дзвінок» ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних