Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(044) 489-93-51 Київ
  • Аплікаційний костюм Ляпка
  • Аплікаційний костюм Ляпка

Аплікаційний костюм Ляпка

10,000 грн.

Аплікаційний костюм Ляпка є оригінальним, потужним засобом, якому властива безліч оздоровчих можливостей.

Безкоштовна Доставка

Адресна доставка в регіони

Оплата при отриманні товару

Гарантія

Офіційно, від виробника

  • Специфікація

  • Методика застосування

Комплектація аплікаційного костюма Ляпко

Аплікаційний костюм Ляпко складається зі стрічок, упакованих в два футляра.

Великий футляр зі стрічками містить:

  • 3-смугова 12-сегментна - 1 шт. для фіксації на тулуб;
  • 2-смугова 12-сегментна - 2 шт. для фіксації на ногах;
  • 1-смугова 12-сегментна - 1 шт. додаткова;

Малий футляр зі стрічками містить:

  • 2-смугова 9-сегментна - 2 шт. для фіксації на руках;
  • 1-смугова 9-сегментна - 1 шт. для фіксації на області голови, шиї;
  • 1-смугова 7-сегментна - 2 шт. додаткові;

Кожна аплікаційна стрічка з двох сторін має вільну від голок ділянку бінтрезіни, призначений для фіксації.


ОписАплікаційний костюм Ляпка є оригінальним, потужним засобом, якому властива безліч оздоровчих можливостей.

Під час застосування аплікаційного костюма Ляпка в організмі створюється регульований позитивний тренувальний стрес, при якому починає працювати механізм включення захисних резервів. При цьому відбувається виділення ендорфінів, гістаміноподібних речовин, активізація обмінних процесів.
На клітинному рівні, на рівні підсвідомості уколами голок аплікаційного костюма Ляпка формується потужний і дуже корисний сигнал тривоги, імітується загроза життю і організм миттєво переходить в особливий режим роботи, включаються фантастичні надможливості.

Відбувається викид «природних внутрішніх ліків», інтенсифікуються обмінні процеси, які супроводжуються виділенням великої кількості вуглекислого газу, крім цього, знижується потреба в зовнішньому кисні, оскільки включається ендогенне дихання з використанням ендогенного (внутрішнього) кисню, що знаходиться в жировій тканині.
Пробуджуються сплячі внутрішні резерви, механізми оздоровлення й омолодження організму. Це дає людині великі сили й міцне здоров'я. Виникає дивний стан незвичайного спокою, задоволення, легкості, можливість відключитися від усіх своїх думок.

Методики застосування аплікаційного костюма

— класична відновлювально-підготовча;
— реабілітаційна;
— передстартова.

Одягання костюма за класичною відновлювально-підготовчою методикою рекомендується проводити 1–2 рази на місяць для досягнення загального оздоровчого ефекту, перед фізичними та психологічними навантаженнями або після них. Тривалість процедури становить 30–90 хвилин. Спочатку в положенні стоячи необхідно обмотати тулуб аплікаційної стрічкою 3-смуговою 12-сегментною. Після цього пацієнта необхідно укласти на заздалегідь підготовлену кушетку. У положенні лежачи аплікаційні стрічки закріплюються на ногах і руках. Показником правильно одягненого костюма є комфортність відчуттів пацієнта.


Для максимального ефекту слід задіяти голову, долоні й підошовні поверхні, огорнувши їх аплікаційними стрічками, а також застосовувати методику обмеження й регулювання дихання з використанням дихальної піраміди або дихальних приладів, що створюють стан дозованої гіпоксії — гіперкапнії.


Дуже важливо правильно підготувати кушетку для укладання. З цією метою необхідно найбільш точно змоделювати фізіологічні вигини хребта (шийний і поперековий) за допомогою м'яких валиків.


Перед виконанням процедури пацієнту слід виміряти артеріальний тиск.
Після того як костюм одягнений, потрібно розслабитися, дуже важливо правильно дихати — повільно й неглибоко. Часто пацієнти засипають. Поруч повинен знаходитися медпрацівник або людина з медичними навичками, яка проводить процедуру, для того щоб підтримувати контакт з пацієнтом (за потребою послабити або посилити ступінь тиску сегментів костюма, контролювати самопочуття).
Процедура не повинна проводитися на голодний шлунок, краще через годину-півтори після їжі.


Знімають костюм у зворотному порядку. Спочатку з голови, рук і ніг, а потім з тулуба. Після зняття аплікаційного костюма бажано проконтролювати артеріальний тиск (у більшості випадків він нормалізується), полежати, відпочити (поспати) 30–40 хвилин.

Ефект від процедури спостерігається протягом декількох тижнів і проявляється поліпшенням загального стану, настрою, енергетичним підйомом, підвищенням витривалості, працездатності.

Безпосередньо перед заходом, що вимагає максимальних енергетичних витрат (фізичних і психологічних) рекомендується застосовувати передстартову методику. Вона проводиться в положенні стоячи. Костюм одягається повністю, або фрагментарно (руки, ноги). Особливу увагу слід приділити м'язам, які будуть найбільш задіяні під час тренувального процесу, змагання. Після цього можна виконувати активні рухи (нахили, присідання і т.д.) Тривалість процедури не більше 5–10 хвилин.

Реабілітаційна методика застосовується після серйозних навантажень. Фрагменти костюма одягаються на частини тіла, які потребують відновлення. Слід задіяти від 15 до 60 % поверхні тіла. Тривалість процедури 15–50 хвилин.

Показання до застосування

— немедикаментозний метод оздоровлення, стимулюючий природні адаптивні можливості організму, нормалізує роботу всіх органів і систем, що сприяє відновленню життєвого тонусу, гарного настрою, працездатності;
— рекомендується застосування перед тривалими переїздами, нарадами, зміною часових поясів і т.д.;
— може бути використаний у спортивній медицині: реабілітаційна й передстартова методики;
— у стадії ремісії, при захворюваннях і пошкодженнях опорно-рухового апарату, захворюваннях нервової, серцево-судинної, ендокринної, урогенітальної систем, патології органів дихання, травлення.

Правильне одягання аплікаційного костюма, грамотне поєднання аплікаційного впливу та дозованої гіпоксії — гіперкапнії надає потужний комплексний стимулюючий вплив на організм людини. Це проявляється загальним оздоровчим ефектом, нормалізацією роботи всіх органів і систем, стабілізацією діяльності нервової та імунної систем організму, підвищенням витривалості та працездатності. Регулярне застосування аплікаційного костюма є запорукою вашого здоров'я, життєвого тонусу й гарного настрою!


Відгуки (0)

Відгуки для даного товару відсутні
Написати відгук
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити