Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 622-70-00
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
  • МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ німецькою мовою

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ німецькою мовою

11 грн.

СОДЕРЖАНИЕ Введение. Возможности аппликатора Ляпко. Теоретические аспекты поверхностной многоигольчатой терапии аппликаторами Ляпко. Механизмы действия аппликаторов. Основы рефлекторной диагностики. Как устроен аппликатор Ляпко? Разнообразие продукции Ляпко. Отличия аппликаторов-пластин от валиков. Как работать с аппликатором? Длительность воздействия . Показания к применению. Противопоказания к применению аппликаторов. Дезобработка Устройств аппликационных Ляпко. Рекомендации по применению аппликаторов Ляпко. Аппликационная терапия во время беременности. Схемы воздействия аппликаторами и валиками при различных заболеваниях. Аппликатор «Ромашка-М». Аппликатор-пояс . Пояс «Волшебная лента «Здоровье». Аппликационные валики . Мячик игольчатый. Пояс универсальный М. Массажер «Фараон». Противопоказания. Аппликатор в вопросах и ответах Результаты применения аппликаторов Ляпко.

Безкоштовна Доставка

Адресна доставка в регіони

Оплата при отриманні товару

Гарантія

Офіційно, від виробника

В наявності

Ми - виробник, товар завжди є на складі

  • Специфікація

  • Методика застосування

Німецькою ​мовою

Шановні читачі!

Ви тримаєте в руках видання, присвячене Вашому здоров'ю! На його сторінках ми познайомимо Вас з простим, але ефективним способом забути про біль, не допустити її появи. Ми представимо Вам велике сімейство аплікаційних пристроїв Ляпка (далі по тексту - "аплікатори Ляпка") і познайомимо зі специфікою їх застосування. Наші аплікатори призначені для широкого використання в комплексній терапії та профілактиці різних захворювань і патологічних станів. Ви переконаєтеся, що це чудовий засіб для зміцнення і збереження здоров'я.

Взявши за основу цілющий китайський метод голковколювання (впливу на біологічно активні точки і зони пучком голок), ми застосували унікальну технологію виготовлення багатоголчастих аплікаторів з різних металів і металевих покриттів, оригінально розташувавши їх в певному порядку на гумовій основі. Це сприяло збільшенню і різноманітності факторів впливу на шкірні покриви і підвищенню терапевтичного і оздоровчого ефекту.

Вашій увазі ми пропонуємо для обговорення теми, пов'язані з використанням технік оздоровлення та профілактики хвороб, заснованих на застосуванні аплікаційної терапії.

Головна мета книги - навчити Вас бути здоровими. Прикладними завданнями ми вважаємо необхідність розповісти про можливості аплікаторів Ляпка, описати механізм їх дії і пристрій, допомогти розібратися в специфіці використання окремо взятих видів аплікаторів.

Вірю, що, прочитавши цю книгу, Ви переконаєтеся: аплікатори діють ефективно і безвідмовно, дають реальне повернення сил і енергії, зміцнюють дух і тіло, ведуть до здоров'я, гармонії і щастя!

Маю надію, що книга викличе інтерес і буде добрим супутником кожному, хто прагне якомога довше зберегти найцінніше, що є у нас в житті - здоров'я! Адже, як кажуть мудреці, здоров'я - це не все, але все без здоров'я - ніщо!

Щиро сподіваюся, що, прочитавши цю книгу, Ви самі виберете свій шлях до здоров'я, довголіття та щастя! Адже багато головних сторінок життя не було написано саме через недбале ставлення до здоров'я.

Президент ТОВ «Ляпко»                                                        

 М.Г. Ляпко, лікар-рефлексотерапевт вищої категорії, кандидат медичних наук

Детальна інструкція по використанню Пристроїв аплікаційних Ляпко (аплікаторів Ляпко)


Відгуки (0)

Відгуки для даного товару відсутні
Написати відгук
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити
  1. Аплікатор Ляпко
  2. Продукція
  3. Інструкції
  4. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ німецькою мовою