Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 622-70-00
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
  • Методичні рекомендації

Методичні рекомендації

11 грн.

ЗМІСТ Введення. Можливості апплікатора Ляпка . Теоретичні аспекти поверхневої багатогольчастої терапії аплікаторами Ляпка. Механізми дії аплікаторів. Основи рефлекторної діагностики. Макро- і мікроелементи та їх роль в організмі людини. Як побудований аплікатор Ляпка? Різноманітність продукції Ляпка. Відмінності аплікаторів-пластин від валиків. . Як працювати з аплікатором? Тривалість впливу. Показання до застосування. Протипоказання до застосування аплікаторів. Рекомендації щодо застосування аплікаторів Ляпка. Аплікаційна терапія під час вагітності. Схеми впливу аплікаторами і валиками при різних захворюваннях. Аплікатор «Ромашка М». Аплікатор-пояс. Пояс «Чарівна стрічка «Здоров'я». Аплікаційні валики. Аплікатор Ляпка "М'ячик голчастий". Аплікатор Ляпка "Пояс універсальний М". Масажер «Фараон». Аплікатор в питаннях і відповідях. Результати застосування аплікаторів Ляпка.

Безкоштовна Доставка

Адресна доставка в регіони

Оплата при отриманні товару

Гарантія

Офіційно, від виробника

В наявності

Ми - виробник, товар завжди є на складі

  • Специфікація

  • Методика застосування

Шановні читачі!

Ви тримаєте в руках видання, присвячене Вашому здоров'ю! На його сторінках ми познайомимо Вас з простим, але ефективним способом забути про біль, не допустити її появи. Ми представимо Вам велике сімейство аплікаційних пристроїв Ляпка (далі по тексту - "аплікатори Ляпка") і познайомимо зі специфікою їх застосування. Наші аплікатори призначені для широкого використання в комплексній терапії та профілактиці різних захворювань і патологічних станів. Ви переконаєтеся, що це чудовий засіб для зміцнення і збереження здоров'я.

Взявши за основу цілющий китайський метод голковколювання (впливу на біологічно активні точки і зони пучком голок), ми застосували унікальну технологію виготовлення багатоголчастих аплікаторів з різних металів і металевих покриттів, оригінально розташувавши їх в певному порядку на гумовій основі. Це сприяло збільшенню і різноманітності факторів впливу на шкірні покриви і підвищенню терапевтичного і оздоровчого ефекту.

Вашій увазі ми пропонуємо для обговорення теми, пов'язані з використанням технік оздоровлення та профілактики хвороб, заснованих на застосуванні аплікаційної терапії.

Головна мета книги - навчити Вас бути здоровими. Прикладними завданнями ми вважаємо необхідність розповісти про можливості аплікаторів Ляпка, описати механізм їх дії і пристрій, допомогти розібратися в специфіці використання окремо взятих видів аплікаторів.

Вірю, що, прочитавши цю книгу, Ви переконаєтеся: аплікатори діють ефективно і безвідмовно, дають реальне повернення сил і енергії, зміцнюють дух і тіло, ведуть до здоров'я, гармонії і щастя!

Маю надію, що книга викличе інтерес і буде добрим супутником кожному, хто прагне якомога довше зберегти найцінніше, що є у нас в житті - здоров'я! Адже, як кажуть мудреці, здоров'я - це не все, але все без здоров'я - ніщо!

Щиро сподіваюся, що, прочитавши цю книгу, Ви самі виберете свій шлях до здоров'я, довголіття та щастя! Адже багато головних сторінок життя не було написано саме через недбале ставлення до здоров'я.

Президент ТОВ «Ляпко»                                                             М.Г. Ляпко,

лікар-рефлексотерапевт вищої категорії, кандидат медичних наук

Детальна інструкція по використанню Пристроїв аплікаційних Ляпко (аплікаторів Ляпко)


Відгуки (0)

Відгуки для даного товару відсутні
Написати відгук
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити
  1. Аплікатор Ляпко
  2. Продукція
  3. Інструкції
  4. Методичні рекомендації