Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(044) 489-93-51 Київ

Пристрій аплікаційний Ляпка

Це еластичні гумові пластини й валики, виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в них голками з необхідних для організму металів (цинку, міді, заліза, нікелю, срібла та золота).

Базові метали основи голок — мідь (латунь) й залізо. Такі голки мають повне або часткове покриття з іншого металу (вільний тільки кінчик голки). Для комфортності відчуттів, захисту шкіри від надмірного тиску, пошкодження по периметру аплікатора розташовані гумові обмежувачі (стовпчики).

 

Захворювання

Список захворювань
  • Захворювання і пошкодження опорно-рухового апарату
  • Захворювання нервової системи
  • Захворювання внутрішніх органів і систем
  • Акушерство та гінекологія
  • Стоматологія
  • Дерматологія і косметологія

Як користуватися аплікатором Ляпка?

Плоскі статичні аплікатори й аплікаторні валики використовуються для впливу на основні, додаткові та допоміжні зони. Валики також використовують на зони вздовж хребта (зони розташування співчутливих точок) для рефлекторної діагностики. Як за допомогою аплікатора, так і за допомогою валика можна за короткий термін часу зняти біль, відновити працездатність, перевести нервову систему зі стресового стану в нормальний, отримати терапевтичний ефект при різних патологічних станах.

У 90 % випадків необхідно впливати на зону, яка турбує (зона болю), а для підвищення ефективності лікування слід впливати на додаткові та допоміжні зони. У загальну рецептуру завжди необхідно включати основну зону (область хребта). Додаткові й допоміжні зони потрібно використовувати в тому випадку, коли з певних причин неможливо вплинути на основну зону. Додаткові й допоміжні зони можуть знаходитися на ділянках, протилежних за розташуванням до основної зони. Для потенціювання (посилення) лікувального ефекту доцільно включати в рецептуру впливу симетричні зони здорової сторони.

 

 

Для досягнення хорошого терапевтичного ефекту необхідно:

1.     Правильно вибрати зони, режими та способи впливу.

2.     Здійснити правильну укладку на аплікатори.

       Головна умова правильного вкладання — рівномірний розподіл ваги тіла на всій поверхні аплікатора. В жодному  разі не вкладайте аплікатор на абсолютно рівну поверхню. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно  найточніше змоделювати вигини хребта в шийному й поперековому відділах за допомогою подушок і згорнутих  валиками рушників.

      Упродовж перших п'яти хвилин «спілкування» з аплікатором дискомфортні колючі відчуття переходять у  комфортні відчуття потужного тепла, приємної вібрації, поколювання, надалі може виникнути відчуття сонливості,  загального розслаблення, що переходить у здоровий повноцінний сон.

                                  ПАМ'ЯТАЙТЕ!

      При дискомфорті упродовж 10–15 хвилин аплікатори слід прибрати та застосовувати тільки через 5–10 годин або  наступного дня, захоплюючи меншу зону. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне  накладення аплікаторів, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікаторів, що  супроводжується ушкодженням шкіри. Для усунення цих явищ слід піднятися над аплікатором і опуститися на  нього знову, підклавши під колінні суглоби м’який валик.

 

 

0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити