Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
21 березня 2018

Зброя проти ожиріння

Як перемогти ожиріння? Адже це явище вже давно стало недугою, загальною для всього цивілізованого світу. А в 2004 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила ожиріння головною проблемою нового сторіччя. Медики компанії «Ляпко» розробили свої способи боротьби із цією «чумою 21-го століття». Подробиці для тих, хто прагне схуднути — далі в статті.  Методика фахівців МВК «Ляпко» була представлено 3 березня цього року в Москві під час науково-практичної конференції «Ожиріння — найважливіша медико-соціальна проблема». Цей великий зліт учених був організований відомим споживчим товариством АРГО, яке представляє високоякісну продукцію лікувально-профілактичного характеру, у тому числі й аплікатори Ляпка.
Вага росте
Незважаючи на те що для боротьби з ожирінням шукають панацею фахівці багатьох країн, число людей, які страждають надлишковою масою тіла, росте. Прогрес подарував нам не тільки високі технології, але й пов'язану з ними гіподинамію, а також фаст-фуд — головні причини ожиріння. Гіподинамія сприяє уповільненню процесів життєдіяльності й призводить не тільки до ожиріння й жирового переродження органів і тканин, але й до виникнення цілого спектра захворювань. Поширеність атеросклерозів, гіпертоній, гастритів і цукрового діабету є доказом цьому. За даними ВООЗ, надлишковою масою тіла в 1995 р. страждало 200 мільйонів людей, а через 5 років їх число зросло до 300 млн. У деяких країнах число осіб з надлишковою масою тіла перевищує 50 % від числа всіх жителів. Серйозне занепокоєння викликає поширення ожиріння серед дітей і підлітків. Так, зайва вага в дітей віком приблизно 10 років у більшості країн Європи зустрічається в 10–20 %, а в Греції, Італії, на Мальті перевищує 30 %. Очікується, що в найближчі два десятиліття число хворих на ожиріння збільшиться в 2 рази, нагадав у своїй доповіді заслужений лікар РСФСР, академік РАПН, доктор медичних наук, професор Олександр Пальцев.
Учені й лікарі-консультанти фірм-виробників продукції АРГО говорили не тільки про ускладнення й хворобах, викликаних ожирінням, але й про попередження, комплексне лікування цієї недуги за допомогою цілющих засобів, що представляються «аргонавтами».

Ближче до тіла!
Давно перевірений метод боротьби з ожирінням і целюлітом, що дає очевидний і відчутний ефект, представили в Москві фахівці компанії «Ляпко».
Прагнете позбутися зайвої ваги швидко й недорого? Тоді ця методика для вас. Для досягнення стрункості таблетки не потрібні. Головні умови — це фізичні навантаження й здорове харчування в комбінації з терапією за допомогою аплікаторів Ляпка, розповіли лікарі МВК Ольга й Володимир Лебеденки.
Метод корекції ваги й фігури, розроблений Миколою Ляпком, доктором зі світовим ім'ям, змушує повірити в себе, у сили й можливості свого організму. Аплікаційна терапія не просто спрямована на рятування від жирового прошарку, целюлиту й зменшення ваги, це справжнє лікування всього організму, виведення шлаків і токсинів, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи, поліпшення настрою й підвищення працездатності.
Застосування аплікаторів у комплексі з дозованими фізичними навантаженнями й малокалорійною дієтою, після прийняття теплових процедур (лазня, сауна, у домашніх умовах — душ) допомагає позбутися набряків різного походження, підвищує пружність і еластичність шкіри, сприяє зниженню ваги тіла й корекції фігури. Також аплікатори й масажери Ляпка — відмінний засіб для профілактики й лікування целюліту, який завжди є супутником ожиріння. Завдяки впливу аплікаторами Ляпка, швидкість лімфотоку й кровотоку під час сеансу збільшується в кілька разів.


Курс аплікаційної терапії становить мінімум 15 процедур, тривалість яких коливається від 30 до 60 хвилин.
Процедуру потрібно проводити при контролі артеріального тиску, краще в першій половині дня, 1 раз на день.
1. Для посилення кровообігу проводиться обробка великим валиком окремих частин тіла (спини, живота, рук, ніг), при цьому кожну ділянку масажуємо по 5–7 хвилин. Починати потрібно з обкатування спини уздовж хребта. Напрямок руху при нормальному артеріальному тиску довільний, при підвищеному — зверху вниз. Далі переходять на міжребер’я, грудну клітку й живіт.
2. Потім здійснюють обкатування кінцівок від периферії до центру.
3. Для ефективного спалювання жирових відкладань аплікатор із кроком 6,8 мм потрібно прикладати на 7–10 хвилин до зон найбільшого скупчення жиру по черзі й до зони хребта — поперековий відділ — на 15–20 хвилин. Використовуються «Чарівні стрічки «Здоров'я»: дві 1 + 2 7-сегментні, вони можуть застосовуватися разом з марлевою прокладкою (1–2 шари густої марлі), змоченої розчином мінералів, солей, відваром трав та ін. Аплікатор накладають поверх марлевої прокладки.
4. Для посилення ефекту можна сполучати аплікаційні обгортання стрічками й поясами із заняттями на спортивних тренажерах: біговій доріжці, орбітреку, велотренажері. У місці прикладання аплікатора відбувається інтенсивне спалювання жирової тканини з виділенням великої кількості тепла й рідини.
5. Можна також лягати на аплікатор «Килимок 6,8» ділянкою спини, живота або прикладати його до проблемних зон. Локальний вплив на ділянку тіла, що потребує корекції, може здійснюватися за допомогою аплікаційного пояса «Супутник». При патології внутрішніх органів, що супроводжується ожирінням, необхідно накладати аплікатори на зони гомілок, стегон, передпліччя й плеча. Для цього також можна використовувати «Чарівні стрічки «Здоров'я».
6. Після голчастої терапії на ділянки із целюлітом наноситься антицелюлітний крем.
7. Завершують процедуру проведенням інтенсивного масажу ділянок з підвищеними жировими відкладаннями за допомогою масажера «Фараон М». Шкіру обробляють масажною олією або кремом. Даний сеанс слід проводити через годину після приймання легкої їжі, після масажу також не рекомендується вживати їжу протягом 1 години, пити тільки негазовану воду. Критерієм завершення впливу такої процедури є відчуття тепла в шлунку.


Не дихати — корисно!

Ефективність і результативність є значно (особливо за часом) вищими при одночасному включенні ендогенного дихання, що задіює процеси згоряння зайвих жирів шляхом обмеження надходження в організм зовнішнього кисню повітря за допомогою дихальних приладів, а також інші способи: тривала затримка (керування диханням) упродовж 3–5 годин за методом К.П. Бутейка, сон (укрившись 2–3 ковдрами з головою) й інші методи. Це дозволяє активізувати кисень, що перебуває в жировій тканині, і включити механізм згоряння цього ендогенного (внутрішнього) кисню разом з жировою тканиною з невеликою кількістю зовнішнього, екзогенного (вдихуваного з повітрям) кисню. Настільки прості й дієві методи схуднення не могли залишитися непоміченими в російській столиці. Бажаючі стати стрункими негайно взяли їх на замітку. Учені відзначають, що при невеликому надлишку ваги тривалість життя зменшується в середньому на 3–5 років, при вираженому ожирінні III–IV ступеня — до 15 років. У двох випадках із трьох смерть людини наступає від захворювання, пов'язаного з порушенням жирового обміну й з ожирінням. Якби людству вдалося розв'язати проблему ожиріння, середня тривалість життя зросла б на 4 роки (для порівняння, вирішення проблеми злоякісних пухлин дало би збільшення лише на 1 рік). Тому бережіть своє тіло й опікуйтеся ним, тому що в здоровому тілі — здоровий дух, а продукція МВК «Ляпко» допоможе вам у цьому!

 

МВК Ляпко на ХІХ КОНГРЕСІ ІНДУСТРІЇ КРАСИ ESTET BEAUTY EXPO 8 Березня — Міжнародний жіночий день
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити