Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
17 липня 2011

УСПІХ ДОВЖИНОЮ В 15 РОКІВ


16–17 липня 2011 р. представники МВК «Ляпко» взяли участь у святкуванні 15-річчя компанії АРГО в Москві.
Керівники компаній-виробників і аргонавти в ході свята спілкувалися з колегами, обмінювалися досвідом роботи, презентували новинки й обговорювали плани на майбутнє.
Додаткові заходи до 15-річчя АРГО стартували вже 14 липня 2011 року. У цей день час для проведення майстер-класів отримали виробники АРГО — МВК «Ляпко», компанії « Інтелект-К» і «Біоліт».
Свій виступ президент МВК «Ляпко» Микола Григорович Ляпко і його колеги почали з повтору «на біс» вітальної пісні, прем'єра якої відбулася 9 квітня 2011 року в м. Київ на регіональній конференції АРГО «Відкриваючи нові обрії». Слова її настільки сподобалися всім учасникам, що стало зрозуміло — в АРГО й «Ляпко» з'явився власний гімн дружби й співробітництва:
Ми з козацької родини, із Донецького коша,
Ми з АРГО завжди єдині, бо єдина в нас душа.
Спільні в нас мета і мрії, сила, слава богу, є.
Україна та Росія — діло множимо своє.
Ми нездолані і єдині,
І наш союз на диво всім.
Ми живемо на Україні,
Бережемо власний дім.
І не існує перепони,
Щоби здолати не змогли.
Бо ви на те є Аргонавти,
Ми на те є КОЗАКИ!
Пливемо човном могутнім ми під прапором АРГО
І бажаємо здоров'я з аплікатором Ляпко.
Щоб не згасла наша слава, наша пісня і душа,
Об’єднаємось же, браття, для великого добра!!!
В «московській» програмі виступу наукових консультантів компанії «Ляпко» був представлений майстер-клас «Багатоголчасті різнометалічні аплікатори Ляпка в збереженні й зміцненні здоров'я людства», з якого слухачі довідалися про особливості застосування аплікаторів Ляпка при різних захворюваннях.
Яскравим моментом програми стало віршоване «визнання в любові» Тетяни Зименкової, де пролунало, що аплікатор Ляпка береться за будь-який біль «...і це йому на всі сто вдається», головне — «...Ви тільки не бійтеся голок його, адже в тому весь ефект — йому багато дано».
15 липня 2011 р. у культурно-спортивному парковому комплексі «Останкіно» відбулася ІХ Спартакіада й фестиваль народів АРГО, яка включала арго-зарядку, забіг здоров'я під прапором Загальноросійського суспільного руху «За збереження народу», спортивне змагання з легкоатлетичного багатоборства, чемпіонати з міні-футболу й арго-дамок.


Програму свята продовжило врочисте відкриття конференції «Маршрутів багато — мета одна!», присвяченої 15-річчю АРГО, яке відбулося 16 липня 2011 р. у Крокус Сіті Холі.
Відкрив конференцію А.Б. Красильников. «Кожен з Вас — член великої й дружної родини! Кожен з Вас несе часточку добра, здоров'я й успіху для всіх оточуючих! Кожен з Вас спрямовує свою енергію й організаторські здібності на розвиток і процвітання компанії АРГО. І ми сподіваємося, що ця дата запам'ятається, залишить тільки приємні враження й спрямує нас до нової мети — стати компанією професіоналів», — привітав усіх гостей свята президент АРГО.
Також виступив з доповіддю «Російська ідея від Святого Володимира до руху «За збереження народу» науковий консультант компанії АРГО, член Центральної Ради руху «За збереження народу», академік РАПН, д.м.н., професор О.І. Пальцев.
У цей день учасники заходу разом згадали, з чого починалася історія компанії АРГО. Ювілейні збори «Ти пам'ятаєш!» включали парад лідерів АРГО з рейтингом 50 і вище, вітання партнерів-виробників продукції, нагородження лідерів.
17 липня 2011 р. став бізнес-днем, коли були розкрито багато секретів успішних продажів. У доповіді Красильникова А.Б. «Ціль — активно працююча структура» були визначені пріоритети вдалої діяльності в мережних структурах. Також у цей день пройшов фінал бізнес-конкурсу на кращу презентацію про АРГО й виступу лідерів компанії (Ігоря Москальова, Тамари Руфицької, Зої Сидорової, Лариси Серебрянської, Ірині й Олександра Алфьорових).
У день закриття святкових заходів усіх гостей порадувала хітами спеціальна гостя концерту «И зірки нам співали» Кристіна Орбакайте.
Величезна кількість учасників свята, інтерес до майстер-класів від виробників, численні позитивні відгуки й 15 років плідної роботи ще раз підтвердили популярність продукції споживчого товариства АРГО, що надає найширший вибір товарів для здоров'я й здорового способу життя.

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК — 2011
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити