Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
21 серпня 2011

НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК — 2011


З 16 по 21 серпня 2011 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбувся Національний Сорочинський Ярмарок. Гордість України, національний захід світового рівня й визнання, Національний Сорочинський ярмарок — 2011 запам'ятається всім учасникам насиченою художньою програмою, фестивалем гумору «Сміємося разом з Гоголем», Святом Сала, Святом полтавської галушки, але насамперед найширшим асортиментом представленої продукції, де в кожний виріб вкладені любов, натхненна творчість, індивідуальність творця. Такі товари роблять добрішим і того, хто продає, і того, хто купує.

 Захід під брендом «Сорочинський ярмарок» — це вже давно не тільки найбільше торговельне свято, але і яскрава театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя й фольклорних колективів, а також велика концертна й розважальна програма. На найбільшому в Україні ярмарку свою продукцію представили виробники з усієї країни. Тут можна було придбати безліч різноманітних товарів і сувенірів. Вироби з дерева, металу, каменю й кістки, картини, обереги, вишиванки, іграшки — були представлені всі види декоративно-прикладного мистецтва України. Промислові підприємства пропонували одяг, взуття, аксесуари, товари повсякденного попиту, посуд, постільну білизну, прикраси: усього просто не перелічити. Представлені були також автомобілі, сільськогосподарська техніка, будівельні матеріали, різноманітні послуги.

Для будь-якої компанії такий популярний у народі захід як Сорочинський ярмарок — відмінний привід вийти з офісів і магазинів назустріч клієнтам. У цій яскравій акції вже в четвертий раз як продавець сучасних товарів для оздоровлення й підтримки здоров'я взяла участь МВК «Ляпко». У Полтаву компанія привезла різноманітний асортимент продукції, який сьогодні включає більше 50 найменувань — валики, пояси, плоскі аплікатори з різним кроком голок (від 3,0 до 10,0 мм), розміром і діаметром, а також ручні масажери. Для відвідувачів ярмарку консультантами компанії проводилися майстер-класи із застосування продукції, індивідуальні консультації, а всіх, хто зацікавився, «вкладали» на аплікатори, на місці проводячи своєрідний «тест-драйв» продукції. З експозиційного павільйону компанії «Ляпко» ніхто не пішов без подарунка — інформаційно-довідкові методичні матеріали із застосування продукції, що отримували всі бажаючі, допоможуть розібратися в «тонкощах» аплікаційної терапії й самостійно, у домашніх умовах перемагати різні захворювання цілющими голками аплікаторів. А якщо питання все-таки виникнуть — завжди можна зателефонувати професійним лікарям-консультантам компанії й отримати кваліфіковану пораду.

Результат виставки для компанії «Ляпко» — це продаж більше 3000 найменувань аплікаторів, а також нові договори про співробітництво й постачання продукції (наприклад, у м. Миргород і м. Суми). Народний фестиваль у Великих Сорочинцах повний соковитого українського колориту й непідроблених емоцій. З кожним роком він стає усе більш численним, залучає усе більше учасників і гостей не тільки з України, але й з інших країн. Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує близько 1 млн осіб. Такі заходи — чудовий привід інших подивитися й себе показати. МВК «Ляпко» буде й надалі підтримувати й розвивати традицію ярмаркових зустрічей з покупцями, а отже казати всім: «До зустрічі у 2012 році!».

    

АПЛІКАТОРИ ЛЯПКА СЕРЕД НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ У ПСИХОЛОГІЇ ЗДОРОВ'Я УСПІХ ДОВЖИНОЮ В 15 РОКІВ
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити