Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
19 січня 2012

Ювілей збирає друзів


Всенародно улюбленому кіноакторові, поетові, музикантові й драматургові Михайлу Ножкіну виповнилося 75! Привітав іменинника на ювілейному вечорі в Москві й президент Медико-виробничої компанії «Ляпко», голова Всеукраїнської громадської організації «За збереження народу!» Микола Ляпко.
Не всі знають, що саме перу Ножкіна належать такі популярні пісні, як «Последний бой», «Мы вам честно сказать хотим», «Последняя электричка», «Девчонка-проказница», «Честно говоря», «Я люблю тебя, Россия!», «Разведка ГРУ, разведка боем…», «Мы так давно не отдыхали…». Але багато хто любить його відомого Бекаса з фільмів «Помилка резидента» і «Доля резидента», Рощина з «Ходіння по муках», героя-захисника з кіноепопеї «Звільнення», «міцного горішка» з «Самотинного плавання»…

Торжества із приводу ювілею артиста відбувалися в день його народження — 19 січня — у Колонному залі Будинку союзів. Михайло Ножкін — дитя Водохрещі. І невипадково, напевно, він такий різнобічний, дарує людям свої вірші, веде телепрограми, виступає на естраді, у військових частинах, у гарячих точках, знімається в кіно, пише сценарії, бере активну участь у суспільному житті країни. Очевидно, його талант благословив Господь, тому що сучасники дотепер співають його пісні й дивляться його фільми, погодьтеся, не дуже багато таких людей на планеті… Однак цей Водохресний день зібрав в одному місці відразу декількох титанів. Привітати ювіляра приїхала людина не меншої величини, яка зцілила півсвіту, — лікар-рефлексотерапевт і винахідник різнометалічних голчастих аплікаторів Микола Ляпко. Його продукція й методика користується попитом у багатьох країнах і дарує здоров'я тисячам людей! Він і всенародно улюбленому акторові привіз із Донецька спеціально до заходу лікувальні аплікатори в подарунковій упаковці, щоб той ще багато років залишався у формі.

Підготовку вечора на свою честь Михайло Ножкін тримав під власним контролем. Приділяв увагу найменшому дріб'язку. Запрошенням, випуску двотомника, фуршету, відеоряду. А на концерті співав наживо й навіть танцював. У Колонний зал з'їхалися представники творчої інтелігенції із Сибіру, Мордовії, Татарстану, Поволжя, України, Молдови, Казахстану, Італії. Були присутні делегації посольств Сербії, Польщі, Словаччини, Куби, Болгарії. Вітання прийшли й від російськомовних авторів Німеччини, Канади, Ізраїлю, Австралії, Бельгії, Австрії, Франції, інших країн.

Він народився в Москві в 1937 році. Закінчив студію при Московському державному театрі естради, там же спочатку й працював. Потім служив артистом Москонцерту, а з 1967 року працює за домовленостями. У кіно дебютував у фільмі «Помилка резидента» (роль Бекаса, він же Павло Синіцин).
Звань і нагород у Михайла Ножкіна не порахувати. Лауреат Державної премії РСФСР імені братів Васильєвих (1982 — за сценарій документального фільму «Заради життя на землі»). Лауреат нагороди «Ангел, що сурмить» Всеросійського музичного свята «Ангельський голос Росії». Народний артист РСФСР (1980), Заслужений діяч культури ПНР (1975). Лауреат премій імені А. Твардовського, С. Єсеніна, В. Вернадського. Власник Національної літературної премії Золоте Перо Русі.


Член Союзу кінематографістів Росії, член Правління Союзу письменників Росії. Член комітету московських драматургів.
Нагороджений орденом «Знак пошани», орденом Преподобного Сергія Радонежського Російської Православної Церкви. Член Всесвітнього російського народного собору.
Фільмографія цього актора рясніє відомими назвами: «Помилка резидента», «Звільнення», «Доля резидента», «Земля, до запитання», «Ходіння по муках», «На початку славних справ», «Юність Петра»... Його музику й пісні на його вірші можна почути на естраді й у кіно — у картинах «Помилка резидента», «Шельменко-денщик», «Фініст — Ясний Сокіл» і багатьох інших.

Незважаючи на свої 75, артист веде активне творче й громадське життя. Його концерти дотепер збирають повні зали. Видаються книги з його віршами. Михайло Іванович — ведучий телепрограми на московському телеканалі «Зірка».

От і у фіналі вечора відбулася презентація нового двотомника вибраних творів актора як поета «Точка опори» і «Будь людиною». А за цим відбулося нове нагородження. Михайлу Ножкіну вручили кришталевий кубок як видатному авторові нового тисячоліття й орден ім. Г.Р. Державіна «За вірне служіння вітчизняній літературі». А це говорить лише про те, що продовження буде…

 

Для користі справи й здоров'я тіла Різдво значить відродження традицій
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити