Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
26 лютого 2012

Для користі справи й здоров'я тіла

     Ряд ділових переговорів, проведених упродовж останнього півріччя Миколою Ляпком, президентом МВК «Ляпко», і Сергієм Капраловим, директором ТОВ «Центр Капралова», схоже, дуже скоро принесуть свої плоди. Остання офіційна ділова зустріч у Донецьку на тему «Нетрадиційні методи оздоровлення», присвячена питанням співробітництва, закінчилася прийняттям взаємовигідних рішень.

     Плідна бесіда, що відбулася 25 лютого 2012 року в теплій і дружній обстановці, дозволила розв'язати нагальні питання в області взаємодії двох великих організацій і зробити оптимістичні висновки. Крім голів обох компаній з боку МВК «Ляпко» на зустрічі були присутні: заступник президента компанії Юлія Ляпко, начальник торговельного відділу Тетяна Данильченко, керівник інформаційного відділу Олена Семенова й головний патентознавець МВК Тетяна Каменьок.

     ТОВ «Центр Капралова» представляла Інна Белякова, голова оргкомітету V Відкритого чемпіонату України зі SPA-масажу. На обговорення були винесені питання, що стосуються різних аспектів спільної діяльності «Центру Капралова» і корпорації «Ляпко». Сергій Капралів виступив із пропозицією про консолідацію інтелектуального потенціалу обох фірм. Досягнута усна домовленість про можливість розробок і впровадження спільних методик, готується проект відповідного договору.

      Як відзначалося, вищезгадана зустріч між Миколою Ляпком й Сергієм Капраловим була не першою. Уперше керівники двох організацій зустрілися 3 червня 2011 р. у Донецьку за пропозицією М.Г. Ляпка.

     Друга зустріч відбулася 4 грудня 2011 р. у м. Київ з ініціативи президента «Асоціації фахівців зі спортивної медицини й лікувальної фізкультури України» к.м.н. Ю.П. ДЕХТЯРЬОВА.

     Третя відбулася 8 грудня 2011 р. в «Центрі Капралова» на спеціально організованому спільно київському «PROFISPACLUB», який проходив у рамках курсів підвищення кваліфікації зі спортивного й лікувального масажу для масажистів Федерації футболу України під егідою «Асоціації фахівців зі спортивної медицини й лікувальної фізкультури». Під час майстер-класу Микола Ляпко запропонував Сергію Капралову використовувати свій величезний творчий потенціал і спрямувати ще більше зусиль на просування й популяризацію продукції, що випускається МВК «Ляпко», яку Капралов, у свою чергу, упродовж багатьох років успішно застосовує у своїй роботі й реабілітації.

     Використання різних аплікаторів і масажерів у відновленні й реабілітації після перенесених травм і великих фізичних навантажень, у профілактиці різних захворювань має дуже велике практичне значення й позитивну ефективність. Це в черговий раз було продемонстровано й доведено учасниками І Відкритого чемпіонату з класичного й SPA-масажу Західного регіону, що проходив 15–18 березня 2012 р., переможцем якого став Віталій Боднар, який виступав у довільній програмі з методикою «Суглобна колиска з елементами Wellness-інструментального масажу й артикуляції». У своєму масажі Віталій використовував голчасті аплікатори Ляпка й авторські масажери Капралова, що теж вплинуло на відмінний результат його виступу.

     Потрібно сказати, що деякі учасники використовували у своїх методиках вищезгадувані масажери. Користувався даний інструментарій великим попитом і на організованій «Центром Капралова» у рамках чемпіонату виставці-продажу масажних допоміжних засобів, авторських масажерів і професійних видань.

     Причиною такого підвищеного інтересу до цієї продукції стала проведена напередодні чемпіонату тригодинна лекція С.Ю. Капралова для студентів-реабілітологів Ужгородського національного університету з практичною демонстрацією аплікаторів Ляпка, масажерів Капралова й методик їх використання. Немає кращого доказу, ніж на власному досвіді відчути доброчинний вплив масажерів і потім розповідати про це людям — цю можливість подарував учасникам і гостям масажний чемпіонат в Ужгороді.

    Майбутні фахівці визнавали, що їм дуже приємно усвідомлювати, що вони живуть в один час із такими унікальними людьми, як Микола Григорович Ляпко й Сергій Юрійович Капралов, які є провідними спеціалістами у своїй області та буквально живуть своїми ідеями, прагнуть дати людям безцінні знання й реальну можливість відновлювати й підтримувати своє здоров'я й здоров'я рідних і близьких.

 

 

Наш масажист став «Відкриттям року»! Ювілей збирає друзів
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити