Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
6 грудня 2011

ЕКСКУРСІЯ В ПОДАРУНОК


Для юних художників Мар’їнского району казка перетворилася в реальність. Можливість побувати в соляній шахті Соледара їм подарувала Всеукраїнська громадська організація «За збереження народу».
Ідея звозити талановитих дітей на незабутню екскурсію належить викладачам Мар’їнского районного центру дитячої і юнацької творчості. За необхідною в цій справі матеріальною підтримкою вони звернулися до Всеукраїнської громадської організації «За збереження народу». Вона дружить із Мар’їнским районом від дня свого заснування, і як тільки береться до роботи — вона зрушується з мертвої точки.

На екскурсію в шахту-музей Соледара відправилися вихованці районної зразкової художньої студії «Степ» із сіл Георгієвка й Павлівка й міста Мар’їнки. Загалом 20 осіб, п'ятеро з яких, слід відзначити, увійшли в книгу «Обдаровані діти Донецької області».
Екскурсанти побачили й соляний санаторій для тих, хто прагне позбутися астми, і музей історії рудника, і навіть підземну церкву, де всі бажаючі змогли помолитися й запалити свічу… Нарешті юні художники потрапили до… виставкового залу, де були представлені їхні картини!

З рук голови Всеукраїнської громадської організації «За збереження народу» Миколи Ляпка кожна дитина отримала необхідні для здоров'я аплікатори «Краплинка» й масажери «Фараон», які особливо корисні для дітей, які займаються творчою роботою, що вимагає посидючості. Після занять дітям порадили прикласти до утомлених м'язів рук, очей, голови колючі пластинки — «Краплинки», які знімуть напругу й утому. А їх батьки тепер зможуть помасажувати їм спинки «Фараоном», що дуже любить дітвора. Цей масажер впливає на енергетичний стан людини, зміцнює імунну систему.
Як відомо, лікар-рефлексотерапевт і автор концепції унікальних металоголчастих аплікаторів є президентом однойменної Медико-виробничої компанії й одночасно поки єдиним спонсором громадської організації, яку очолює. На подяку за цікаву поїздку діти подарували Миколі Григоровичу одну зі своїх студійних картин, а потім він сам вирішив купити кілька їхніх полотен. Здивовані юні художники зовсім не очікували, що отримають за свої роботи солідні суми, тому були невимовно раді. «Наша мета — допомогти людям зробити те, чого вони давно хочуть, але з якихось причин не можуть здійснити. Ми так само, як і вони, залежимо від економічних умов у державі, але однаково намагаємося віддати хоч малу крупицю своєї допомоги. Як із зерна виростає ціла рослина, так і насіння добрих справ обов'язково коли-небудь принесуть свої плоди», — сказав Ляпко.
Останнім етапом екскурсії стали унікальний концертний зал, що вразив своїми розмірами й прекрасною акустикою, де, поки немає музикантів, розташовується соляне футбольне поле, а поруч — соляне кафе. У якості перерви дітлахи встигли поганяти м'яч, а під час перегляду документального фільму про історію видобутку «білого золота» представники Всеукраїнської громадської організації «За збереження народу» організували дітям чаювання із солодощами. А що ще треба тим, хто успішно впорався із запланованим!

Різдво значить відродження традицій ОСІННІЙ ДОНЕЦЬК В ЕПІЦЕНТРІ МОДНИХ НОВАЦІЙ
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити