Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
29 жовтня 2011

ОСІННІЙ ДОНЕЦЬК В ЕПІЦЕНТРІ МОДНИХ НОВАЦІЙ


3-тя Національна виставка індустрії краси «Дзеркало моди — 2011» відбулася в Донецьку з 27 по 29 жовтня 2011. Це свято краси, стилю й моди представило своїм гостям нові грані естетики, якісного догляду за собою, створення оригінальних і виразних образів.
«Дзеркало моди» — виставковий захід у сфері краси, де можна познайомитися з новими товарами й послугами, а також придбати щось корисне. Це завжди свіжі й креативні рішення, тому формат заходу виключає банальний підхід в організації. Подарунком для всіх учасників стала унікальна можливість взяти участь у створенні Краси, отримавши величезну кількість послуг і процедур у подарунок.
Враховуючи той факт, що краса й здоров'я — поняття невіддільні одне від одного, МВК «Ляпко» також підготувала для гостей «Дзеркала моди» свою експозицію.

Краса обличчя — це свіжість, підтягнутість і пружність шкіри. Спеціально для догляду за обличчям у переліку продукції «Ляпко» представлені валик «Лицьовий», аплікатори «Малюк» і «Краплинка». Вони зручні для масажу обличчя й області декольте завдяки своїй маленькій площі впливу й мінімальному кроку голок. Тонізуючи аплікаторами шкіру, можна досягти ефекту ліфтингу, поліпшити овал обличчя й підтягти контур підборіддя.
10-хвилинний аплікаційний масаж рекомендується для профілактики прив'ядання шкіри, попередження її зів’ялості, появи зморшок і складок, для збереження нормальної форми й овалу обличчя й шиї. Його призначають для часткового усунення зморшок, що передчасно з'явилися, і складок шкіри, відновлення овалу обличчя, зменшення жирових відкладань у вигляді подвійного підборіддя, жирових складок на шиї й т.п.
Необхідним він буде при землистому кольорі обличчя, порушенні саловідділення шкіри (сухість, лущення або, навпаки, підвищена сальність шкіри); наявності на шкірі обличчя рубців різного походження, особливо свіжих; ущільненнях після юнацьких вугрів.

Краса тіла — це стрункість і пропорційність силуету. Аплікатори Ляпка активно використовуються в антицелюлітних програмах, спрямованих не тільки на порятунок від жирового прошарку, целюліту й зменшення ваги, але й на дійсне лікування всього організму, виведення шлаків і токсинів, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунної системи, поліпшення настрою й підвищення працездатності. Метод корекції ваги й фігури, пропонований МВК «Ляпко», змушує повірити в себе, сили й можливості свого організму.
Також на заході можна було придбати нову продукцію компанії «Ляпко» — аплікаційний «М'ячик голчастий», який поки не вийшов у роздрібний продаж.
Завдяки подібним fashion, beauty і health експозиціям донеччани й гості міста отримали унікальну можливість довідатися про новації індустрії краси не тільки України, але й міжнародного рівня.

 

ЕКСКУРСІЯ В ПОДАРУНОК МВК «ЛЯПКО» В ЕПІЦЕНТРІ КРАСИ Й СТИЛЮ
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити