Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(067) 621-13-57
(099) 074-64-43
(044) 425-78-70
Київ
Новини
12 вересня 2011

АПЛІКАТОРИ ЛЯПКА СЕРЕД НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ У ПСИХОЛОГІЇ ЗДОРОВ'Я


9–11 вересня 2011 р. під егідою Кримської республіканської асоціації валеологів відбулася VI Міжнародна конференція «Роль, значення й перспективи розвитку нетрадиційної народної медицини й психології».
На конференції учасники познайомилися з новими напрямками розвитку нетрадиційної народної медицини, психології в сфері освіти, бізнесу, науки, мистецтва й духовних практик. З метою впровадження в повсякденне життя були продемонстровані досягнення, що сприяють розкриттю потенціалу й творчих здібностей людини, сучасні технологічні засоби діагностики захворювань, а також способи профілактики різних хвороб.
Учасники з міст України (Сімферополь, Донецьк, Київ, Одеса, Почаїв), Казахстану (Алма-Ата) і Росії (Москва, Санкт-Петербург, Пенза) ділилися досвідом, проводили майстер-класи й консультації. Своєрідними рекордсменами конференції стали представники Казахстану з м. Алма-Ата, які подали до уваги аудиторії 8 доповідей.
Такі зустрічі, безумовно, сприяють розширенню й зміцненню міжнародного співробітництва фахівців у галузі народної, традиційної й нетрадиційної медицини, а також дозволяють обмінюватися досвідом і інформацією, впроваджувати новітні розробки у сфері оздоровлення в практичну діяльність.
У секції «Нові досягнення в психології здоров'я» прозвучала доповідь Ляпка М.Г. на тему «Застосування аплікаторів Ляпка при лікуванні сексуальних розладів і у формуванні культури сексуальної поведінки». Актуальність даної теми не викликає сумнівів — адже, за даним Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожний п'ятий житель планети страждає на ту або іншу форму сексуального розладу.
У доповіді було відзначено, що «…Правильні інтимні відносини потрібно вчитися формувати в себе, займатися загальним розвитком особистості, як духовним, так і фізичним». Як один з ефективних і безмедикаментозних способів профілактики й лікування сексуальних розладів у чоловіків і жінок були представлені різнометалічні аплікатори Ляпка. Було відзначено, що «…аплікатори виявляють протизапальну, знеболювальну, загальнотонізуючу дію, підвищують імунітет». У виступі було запропоновано при сексуальних розладах впливати на крижово-сідничну зону, зони, близькі до пупка, внутрішню поверхню стегон.  
Однак головне, на думку Ляпка М.Г., «… для гармонізації стосунків необхідно обопільне бажання бути разом. У партнерів повинні бути спільні інтереси, звички, погляди. Необхідна біологічна сумісність між людьми, вони повинні бути приємні один одному по запаху, по відчуттях від доторкань, підходити зовні. Потрібно вчитися любити один одного, відчувати, чути — лише при дотриманні таких умов можливі повноцінні й гармонічні інтимні стосунки».

 

Міжнародний медичний форум «КиївЕкспоПлаза» НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК — 2011
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити