Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(044) 489-93-51 Київ

Методика лікування

Завантажити "Методичні рекомендиції" ( рос | укр )

Як діє аплікатор Ляпка? Як користуватися аплікатором? Відповіді на ці питання і не тільки ви знайдете в нашій статті!

Пристрої аплікаційні Ляпка (далі в тексті — аплікатори Ляпка)

 Це еластичні гумові пластини й валики, виготовлені з гуми медичного призначення (з використанням тільки натурального каучуку) з оригінально закріпленими в  них голками з необхідних для організму металів (цинку, міді, заліза, нікелю, срібла та золота).

 Базові метали основи голок — мідь (латунь) й залізо. Такі голки мають повне або часткове покриття з іншого металу (вільний тільки кінчик голки). Для  комфортності відчуттів, захисту шкіри від надмірного тиску, пошкодження по периметру аплікатора розташовані гумові обмежувачі (стовпчики).

Як користуватися аплікатором Ляпка?

 Плоскі статичні аплікатори й аплікаторні валики використовуються для впливу на основні, додаткові та допоміжні зони.  Валики також використовують на зони вздовж хребта (зони розташування співчутливих точок) для рефлекторної  діагностики. Як за допомогою аплікатора, так і за допомогою валика можна за короткий термін часу зняти біль, відновити  працездатність, перевести нервову систему зі стресового стану в нормальний, отримати терапевтичний ефект при  різних патологічних станах.

У 90 % випадків необхідно впливати на зону, яка турбує (зона болю), а для підвищення ефективності лікування слід впливати на додаткові та допоміжні зони. У загальну рецептуру завжди необхідно включати основну зону (область хребта). Додаткові й допоміжні зони потрібно використовувати в тому випадку, коли з певних причин неможливо вплинути на основну зону. Додаткові й допоміжні зони можуть знаходитися на ділянках, протилежних за розташуванням до основної зони. Для потенціювання (посилення) лікувального ефекту доцільно включати в рецептуру впливу симетричні зони здорової сторони.

Для досягнення хорошого терапевтичного ефекту необхідно:

1.     Правильно вибрати зони, режими та способи впливу.

2.     Здійснити правильну укладку на аплікатори.

Головна умова правильного вкладання — рівномірний розподіл ваги тіла на всій поверхні аплікатора. В жодному разі не вкладайте аплікатор на абсолютно рівну поверхню. Щоб правильно укласти аплікатори, необхідно найточніше змоделювати вигини хребта в шийному й поперековому відділах за допомогою подушок і згорнутих валиками рушників.

Упродовж перших п'яти хвилин «спілкування» з аплікатором дискомфортні колючі відчуття переходять у комфортні відчуття потужного тепла, приємної вібрації, поколювання, надалі може виникнути відчуття сонливості, загального розслаблення, що переходить у здоровий повноцінний сон.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

При дискомфорті упродовж 10–15 хвилин аплікатори слід прибрати та застосовувати тільки через 5–10 годин або наступного дня, захоплюючи меншу зону. Причинами дискомфортних відчуттів можуть бути: неправильне накладення аплікаторів, тобто нерівномірність навантаження на голки, сповзання з аплікаторів, що супроводжується ушкодженням шкіри. Для усунення цих явищ слід піднятися над аплікатором і опуститися на нього знову, підклавши під колінні суглоби м’який валик.

Відео про застосування аплікаторів

Тривалість впливу

Час впливу аплікаторів залежить від наявних у кожному окремому випадку симптомів і тієї конкретної задачі, яку ви перед собою ставите. При інтенсивних болях, підвищенні артеріального тиску, дратівливості, збудженні, безсонні рекомендується використовувати аплікатори в другій половині дня або перед сном. Тривалість впливу — 15–30 хвилин, для валика — 10–15 хвилин.

При гіпотонії, сонливості, слабкості, зниженні чутливості, а також в ослаблених хворих і людей похилого віку вплив ефективно проводити в ранкові години і першій половині дня. Тривалість сеансу становить: для аплікатора — 7–10 хвилин, для валика — 5–7 хвилин. В окремих випадках виражений позитивний ефект досягається тривалим впливом від 30 хвилин до 1–2 годин. Курс лікування становить 1–2 тижні. Лікування можна повторити через 2–4 тижні.

Є позитивний практичний досвід тривалого, упродовж декількох місяців поспіль щоденного застосування аплікаторів. Спостерігалося стійке поліпшення самопочуття, зняття хронічного болю, підвищення життєвого тонусу та працездатності.

Рекомендації щодо застосування аплікаторів Ляпка

— При остеохондрозі хребта на аплікатори лягають спиною, можна розташовувати їх по всій площі шиї, спини, попереково-крижової області.

— При головних болях, болях у шиї, плечовому поясі, руках, в області серця, у верхніх і середніх відділах грудної клітки аплікатори слід підкладати під голову, шию, плечовий пояс, верхні та середні відділи грудної клітки, доповнити впливом на кисті та стопи.

— При захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок дію аплікаторів спрямовують під середній або нижній відділи спини й поперек, а для посилення ефекту — на живіт, притиснувши мішечком з піском. Можна використовувати на ті ж зони аплікаторний пояс «Малюк».

— При болях внизу частині живота, у крижах, попереку, нижніх кінцівках, а також при захворюваннях і порушеннях функцій органів малого таза аплікатори застосовують на поперековий відділ і крижово-сідничну область і низ живота.

— У разі нещасного випадку, при переломах аплікатор накладають на відділ хребта, що відповідає сегментарній іннервації пошкодженої кінцівки, на 15–30 хвилин, потім вище або нижче перелому.

— Для прискорення загоєння й відновлення функцій кишечнику після операції аплікатори вкладають вище або нижче місця операції.

— При порушенні функцій тазових органів для викликання сечовипускання або його нормалізації, а також при запальних захворюваннях матки, придатків, сечового міхура, простатитах, аденомі простати аплікатори використовують під поперекову та крижово-сідничну область.

— При застудах, хронічних захворюваннях легень, бронхів аплікатором користуються як «гірчичником». Зона застосування: спина, шийно-комірцева область, передня поверхня грудної клітки, область грудини.

— Для зняття нападу бронхіальної астми лягти на аплікатор шийно-комірцевою зоною із захопленням середнього відділу грудної клітки або використовувати аплікаторний пояс, а голчастим валиком або маленьким аплікатором проводити «болючі» притиски зони грудини та верхніх відділів передньої поверхні грудної клітки. При цьому обов'язково стримувати дихання за методом Бутейко.

— При нежитю алергічної або простудної етіології на аплікаторі потрібно лежати зоною потилиці, а маленькими аплікаторами впливати на область проекції гайморових пазух.

— При артеріальній гіпертензії, сильних головних болях аплікатори застосовують на шийно-комірцеву зону, середній грудний відділ, зону шиї, голови, крижову область, стопи.

— При ІХС, стенокардії, порушеннях ритму та інших захворюваннях серцево-судинної системи захоплюють аплікатором верхній і середній відділи грудного відділу хребта, зону, що відповідає серцю, на кисті, зону нігтьового ложа мізинця.

— При виразковій хворобі шлунка, панкреатиті — нижній грудний і поперековий відділи хребта, при загостренні — вище та нижче зони болю (спина, живіт або у вигляді пояса).

— При варикозному розширенні вен нижніх кінцівок зона прикладання — поперековий відділ із захопленням нижньогрудного відділу хребта та область грудної клітки справа (зона проекції печінки) 15–25 хвилин.

— Для ефективного спалювання жирових відкладень аплікатор (крок 6,8 мм) прикладати на 7–10 хвилин до зон найбільшого ожиріння по черзі та зону хребта — поперековий відділ — 15–20 хвилин.

— Токсикози вагітності ранні – зона грудної клітки, верх поперекового відділу — 10–20 хвилин, верх живота — 15 хвилин.

— При больовому синдромі в попереково-крижовому відділі, для поліпшення кровопостачання матки і повноцінного розвитку плоду — поперекова й крижова зони; вплив м'який, делікатний; бажано аплікатор з невеликим кроком (4,9–5,8 мм). Відчуття повинні бути комфортними.

— Для збереження і стимуляції лактації при годуванні — верхній і середньогрудний відділи спини, 15–20 хвилин, 1–3 рази на день.

— При маститах аплікатор укладають на зону запалення молочної залози і зону середньогрудного відділу хребта на 10–15 хвилин 1–3 рази на день.

— При інсультах аплікатор використовують на всі відділи хребта, на кінцівки, починаючи зі здорової сторони, потім на область голови та шиї, обов'язково завершуючи процедуру впливом на стопи у положенні сидячи або стоячи.

— При захворюваннях щитоподібної залози впливають на шийний відділ хребта. Ефективним є вплив на додаткові зони: крижово-куприкову й наднирникову. Процедуру слід завершувати впливом на стопи. Особливу увагу слід звернути на область зчленування другої фаланги великого пальця та стопи (ділянка плюснефалангового зчленування великого пальця) — з підошовної та тильної сторін стоп.

0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити