Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(044) 489-93-51 Київ

Показання для застосування масажерів

 

Масажери можна застосовувати з різною інтенсивністю. Для цього слід повернути масажер таким чином, щоб обрані вами виступи масажера знаходилися в області робочої поверхні. Чим гостріші виступи, тим більш глибокий і інтенсивний масаж вони дозволяють здійснювати.

Чотири ступені інтенсивності масажу:

— Легкий масаж — м'яке поверхневе масажування кулями з великими радіусами (основа піраміди).

— Більш виражений масаж — великими напівсферами, розташованими на основних кулях, здійснюється вплив на верхні шари м'язів.

— Глибокий масаж конусоподібними виступами з кулястими вершинами. Проробляються м'язи на всю глибину.

— Високоефективний, найбільш інтенсивний вид масажу — для глибокої обробки м'язів, зв'язок і масажу до окістя — проводиться найгострішими конусоподібними виступами.

Залежно від техніки використання масажерів, можна проводити різні види масажу:

— Точковий масаж — використовується одна кулька для масажу окремих м'язових груп, долонь і підошов, біологічно активних точок.

— Класичний масаж — використовується одночасно дві або три кульки для масажу довгих м'язів тулуба та кінцівок, паравертебральних зон, для масажу голови й інших великих поверхонь.

— Антицелюлітний масаж — використовуються одночасно три кульки для масажу уражених областей.

— Зниження ваги — за 20–40 хв до прийому їжі 3-м і 4-м виступами масажера обробляється область живота, спини, попереку та стегон до виникнення приємного тепла. Апетит може зменшитися настільки, що прийом їжі можна виключити.

— Набір ваги — через 5–15 хв після прийому їжі 1-м і 2-м виступами масажера обробляється область живота, спини та попереку.  

Тривалість масажу. Тривалий масаж — 15 хвилин і більше — сприяє повному розслабленню м'язів тіла, створює заспокійливий ефект, при якому одним із результатів буде глибокий сон. Короткий за тривалістю масаж — 3–7 хвилин — має тонізуючу дію.

 

Для поліпшення ковзання масаж слід проводити через тонку тканину. Для масажу можна використовувати різні креми та мазі. Масажери «Фараон» сприяють 

рівномірному розподілу їх на шкірі й ефективному всмоктуванню.​

Спільне застосування аплікаторів Ляпка, голчатих валиків і масажера «Фараон» взаємно потенціює (збільшує) їх лікувальну ефективність. Крім того, масаж після застосування аплікаторів дозволяє покращити дифузію корисних металів з шкірного покриву через кров по всьому організму.

Професійному масажистові за допомогою масажера вдається не тільки додати до свого арсеналу методів оригінальний і приємний для пацієнтів вид масажу, але й у 2–3 рази збільшити свою працездатність за рахунок ергономічності цього масажера.

Протипоказання

Не рекомендується робити масаж за наявності гнійників (фурункулів) та ін. пошкоджень шкірного покриву, а також в зонах збільшених лімфатичних вузлів і при захворюваннях, що супроводжуються високою температурою.

 

 
 

 

 
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити