Доставка
Оплата
Гарантія

ua ru en
(095) 372-44-41
(067) 622-70-00
(063) 591-44-45
Інтернет-магазин
(044) 489-93-51 Київ

Аплікатори Ляпка - Застосування

Пристрій аплікаційний Ляпка (аплікатор Ляпка) — це еластичні пластини й валики, голки яких складаються з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю, срібла.

Аплікатори призначені для аплікацій на будь-які ділянки тіла (частіше на область спини).

Високий лікувально-оздоровчий ефект обумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними властивостями аплікаторів Ляпка. У результаті активізується діяльність нервової, серцево-судинної, кісткової, травної та ін. систем. Особливо виражені захисні (імунологічні) властивості. При відсутності побічних ефектів змушує захисні сили організму «прокинутися» і включитися в активну боротьбу з недугою.

 

Можливості аплікатора Ляпка:

1.     Підвищує працездатність і життєвий тонус, нормалізує сон і обмін речовин, покращує настрій.

2.     Допомагає в лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

3.     Усуває статеві розлади з наступною нормалізацією статевих функцій у чоловіків і жінок; при лікуванні гінекологічних захворювань сприяє усуненню запальних явищ і порушень оваріально-менструального циклу.

4.     Скорочує час повноцінного відновлення після черепно-мозкових травм, переломів, операцій, інсультів.

5.     Купірує біль у хребті, суглобах і м'язах, головний біль.

6.     Сприяє нормалізації гормонального балансу, обмінних процесів при ендокринних захворюваннях (за наявності підвищеної або зниженої маси тіла відбувається нормалізація ваги).

7.     Підвищує у 2–3 рази ефективність таких методів, як масаж, вушна та класична голкотерапія, мануальна й лазеротерапія, мікрохвильова резонансна терапія (при спільному або попередньому застосуванні).

8.     Допомагає позбавитися від шкідливих звичок (алкоголізм, куріння).

9.     Дозволяє скоротити прийом ліків, а надалі й зовсім відмовитися від них.

Аплікатори можуть застосовуватися в лікувальних установах, санаторіях, а також самостійно вдома.

Аналогів у світі в аплікаторів Ляпка немає, оскільки вони не мають собі рівних за багатофакторністю та силою впливу, ефективністю та результативністю, простотою та надійністю у використанні. Аплікатор мобілізує внутрішні ресурси, стимулює вироблення природних ліків всередині організму в необхідних фізіологічних дозах, компенсує недолік рухової активності.

Аплікатор-пояс

Оздоровлення в русі — подвійний ефект!

 

У вас багато турбот і немає часу застосувати аплікатор? Ви не можете відірватися від улюбленої телепередачі або комп'ютера? Хочете застосувати аплікатор, але немає часу лежати на ньому? Аплікатор-пояс вирішить ці проблеми.

Тепер процедура поверхневої голкотерапії стала ще більш простою у виконанні, зручною для пацієнтів і широкодоступною. Завдяки надійним фіксаторам аплікатор-пояс кріпиться безпосередньо на зону болю, зону відображеного болю, зону іррадіації болю або зону проекції хворого органу, зону розташування біологічно активних точок і меридіанів.

Фіксатори забезпечують рівномірний притиск аплікатора до поверхні тіла та дають можливість рухатися, продовжувати розпочату справу й у той же час отримувати лікування. Фіксувати аплікатор можна самостійно, без сторонньої допомоги, — легко, швидко, надійно та на будь-яких ділянках тулуба, кінцівок, суглобів. Для цього передбачено регулювання довжини пояса.

 

Тривалість сеансу залежить від того, який вид впливу необхідний:

— тонізування — від 7 до 10 хв;

— заспокійливий ефект — від 20 хв до 2 год;

— зняття гострого болю — від 10 до 15 хв;

— допомога при хронічному болю — від 30 хв до 2 год.

Масажери Фараон 

Масажери «Фараон», які випускаються компанією «Ляпко», виконані з екологічно чистого матеріалу, що застосовується в медицині. Користуватися масажерами можуть всі члени вашої родини незалежно від віку. Для застосування масажерів не потрібні спеціальні навички, досить скористатися інструкцією, що додається.

Масажери «Фараон» — прекрасний універсальний лікувальний засіб. Вони здатні полегшити біль при остеохондрозі, радикуліті, мігрені, зняти м'язові спазми та болі, поліпшити кровообіг, лімфообіг, тонізувати шкіру.

Масажер швидко позбавить вас від утоми, допоможе зняти стрес і підвищить настрій. За допомогою масажерів «Фараон» можна виконувати класичний, точковий і антицелюлітний масаж. Масажери дозволяють здійснювати основні масажні прийоми: погладжування, розтирання, поверхневі й глибокі розминання м'язів, вібраційні рухи.

Ручні масажери «Фараон» рекомендовані для застосування в домашніх умовах, у центрах масажу й мануальної терапії, реабілітаційних центрах, кабінетах ЛФК, інших лікувальних установах.

Примітка. На відміну від інших масажерів, «Фараон» має значно більш виражені масажні властивості. За допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального та сегментарного масажу та п'ять видів точкового.

Почергове використання кожної зі сторін масажера дає різні відчуття, що забезпечує універсальність застосування у зв'язку з конкретною проблемою, а саме: можливість підбору властивостей для будь-якого віку, маси тіла, порогу чутливості. Цього неможливо досягти при використанні інших масажерів. Масажер здійснює позитивний вплив на енергетичний стан людини, що сприятливо діє на імунну систему, а це, у свою чергу, стабілізує загальний стан. У процесі масажу та після нього тканини генерують здорові коливання високої інтенсивності, що виправляють негативні та слабкі коливання порушених тканин, змушують їх вібрувати у здоровому ритмі.

 
 
 
0
Зворотний дзвінок
Менеджер Анна

+38 (095) 372-44-41
+38 (067) 622-70-00
     9:00-17:00 пн.-пт.


Дякую за звернення, ми скоро Вам зателефонуемо!


Замовити